Доречно!

Відгуки про роботу сайту, форуму та інших розділів. А також побажання і підказки адміністрації.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Pavel
Контактна інформація:

Доречно!

Повідомлення Pavel » 26.08.2004 20:39

Шановні прохання. Я думаю, що багато фотографій з власною персоною не доречні! Скільки можна себе хвалити типу "от я тутички так получився (получилася) а тут так". Краще переглянути застарілі та додати нові (2-3 шт.)! А розміщувати побільше фото міста чи околиць, щоб відвідувачі сайту бачили красу нашого міста та природи яка її оточує! Дякую за розуміння.
Павло Гурняк (Pavel).

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 27.08.2004 10:29

Думаю, що все-таки свої фото розміщувати варто, бо цей сайт - не тільки сайт про Долину, це ще й "спільнота" :). Просто не варто зловживати розміщенням своїх фото (але в нас, ніби, ніхто цим не страждає?) і, справді, старі фото можна час від часу "протирати", залишати лише кращі.

Pavel
Контактна інформація:

Прохання!

Повідомлення Pavel » 29.08.2004 18:30

Ваня така штука. Зайшла людина на фото.долину.нет та хотіла переглянути всі мої фотки, та питає мене: "Як переглянути всі фото, які ти додав на цей сайт", я покліпав очима та відповів: "ненаю :-))" просвіти, якщо мона найти, то скажи як, як ні то допиши таку функцію як пошук всіх фото одного автора. Наперед велике дякую. З повагою Павло Гурняк.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Прохання!

Повідомлення vanya » 30.08.2004 13:45

Pavel писав:Ваня така штука. Зайшла людина на фото.долину.нет та хотіла переглянути всі мої фотки, та питає мене: "Як переглянути всі фото, які ти додав на цей сайт", я покліпав очима та відповів: "ненаю :-))" просвіти, якщо мона найти, то скажи як, як ні то допиши таку функцію як пошук всіх фото одного автора. Наперед велике дякую. З повагою Павло Гурняк.
Зверху на домашній сторніці фотогалереї є лінк "Галереї відвідувачів" -
http://photo.dolyna.net/index.php?cat=1
а далі думаю ясно

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

чи варто?

Повідомлення Lesya » 06.09.2004 19:39

Я мала таку саму думку на початку як Павло, але згодом зрозуміла дещо інше. Ми маємо в меню "Популярні" а також "Найвищий рейтинг". Якщо простежити за переглядом, то фото з обличчями людей переглядаються значно частіше ніж фото природи. Звичайно, фото Долини мають найвищий рейтинг, але фотогалерея вичерпає себе дуже швидко, якщо розміщати тільки їх. :)
Щодо мене, то я надто далеко від України тому і додала деякі цікаві (на мою думку :wink: ) фото з Канади. І знищую постійно ті, які мало переглядаються.
Я думаю, що сторінка повинна мати не тільки фото Долини, а також і фото світу очима долинян. Все-таки переважна більшість "форумчан" живуть не в Долині.... А ви що про це думаєте?

До речі, фото Вані і Лізи - дуже цікаве. Нарешті вони зустрілися в Братах! :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість