запитання по роботі адміністрації щодо цензури

Відгуки про роботу сайту, форуму та інших розділів. А також побажання і підказки адміністрації.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

запитання по роботі адміністрації щодо цензури

Повідомлення Mik@ » 04.03.2008 13:00

В мене питання:

1. Розрізання повідомлень то є спосіб збільшення кількості повідомлень на форумі?
2. Яким критерієм керується адміністрація коли вважає повідомлення рекламою і в чому проблема щодо розміщення не комерційних оголошень в тематичних гілках форума?

і особисте питання можна відповісти мені в приват: шановна адміністрація вас що в іншому житті на всіх форумах банили чи дитинство з іграшками прибитими до підлоги сказується?

П.С. я так думаю цей пост потруть тому я його запощу паралельно в себе в ЖЖ mimikael.livejournal.com
Michael Veselovski
http://veselovski.co.uk

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: запитання по роботі адміністрації щодо цензури

Повідомлення kobi » 04.03.2008 13:21

П.С. я так думаю цей пост потруть тому я його запощу паралельно в себе в ЖЖ mimikael.livejournal.com
Мало читачів в ЖЖ ? :mrgreen:
Ше тут днєвнічков фсяких не хватало :)

Я вважаю, що якщо передбачено розділ "Оголошення", то мабуть логічно писати їх саме туди. Незважаючи на їх комерційність
Хоча б з поваги до інших форумчан, яким не вельми хочеться читати всяку пургу не по темі

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.03.2008 13:23

1. Розрізання повідомлень то є спосіб збільшення кількості повідомлень на форумі?
Тобто? Які повідомлення "розрізали"? Навіть технічної можливості нема:)
Якщо про розділювання тем коли вони "почкуються", то інша справа.
Хоча часами хтось може переборщити :)
2. Яким критерієм керується адміністрація коли вважає повідомлення рекламою і в чому проблема щодо розміщення не комерційних оголошень в тематичних гілках форума?
Якщо, там пише, що магазин "Стильна Крамничка", за адресою вул. Осьтака 18, продає щосьтам по 000 грн за кіло...
і особисте питання можна відповісти мені в приват: шановна адміністрація вас що в іншому житті на всіх форумах банили чи дитинство з іграшками прибитими до підлоги сказується?
1. Банили хіба на деяких, коли я не вмів читати правила. І по заслузі...
2. Сказується досвід модерування коли на форумі спам чистився врукопашну (колись давно так і було) :)
3. Також є купу прикладів коли форуми помирали, через суцільний флуд і офтопік. Щонайменше два долинські проекти згинули... А в цей вкладено дуже багато зусиль, часу і нервів...
Та чому раптом потруть? :) Це розділ саме для таких постів.
die Große Schlange

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 04.03.2008 18:17

Ну, відверто кажучи, поділи тем мене також не надто влаштовують...
Відволікає деколи - коли и намагаєшся звести докупи перервану логіку нехай і флейму, але все-таки виросшого з теми...

Для такого я б запропонував систему стримування - репутацію, чи щось подібне...
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей