Дитячий садок

Відгуки про роботу сайту, форуму та інших розділів. А також побажання і підказки адміністрації.

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 08.01.2008 17:05

san провокатор. :roll:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 08.01.2008 17:46

Ні. Це просто стьоб, але з прозорим натяком. Аналогічно, як і мійперший допис з запитанням про "дитячий садок". Я натяк сана зрозумів.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 08.01.2008 22:49

Ну що я можу сказати. Якби ви хотіли, то б не конфліктували.
Ви шукаєте більше відмінне, замість того, щоб шукати спільне. При чому часто впадаєте в крайності.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.01.2008 23:11

Нема! Треба щоб він став державним, тут був державний чесний службовець, котрий буде його наповнювати.
От днями прочитав дещо з форуму ВО Свободи, Бандерівця...
Навіть Сціборського перечитав.

От і відповів в дусі тих всіх речей! :lol:

Я пояснював, що я роблю зараз стосовно "молодших" користувачів.
Також пояснив чому я це роблю, в контексті моїх сподівань.

Якщо є РЕАЛЬНІ вирішення як популяризувати форум, збільшити кількість відвідувачів, кількість та ЯКІСТЬ повідомлень - прошу запропонувати ці варіанти!

Прошу вже в котрий раз... Причому в багатьох темах прошу...
Отримую тільки критику...
Востаннє редагувалось 08.01.2008 23:28 користувачем san, всього редагувалось 1 раз.

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 08.01.2008 23:27

То очевидно натяки на "несерйозність" постів нових користувачів
Котрі дуже серйозні речі не можуть писати і то нормально.
Якщо є РЕАЛЬНІ вирішення як популяризувати форум, збільшити кількість відвідувачів, кількість та ЯКІСТЬ повідомлень - прошу запропонувати ці варіанти!
А не можна зробити щось типу рейтингу? Наприклад написала людина якийсь пост, а там 2 ссилки - "+ " і "-". Відповідно рейтинги за пости сумуються. Чи віднімаються. Якщо рейтинг людини став мінусовий - то мовчанку йому... Дня на 3. Щоб щось мудріше писав :)
Це я так - у 2х словах. Можна обдумати все ретельніше, щось по іншому зробити...

Розділяти форум - не вихід. Це з 1го боку. З іншого - мені й справді набридають "ніякі" дописування, для прикладу у тему "Музика" уже й навіть не заглядаю. Єдиний вихід - компроміс, треба щось шукати спільне... Пропонуйте й ви щось. Зробимо форум кращим РАЗОМ! :P
Фак мой мозг!!!

Filth
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Filth » 09.01.2008 11:36

А не можна зробити щось типу рейтингу? Наприклад написала людина якийсь пост, а там 2 ссилки - "+ " і "-". Відповідно рейтинги за пости сумуються. Чи віднімаються. Якщо рейтинг людини став мінусовий - то мовчанку йому... Дня на 3. Щоб щось мудріше писав
Мені здається це теж не буде чітким вирішенням! Зберуться троє знайомих і забанять когось хто їм не сподобався!
З іншого - мені й справді набридають "ніякі" дописування, для прикладу у тему "Музика"

А мені навпаки стало цікавіше( у деякому плані ), хотя на 100% погоджуюся що пишуть цілковиті дурниці! Не в обіду "Ельсінор", але не треба зазнаватися, вони пару місяців як створені і ніхто їх ше не чув! Вирішувати публічно коли буде репетиція і хто з гурту був і не був і по якій причині....... :roll:, думаю не потрібно!
Слава Укра!н!

Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: Дитячий садок

Повідомлення Sasha » 09.01.2008 21:25

Misha K писав:Товариство, чи не вважаєте ви за доцільне створити новий підфорум під загальною назвою "дитячий садок"?
перш за все,образлива назва!надзвичайно!ми хоть і не вашого вікового і мо навіть розумового рівня,але і тре мати до нас якусь повагу.

А не можна зробити щось типу рейтингу?
погоджуюсь з Filth.от піду до дівчат з Ельсінору і скажу:"слухайте,він мене вже дістав своїми дописами,давайте покажемо йому,хто в домі господиня".а наш український менталітет до такого ой як здатен.

Misha K писав: "ніякі" дописування, для прикладу у тему "Музика"
як було вже не одноразово сказано,все залежить від практики.колись автор таких дописів сам перечитає їх і скаже:"які дурниці я писав(ла)?!".і тобі не цікаві дописи в тему музику,а кумусь навпаки.в кожного товару свій покупець.

і особисто моя думка:Misha K просто взлився на Sanа через щось,мабуть особисте,тому і говорить всякі дурниці,типу
Можу зробити тобі послугу - припинити дописувати на форумі взагалі. Підійде?
ну самі посудіть,пахне гарячковістю,бо розійшлися інтереси.так як раз і Filth погарячкував і запропонував поміняти модера.все грунтується на особистому.
тому пропозиція:хлоп'ята,вирішіть то між собою,а потім переносьне на форум.
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 09.01.2008 22:32

Зберуться троє знайомих і забанять когось хто їм не сподобався!
погоджуюсь з Filth.от піду до дівчат з Ельсінору і скажу:"слухайте,він мене вже дістав своїми дописами,давайте покажемо йому,хто в домі господиня".а наш український менталітет до такого ой як здатен.
Поставимо обмеження якесь чи щось у тому роді... Це неважко. Наприклад щоб голосувати могли лише ті, хто сам має позитивний рейтинг і велику кількість постів. Чи щось інше... Зараз фантазії нема придумувати, але варіантів - багато.
і тобі не цікаві дописи в тему музику,а кумусь навпаки.в кожного товару свій покупець.
Вони були цікаві раніше... Зараз я получаю мейл, захожу почитати щось свіже - а там +1, підмигування і приват. Вони справді цікаві. Адресанту і адресату.

Повторюю ще раз - я ПРОТИ розділення.
На рахунок конфлікту Сана і Міші - хай розбираються самі. У мене політика невтручання :)
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.01.2008 23:09

На рахунок конфлікту Сана і Міші
Все набагато простіше ніж ви собі уявляєте! :)

Я просто відписую тому хто пише...
Мені всеодно хто то.
Проте практично ніхто на мої пости не відповідає :lol:

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 10.01.2008 08:24

Спробуй більше дописувати в темі "музика", там точно відпишуть.

Аварія
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення Аварія » 14.02.2008 14:46

А мені навпаки стало цікавіше( у деякому плані ), хотя на 100% погоджуюся що пишуть цілковиті дурниці! Не в обіду "Ельсінор", але не треба зазнаватися, вони пару місяців як створені і ніхто їх ше не чув! Вирішувати публічно коли буде репетиція і хто з гурту був і не був і по якій причині....... :roll:, думаю не потрібно!
Максим,хто хто,але ми не зазнаємся :!: Це ти почав цю тему,ми взагалі хотіли,щоб про нас не знали :evil:
Добре в гостяха, а дома сало свіжіше!:)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість