Чого невистачає Нашому форуму?

Відгуки про роботу сайту, форуму та інших розділів. А також побажання і підказки адміністрації.

Модератори: san, vanya

Який розділ необхідно додати форуму в першу чергу

1. Рейтинги магазинів, перукарень і т.д.
3
19%
2. Інтимне (Про ЦЕ , Адам і Єва і т.д.
7
44%
3. Діалог з владою.
3
19%
4. Філософія та релігія
1
6%
5. Інший варіант. Напишу нижче
0
Немає голосів
6. Нічого додавати не потрібно
2
13%

Всього голосів: 16

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Чого невистачає Нашому форуму?

Повідомлення san » 16.10.2006 00:05

Не плануючи зупинятись на досягнутому і спочивати на лаврах :lol:
проводимо маленьке опитування громадської думки, з метою визначення напрямків розвитку форуму!
Во як сказав! :wink:

Після деякої реконструкції форуму дещо зросла його відвідуванісь. Проте неразі мало є активних користувачів котрі дописують в існуючі топіки - в основному читають. Також з деяких об'єктивних причин припинилися публікації новин з газет "Свіча" та "Добра справа".

Тому в мене закрались підозри, що теми розділів на котрі поділено зараз форум не є достатньо цікавими всім користувачам :(
Усувати теми з малим наповненням змісту мало - не заважають, а мо колись пригодяться.

Єдиний варіант - додати.
Закликаю голосувати, та писати свої пропозиції!
Так як машинкою форуму передбачено вибір тільки одного варіанту прошу вибирати той який, на Вашу думку, найбільш потрібен

Коротко пояснення номінацій :)
1. Рейтинги магазинів, перукарень і т.д.
Ідея зробити таки собі рейтинг, обов'язково з голосуваннями, де обговорювати недоліки і переваги магазинів, кафе, перукарень, готелів та всіх іншиг закладів, з точки зору клієнта.
Такий собі Долинський ТОР-10 :)

2. Інтимне (Про ЦЕ , Адам і Єва і т.д. :) )
Розмови на інтимні речі ... Любофф, секс, хлоп vs тьотя і т.д.

3. Діалог з владою.
Можу спробувати налагодити діалог з владою. Хоч м/р створила свій офіційний сайт, вважаю їм буде важко зробити більш-менш відвідуваний форум. Тому можна запропонувати зробити посилання з долина.ін.уа сюди, тут виділити окремий розділ для обговорювання їх діянь. Тобто, нам - контент, їм - контингент :) І готову машинку форуму

4. Філософія та релігія
Філософія, релігія, астрологія, уфологія і т.п.
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.01.2007 19:17

Ало! :evil:
Продивилось топік - 120
Голосів - 5! :shock:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 22.01.2007 00:50

Нічого не добавляти, навіть пару розділів забрати. Наприклад: інші пристрої, інші мови та російську мову).

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.01.2007 09:43

пару розділів забрати. Наприклад: інші пристрої,
Наразі роздфли зроблені з запасом - "на виріст" :)
Звичайно з часом буде оптимізуватись.
Якісь можливо розділяться, якісь - об'єднаються
інші мови та російську мову).
чому? :shock:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 22.01.2007 11:29

чому?
Бо в них мало дописують. У випадку з російським розділом, виникаючі питання і так ставлять в загальні форуми.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.01.2007 15:13

Наразі скорочення форуму не обговорюється, вірніше обговорюється "закулісно" :lol:
І дійсно теми котрі можна обьєднати а зараз "роздуті" - будуть об"єднуватись.
Про витирання топіків звичайно взагалі не буде вестись мова. Хіба з часом будуть такі, що критично не відповідатимуть концепції форуму.

Топік створений для пропозицій щодо розвитку. Бо звичайно я не можу по собі вирішувати, що цікаво спільноті.

Іноземні топіки взагалі рухатися не будуть, навіть як там буде по 1 посту. Це дуже важливо для тих, хто цікавиться нашим містом але не знає української.
Хто читає українською (це звичайне явище), але не пише - може спробувати написати в загальні розділи як вміє.
Якщо пост там заважатиметься - перенесеться на розсуд модератора.
die Große Schlange

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 23.01.2007 19:33

Не думаю, що щось треба скорочувати, хоча сама не всі теми читаю, але що не цікаво одним, іншим може бути і цікаво. А от щодо спілкування з владою, було би цікаво послухати. Що вже зроблене з обіцяного? Наразі не в Долині і не маю змоги читати Свічу і Добру справу. Обновлень по них також давно не бачила. Чи це технічні причини чи справа зовсім в іншому?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.01.2007 20:22

Наразі не в Долині і не маю змоги читати Свічу і Добру справу. Обновлень по них також давно не бачила. Чи це технічні причини чи справа зовсім в іншому?
Відкрию секрет :lol:
Інфа з газет добувалася "ногами", причому моїми 8)
Я приходив з диском в редакцію і скидував матеріали приготовані до друку в газету. В "Свічі" взагалі самостійно забирав номер, в "ДС" - що дадуть...
Робилося то коли форум взагалі занепадав. Зараз є надії обійтися без того. Також є і "технічні" перешкоди - в "Свічі" вже інший гол.редактор.
Це все забирало багато часу і зусиль - потрібно регулярно приходити 2 рази в тиждень в певні дні, забирати інфу, потім її передруковувати на форум, форматувати, розставляти BBCodи, бо вона була не готова до інету... Робив то, щоб якось жеврів форум, наразі відвідуваність зросла і вважаю, що поки то не потрібно...

Хоч, при нагоді, спробую відновити співпрацю з газетами, але якщо вони будуть постити... На жаль самостійно редакції того робити поки не бажають... :(
А от щодо спілкування з владою, було би цікаво послухати. Що вже зроблене з обіцяного?
Маю на увазі :) Я не влада, щоб обіцяти і "виконувати" обіцянки... :)
Але по мірі можливості ведеться над тим робота... :wink:
Зараз невідомі подальші перспективи доля dolyna.in.ua. Я їм запропонував напрямок співпраці (оф.сайт їхній, форум - наш) - поки мовчання. Якщо так буде і далі - сходжу до Гаразда і сам спитаю.

Тут передбачаю 2 варіанти: або так само я буду мусів переносити інфу "врукопашну" (на що тепер в мене не дуже є час), або необхідна якась примусівка, до тих кавоманів-бюрократів, що там вкорінились...

П.С. Передрук матеріалів з газет, був "аварійним" засобом. Зараз працюємо над самостійним розвитком форуму і його розкруткою - ІМХО це є справжнє майбутнє :wink:
die Große Schlange

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 24.01.2007 01:40

Я навіть і не знала, що стільки треба було прикласти зусиль. щоб ми змогли читати новини. Дуже дякую Sany за це і звичайно обом Яричом за одержану інформацію і взагалі за розвиток форуму.
А на разі дійсно долина.нет може обійтися без новин, ялщо їх треба так вибивати. Жалко тратити стільки часу на тих кавоманів-бюрократів.
А владі давно би здалося хоч трохи зайнятися своїм сайтом. В них він зовсім не розкручений. Хай повчаться у долина.нет :D .

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.01.2007 20:49

For a French-Ukrainian historic site, we are looking for documents on the last fights of the UPA in 1953-56.
viewtopic.php?t=4933
навіть пару розділів забрати. Наприклад: інші пристрої, інші мови та російську мову
То забирати??? :lol: :lol:
die Große Schlange

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 25.01.2007 21:32

san писав:
навіть пару розділів забрати. Наприклад: інші пристрої, інші мови та російську мову
То забирати??? :lol: :lol:
Російську мову, інші мови та інші пристрої можна забрати, бо більшість людей володіють хоть трохи англійською.
Зображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 25.01.2007 21:39

Англійську версію я не пропонував забирати. :)

А загалом, я англійьку не дуже знаю, цікавляться матеріалами про УПА на українській мові?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.01.2007 21:39

бо більшість людей володіють хоть трохи англійською.
Я щось не бачу жвавих відповідей на питання на англійській мові! :evil:

То буде краще, як до прикладу білорус писатиме англійською?
Краще порозуміємось?

П.С. Я вище пояснював - розділи не забиратимуться!
Включно з "експериментальними" і поки "зайвими"...
Бо були створені трохи "на виріст" :)

Питання, в тому, що потрібно додати!

В майбутньому можливо взагалі мертві об'єднуватимуться з схожими.
Інакше можна було просто на початку існування форуму "видалити" всі мертві топіки :lol:
Видалити мертвий топік - діло 2 сек. Інша справа розвинути його!
Вперед - запрошуємо :wink:
Востаннє редагувалось 25.01.2007 21:44 користувачем san, всього редагувалось 1 раз.
die Große Schlange

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 25.01.2007 21:43

Роби як знаєш, я не проти, форумом поки що задоволений :D
Зображення

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.01.2007 21:58

Англійську версію я не пропонував забирати.
А чому перевага одній мові? :lol:
Відповідати не потрібно - основну суть я вже знаю :lol:
Та і мінятись нічого не буде (див. вище)
А загалом, я англійьку не дуже знаю, цікавляться матеріалами про УПА на українській мові?
Швидкий переклад, того що тут:viewtopic.php?t=4933

Ми шукаємо документи про останні бої УПА в 1953-56 роках, для Французько-Українського історичного сайту.
Ця інформація може бути на українській - ми потім перекладемо.
В Франції основна суть української історії є схематична і часто розірвана - книжки на французькій втрачені.
Ми, члени української діаспори прагнемо відкорегувати інформацію котра вживається. Французькі історики, українського походження, є частиною нашої асоціації і піклуються уточненням документів.
Чи можемо ми надіятись на Вашу допомогу?

Якщо ви згідні допомогти, ми будемо зв'язуватися з Вами.

Поль
Востаннє редагувалось 25.01.2007 22:31 користувачем san, всього редагувалось 1 раз.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість