Новини форуму

Новини Dolyna.net

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Новини форуму

Повідомлення vanya » 22.02.2010 12:49

kobi писав:Пропоную всім періодично (раз в кілька днів), поклікувати на рекламі від гугл, заради процвітання сайту :)
Неправильна порада. Правильна звучить так: переглядайте час від часу рекламні оголошення і якщо реклама вас зацікавила - не соромтесь клікати :)
Якщо бездумно клікати на оголошеннях, то можна мати проблеми.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 22.02.2010 14:49

Та проблеми будуть якшо ти бездумно клікатимеш. А про нас вони ніфіга не докажуть

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 20.03.2010 15:42

Aschim писав:щось кнопка "переглянути активні теми" не так працює як раніше... Я завжди її нажимав щоб останні теми і повідомлення подивитися, а тепер вона нічо не знаходить
vanya писав:Як та фіча працювала - не знаю. Тому не можу сказати чи закономірно то...
Вона показувала теми які активно обговорювались,
Тобто тему в якій був допис за останній тиждень.
Don't Tase Me, Bro!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 26.02.2012 20:58

Сайт і форум Долини отримав новий канал на Інтернет. Останні два тижні доступ до сайту був по старому і новому каналу - і ви могли відчути покращення швидкості "через раз". Відсьогодні доступ має бути лише по новому каналі (насправді DNS-записи можуть оновлюватись ще до 24-х годин відтепер). Відтепер сайт міста і форум мали б працювати значно швидше.

Чекайте скоро ще змін на сайті. Якщо все піде добре, то сайт має трохи оживитись свіжою інфою. Буду тримати вас в курсі.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 06.08.2017 23:41

Після останнього оновлення програмного забезпечення форуму випадково збив налаштування мови користувачів. Для того, щоб встановити для себе українську мову клацніть на свій нікнейм справа вгорі => User Control Panel => Board Preferences => Edit global settings (вибрано за замовчуванням) => My language => Українська
ucp.png

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей