Як грітись, коли світла нема

Модератор: san

Відповісти
ДОЩ
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Як грітись, коли світла нема

Повідомлення ДОЩ » 13.02.2007 15:26

Панове, маю невеличку проблєму. Минулого літа встановили у тещі опалення з котлом IMMERGAS з електронним управлінням. Поки світло є питань нема. Але як вирубають світло, то хата холоне. Може хтось підкаже, як підживити ту електроніку, щоб старі без світла не мерзли.
Ще не розібрали старі печі, але вони забагато газу споживають.[/b]

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.02.2007 15:39

Залежно на скільки вимикають світло.

Наприклад 8-12 годин можна забезпечувати блоком безперебійного живлення. Спеціальний такий для котлів. Більше - буде дорого.
Компьютерний застосовувати категорично не можна.

От приклад - http://www.leoton.kiev.ua/index_html.ph ... system_500

Більше - генератором. Але це недешево - не кожен генератор витримує тривалу роботу, тільки дорожчі. Ну і обслуговування генератора може бути складним для старших людей.
Генератор з автоматичним пуском ще дорожче. Проте в варіанті з генератором ще і світло буде і телевізор :wink:
Востаннє редагувалось 13.02.2007 15:47 користувачем san, всього редагувалось 1 раз.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 13.02.2007 15:45

І якого порядку ціни на блоки безперебійного живлення для такої техніки?. Які в них характеристики? Більше цікавлять моделі нижньої цінової категорії :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.02.2007 15:52

Для наприклад котла з відкритою камерою згорання (не "турбо"), з електричною потужністю біля 80Вт вистачить «Леотон» 250

Наскільки здається, біля 700 грн (уточнити можна на сайті)
+ автомобільний акумулятор біля 55А-год - ще до 200 грн
Які в них характеристики?
Основна характеристика - т.з. "чиста синусоїда" вихідної напруги.
Компутерні призначені для живлення виключно імпульсних блоків живлення, і індуктивне навантаження (насос в котлі) просто згорить від роботи на тих праметрах живлення що видає УПС...

Також для деяких котлів актуально розміщення фази.
Генератори і УПСи (причому і спеціалізовані) люблять "перекидати" фазу :). Ну але це лікується хитрим ввімкненням тих пристроїв...

От це зрештую і всі характеристики. Котли побутові споживають не багато - 80-200 Вт. Це набагато менше ніж компутер.

П.С. Очумілими ручками можна пристосувати і компутерний... Вірніше зробити дивайс на його основі... Але то для послідовників Кулібіна :D

ДОЩ
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення ДОЩ » 20.02.2007 11:33

Щиро дякую за допомогу! Наскільки знаю, більше ніж на 8-10 годин електрику в Городку не вимикають. Тому мабуть влітку, чина весняних канікулах дочки, придбаю рекомендований пристрій. Тим паче, здається вже бачив Леотони цієї суботи в Долині.
Ще раз дякую! Успіху всім!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.02.2007 12:03

Навіть якщо більше - будинок не встигне охолонути.

Ну і ще можна трохи дурити ту апаратуру - за час відсутності електропостачання періодично, наприклад що 2-3 годин на 30хв, вмикати інвертор (блок безперебійного живлення).
За цей час котел буде нагрівати систему працюючи на максимальній тепловій потужності, а споживати електрики так само... :)
Можна і більше доби протриматись :wink:

Бувають ньюанси по підключенню.
Не знаю який то котел і як зроблений той Леотон. Якщо котел не буде запускатись (буде "блокуватись" з помилкою "відсутність полум'я") від інвертора, занчить пристрій "перекидує фазу" - потрібно заземлити вторинну обмотку трансформатора.
Грамотний електрик буде знати як то зробити.

amaretto
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Як грітись, коли світла нема

Повідомлення amaretto » 30.11.2010 10:24

зато коли немає світла, всі гріються під одіялами, а потім дітки родяться))) то добре що немае часто світла)) :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей