Незалежність... :)

Відгуки про роботу сайту, форуму та інших розділів. А також побажання і підказки адміністрації.

Модератори: san, vanya

Відповісти
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Незалежність... :)

Повідомлення vanya » 20.07.2005 15:20

Трохи історії.
Перша спроба зробити сайт Долини, була здійснена мною в 2002 році. Стартова сторінка сайту ще досі там :) :
http://dolyna.h1.ru/
На сайті були оголошення, новини і майже 0 інформації про місто :) Але вже тоді сайт розшукали кілька відвідувачів і цілька "хакерів", що ламали мою дошку оголошень :)
Далі, здається через рік, сайт мігрував до фірми "Дисконт" (зараз "Ефіком") і мав нову адресу http://portal.dl.if.ua/ Нажаль сайт на сьогодні там не зберігся. Сайт зазнав незначних змін при переселенні.
Ще через рік, в 2003, я домовився з Романюком про "редизайн" сайту, і наповнення його інформацією про місто, розмістив там чат і форум (спочатку був форум власної розроби, потім XMB). Саме в цей час було зареєстроване тепер вже іторичне ;) ім"я Dolyna.net. Тоді ж була проведена непогана рекламна кампанія сайту - адже намічався фестиваль "Бойківська ватра" і практично на всіх рекламних щитах до фестивалю красувалось "www.dolyna.net". Тиждень перед фестивалем на сайті була неймовірна відвідуваність (така як зараз середня), а на вихідні, коли фестиваль проводився, сайт лежав, бо на хостинговій фірмі робили профілактичні роботи... :(
Трохи пізніше того ж року, форум помінявся на phpBB, який існує і по нині. Перші відвідувачі можуть вам розказати як все починалось, як набирало популярності, як мало свої злети і падіння.
Через рік вдалось продовжити угоду про хостинг. Розміщення сайту ще на рік було профінансовано міською радою.

Сьогодення
Цього літа не вдалось добитись продовження угоди хостингу сайту з міською радою. Можливо частково в цьому моя вина (а також обставин). Але при бажанні ВОНИ могли б подумати про майбутнє сайту. Тож за 4 дні до закінчення угоди я оплатив новий термін хостингу сайту з своєї кишені, при чому довелося трохи знизити апетити сайту. Обійшовся хостинг на рік в суму 165 грн.

Підтримка
Тепер я потребую вашої підтримки, наших Відвідувачів. Пропоную скластись на потреби сайту. Щоб частково повернути мені мої гроші, і щоб не допустити "смерті" сайту в майбутньому.
Пропоную добровільні внески робити в розмірі 25 грн ($5, 5 євро), або в сумі кратній 25 грн. Всі гроші, які ви пожертвуєте, будуть використані на потреби сайту, і за все буду звітуватись. Якщо комусь ця сума є завеликою, але є бажання допомогти сайту, то можете жервтувати і менші суми, наприклад 5 чи 10 грн.
Хто виявить бажання зробити пожертву - звертайтесь до мене в приват або пишіть в цій темі.
З Денм незалженості! :) (сайту)

FOM
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення FOM » 20.07.2005 17:24

Добру справу зробив, але думаю тре все ж таки добувати гроші...
Хм...Але ж тим дюдькам не втлумачиш шо коли сайт помре то підняти прийдеться довго... Лаптюхи одним словом...

А ти молодець...

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 23.07.2005 09:01

Скинь в приват телефон - зустрінемося у Львові чи в Долині і свою частку я внесу... :)
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей