Сайт Долини: бути чи не бути

Відгуки про роботу сайту, форуму та інших розділів. А також побажання і підказки адміністрації.

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 01.03.2004 23:23

На англійську і французьку перекладають. Хто візьметься за російську? Може ти, Teolor?

Веприк
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Веприк » 19.03.2004 16:51

Покищо про чат про решту іншим разом коли буду мати час.
Чат з веб інтерфейсом має купу проблем, починаючи від захищеності закінчуючи з трафіком та глюками, а тому значно простіше підняти на сервері IRC - чат, серверів безкоштовних хоч відбавляй , любий дистрибутив лінуха чи юнікса його в собі по замовчіванню має, інший варіант Jabber, выдкритий аналог ICQ, сервера jabberd або ejabberd, про систему можна почитати на jabber.ru, в нас такі системи навіть в банках зараз ставлять, дуже зручно, сервісів більше, ніж в аськи, а хочеш з аською спілкуватися налаштовуєш на сервері шлюз, і зсередини бачиш друзів з аськи, швидше, безглючніше, безпечніше, і враховуючи долинські реалії , трафіку жре на порядок менше. Я такою системою користуюся вже понад рік. З клієнтів порекомендую psi для лінуха, чи jajc для Вінди, решту тобі виеликий Google підкаже.

Teolor
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Teolor » 19.03.2004 17:00

vanya писав:На англійську і французьку перекладають. Хто візьметься за російську? Може ти, Teolor?
А что именно надо переводить?
И для чего это надо?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 19.03.2004 22:12

Teolor писав:
vanya писав:На англійську і французьку перекладають. Хто візьметься за російську? Може ти, Teolor?
А что именно надо переводить?
И для чего это надо?
Перекладаємо сайт. Для того, щоб нас могли знайти і побачити більше народу. Візьмешся за таку місію? Думаю, тобі б це було не складно. Якщо маєш таке бажання - пиши, я відправлю тобі файли для перекладу.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей