Сайт Долини: бути чи не бути

Відгуки про роботу сайту, форуму та інших розділів. А також побажання і підказки адміністрації.

Модератори: san, vanya

Веприк
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Чат на сайті

Повідомлення Веприк » 04.12.2003 02:58

vanya писав:Як ви ставитесь до створення чату на нашому сайті?
Будь-ласка люди, які хотіли б використовувати чат, зголосіться...
Якщо хочеш робити будь-ласка, проте відвідуваність сторонньої публіки не думаю що буде достатньо великою, а тому він просто стане нікому не потрібний, для спілкування двох трьох людей цілком достатньо аськи. Єдина можливість якось покращити ситуацію створення аудиторії серед долинян, що враховуючи кількість абонентів в Долині є малореальним.
Наразі я просто бачу запал людини, яка хоче все попробувати, що ж це не погано, та з досвіду знаю, що це не надовго. Пораджу команді сайту, якщо така є, покращити якість існуючих ресурсів, наприклад поміняти стилі оформлення форуму по замовчуванню та додати картинки, які б вписувалися в загальний дизайн сайту. Можливо домовитися з міською радою про те що хоча б раз на тиждень отримувати дайджест їхніх рішень, що стосуються долинян.
Треба постійно розвиватися, інакще сайт набридне спочатку довколишнім, а згодом і вам самим. Щоб ресурс не захирів потрібно зробити його потрібним людям.
P.S. На чаті глюки з кирилицею і якась незрозуміла його поведінка при обновленні сторінки.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 11.12.2003 23:48

Веприк писав:Наразі я просто бачу запал людини, яка хоче все попробувати, що ж це не погано, та з досвіду знаю, що це не надовго. Пораджу команді сайту, якщо така є, покращити якість існуючих ресурсів, наприклад поміняти стилі оформлення форуму по замовчуванню та додати картинки, які б вписувалися в загальний дизайн сайту. Можливо домовитися з міською радою про те що хоча б раз на тиждень отримувати дайджест їхніх рішень, що стосуються долинян.
Питання на засипку :) : ти хто?
Це ти про мене, що я хочу все попробувати?? Я вже багато чого напробувався. Повір мені в мене єдине бажання, щоб цей сайт хоч якось існував. На даний момент я займаюсь ним на голому ентузіазмі.
Займатись сайтом просто НЕМА КОМУ:!: В Долині нема такої людини, що б займалась такими речами. Є багато аматорів, але нема професіонала. Але це в нормальному стані речей - що забув в Долині професіонал??
Уже робили сайт для Райради (даний сайт був замовлений Міською Радою) - http://www.dolyna.dl.if.ua. Не буду казати, яку суму за нього віддали, але результат видно.... І підтримка там ще більш шалена, ніж тут.
Дайджест рішень кажеш? Ти б подивився на ті рішення. Є мало на світі людей, які б цим захоплювались. Бачив я ті рішення. З ними повинен серйозно працювати журналіст і т. д. і т. п. Якого в раді немає.
І взагалі проблем там вистачає і без сайту, кажу це бо пропрацював там два місяці, трохи ввійшов в ситуацію.
Якби не Романюк (наш міський голова) - то не було б нічого. Це взагалі окрема тема, ця людина багато чого доброго зробила для людини. За це його ьагато хто не любить з нашого "верху".
Веприк писав:P.S. На чаті глюки з кирилицею і якась незрозуміла його поведінка при обновленні сторінки.
Чат - бесплатний... Цим все сказано. Я шукав, багато шукав нормальний безплатний чат, та так і не знайшов. От і лишився той. А на платний грошей нема.

Гість

Повідомлення Гість » 12.12.2003 16:47

Повір мені в мене єдине бажання, щоб цей сайт хоч якось існував. На даний момент я займаюсь ним на голому ентузіазмі...
Уже робили сайт для Райради (даний сайт був замовлений Міською Радою) - http://www.dolyna.dl.if.ua. Не буду казати, яку суму за нього віддали, але результат видно.... І підтримка там ще більш шалена, ніж тут.

Znaju jak vagko buty initsiativnum v Dolyni i rosumiyu jak bahato ty zrobuv! I had a look at http://www.dolyna.dl.if.ua. Tvoja storinka nabagato dinamichnisha i profecionalnisha. I pratsuju v Canada v IT area, testuju new applications. Kolu nobachyla tvoju storinku bula duge pryjemno zdyvovana! Vona bula na ryvny vymog tsogo svitu. Dinamirna i updated couple times per week... Excellent! Business & commercial information... News... Photos... Zaraz dinamica vtrachena. Tilky forum dlja ljubytelyv pospilkuvatisja. Pozumiju: je hroshi - je dinamica!

Ne probuvav pomistytu reclamu dlju business or hotels or restaurants? Moge zaplatjatj?
I shukala informatsiju pro novi hoteli Doynu i ne mogla snajty na Internet.
Tut hotel information is everywhere on web: # of room, photos, prices, ect.

Moge zroby opytuvannja skivky ludej chytajut tvoju storynku? Pokagy results Miskij Radi... Tivky ne pytaja personal questions. Bagato ludej ne lubljat grukulaty personal information on web.

Chu buly Novini z Svichi? As far as I know it's easy to insert text into HTML. Moge navchy kogoc z personalu Svichi? I zabula - groshi, burocratyja, nerozumynnja, concervatizm... Shkoda. Zabuvaju

Zgidna s Veprycom narachunok error messages. Error hangling is the must. Error koly vidcryvajesh photos. Bulo b dogre novidomyty - photos are not available tak samo jak ty zrobyv z news abo vernuty photo. Vony rydovi! Moji colegy no roboti zminyly svoju dumku pro Ukraine :lol:

Drukuvaty po ukrainsky angliskily literamu ne zvytsno i vagko... Vpevnena sho ty rozumiesh English tomu kivka fraz in English.

Lesya

Problems with site

Повідомлення Lesya » 12.12.2003 17:16

Zabula nostavity login... I na roboti... Smykajut z risnich storyn... :x
YOU ARE DOING GREAT WORK! KEEP GOING and GOOD LUCK!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 18.12.2003 15:22

Lesya писав:Znaju jak vagko buty initsiativnum v Dolyni i rosumiyu jak bahato ty zrobuv! I had a look at http://www.dolyna.dl.if.ua. Tvoja storinka nabagato dinamichnisha i profecionalnisha. I pratsuju v Canada v IT area, testuju new applications. Kolu nobachyla tvoju storinku bula duge pryjemno zdyvovana! Vona bula na ryvny vymog tsogo svitu. Dinamirna i updated couple times per week... Excellent! Business & commercial information... News... Photos... Zaraz dinamica vtrachena. Tilky forum dlja ljubytelyv pospilkuvatisja. Pozumiju: je hroshi - je dinamica!
Дякую.
Повірте це ще не все, що можна було б "вижати" з сайту. Були ідеї зайнятись туризмом, поскільки в Міської ради навіть програма якась відповідна була щодо розвитку туризму. Але, на жаль, на даний момент я вже не маю змоги цим займатись, а інших, схоже не знайшли.
Звичайно майбутній розділ мав бути на кількох мовах, в числі яких і англійська.
Lesya писав:Ne probuvav pomistytu reclamu dlju business or hotels or restaurants? Moge zaplatjatj?
I shukala informatsiju pro novi hoteli Doynu i ne mogla snajty na Internet.
Tut hotel information is everywhere on web: # of room, photos, prices, ect.
Якщо ви маєте на увазі рекламу як джерело прибутку - то в даній сфері поки глухо в Долині, люди не усвідомлюють ефективності такої реклами. А просте розміщення планувалось (див. вище)
Lesya писав:Chu buly Novini z Svichi? As far as I know it's easy to insert text into HTML. Moge navchy kogoc z personalu Svichi? I zabula - groshi, burocratyja, nerozumynnja, concervatizm... Shkoda. Zabuvaju
Навіть простіше - я розробив інтерфейс для додавання новин - треба просто вставляти новини, заголовки і т. п. і відправляти. А грошей "Свічі" за це звичайно ж ніхто платити не буде.... Навіть за доступ в Інтернет.

Lesya

your site is good

Повідомлення Lesya » 18.12.2003 23:45

"Light in the darkness!". That's about you...
It's terrible they could not find resources to copy news from one source to another.

If you return photos and business contacts and get rid of errors your web site would be functional and good enough. It's the best what Dolyna has on the web world... If someone wants to find info about Dolyna it's perfect place.

Can you add to <meta http-equiv="Keywords" content=...> English spelling of Dolyna and more... Nobody will find the page using Google w/out Cyrillic on PC now. Sometimes people understand Ukrainian but they don't have Cyrillic.

Can you also add info about:
- internet cafe
- 'Knjas Oleh' hotel & restaurant, etc?

Should I translate it into Ukrainian? I hate typing Ukrainian text using English spelling.

Next time I will write from home. I have Ukrainian font there.

Thanks for your work!

Леся

Повідомлення Леся » 03.01.2004 22:50

Ось мій переклад як я обіцяла...

Про тебе можна сказати - промінь світла в темному царстві.
Це жахливо, що моючи всі можливості підтримувати сайт Міська Рада чи Свічачи ще хтось не можуть знайти ресурси копіювати друковану інформацію з Свічі до веб сайту.

Якщо ти поверниш фото і бізнес контакти і позбудешся помилок (errors) твій сайт буде чудовий. Це найкраще, що Долина має на Інтернеті. Якщо хтось захоче знайти інформацію про Долину, то це найкраще місце.

Чи можеш ти додати до <meta http-equiv="Keywords" content=...> Dolina і деякі інші англійські слова. Ніхто не зможе знайти сайт через Google or Yahoo or Microsoft без кирилиці. Деякі люди розуміють українську мову але не мають українського шрифту.

Чи можеш ти додати інформацію про:
- інтернет кафе
- готель і ресторан "Князь Олег"

Дякую за твою чудову роботу!

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 06.02.2004 06:47

Pryvit!

Ya navit ne zdyvuvalas, koly pobachyla neprochytani ranshe povidomlennya i tut.. hehe...

Vanya, sait dijsno duzhe garnyj i informatyvnyj.
Yaksho ty dumaesh robyty anglijsku versiju, ya budu ne proty zrobyty pereklad. Dumaju Lesya b dopomogla redaguvaty.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 06.02.2004 06:52

Веприк писав: Якщо хочеш робити будь-ласка, проте відвідуваність сторонньої публіки не думаю що буде достатньо великою, а тому він просто стане нікому не потрібний, для спілкування двох трьох людей цілком достатньо аськи. Єдина можливість якось покращити ситуацію створення аудиторії серед долинян, що враховуючи кількість абонентів в Долині є малореальним.
Наразі я просто бачу запал людини, яка хоче все попробувати, що ж це не погано, та з досвіду знаю, що це не надовго. Пораджу команді сайту, якщо така є, покращити якість існуючих ресурсів...
Ce tilky pochatok. Sajt prosto Super. A vidviduvachiv z kozhnym dnem bude bilshe. Treba zh zvidkys pochynaty.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 09.02.2004 20:49

Valya писав:...Vanya, sait dijsno duzhe garnyj i informatyvnyj.
Yaksho ty dumaesh robyty anglijsku versiju, ya budu ne proty zrobyty pereklad. Dumaju Lesya b dopomogla redaguvaty.
Якщо маєш час і можливість - можеш починати переклади вже зараз - ту інформацію, що є на сайті. Просто перекладай - а я все розміщу. Було б добре, якби робила переклад просто в HTML. А якщо хочеш я вишлю тобі оригінальні файли, де саме текст. Все в твоїх руках! ;)

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

чудова ідея

Повідомлення Lesya » 10.02.2004 05:58

Звичайно я допоможу! Інформації на сайті багато. Це візьме якийсь час.
Валя, ми можемо поділити роботу і редагувати один одного... Скільки цю мову не вчи все-рівно вона не така як треба!

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

переклад

Повідомлення Lesya » 13.02.2004 03:24

Валя,
Ваня послав мені файли, щоб зробити переклад. Я почну перекладати, а потім відішлю тобі. Яка твоя адреса?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 16.02.2004 15:11

vanya писав:
Valya писав:...Vanya, sait dijsno duzhe garnyj i informatyvnyj.
Якщо маєш час і можливість - можеш починати переклади вже зараз - ту інформацію, що є на сайті. Просто перекладай - а я все розміщу. Було б добре, якби робила переклад просто в HTML. А якщо хочеш я вишлю тобі оригінальні файли, де саме текст. Все в твоїх руках! ;)
Kseniya, може ти раптом виявиш бажання перекласти ще й на Французьку?
А, KAE9, на російську?

Kseniya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Kseniya » 25.02.2004 22:17

Z komp'uterom ia ne zovsim druzhu (m'iako kazhuchy) :oops:
Ale z zadovolenniam poperekladau- xoch na French, xoch na russian, xoch na english...Dobre vidchuvaty sebe potribnou :)
Kseniya

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 27.02.2004 03:33

Pryvit Optymistam i Aktyvistam!!!
Yakos tak vyjshlo sho ya ne pomityla aktyvnoji perepysky v cjomu rozdili.
Lesya, mozhesh prysylaty meni faily na lyava_o@yahoo.ca. Ce mij tak skazaty robochyj e-mail. :) Propozyciju shodo rozdilennya rozdiliv dlya perekladu pidtrymuju. Sho u tebe vzhe e? Napyshy meni rozpodil sama, tak yak ty napevno shos pochala perekladaty vzhe.

Ot i komanda z'yavylas :D. Ya duzhe rada! I Ksenya vluchno skazala sho "pryemno vidchuvaty sebe potribnoju" :)

Ksenya, treba i tobi najty pomichnyka. Francuzki Dolynyany, vidguknitsya!!! :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей