Видаліть мене з цього форуму!

Якщо у вас щось десь не виходить на форумі чи на інших розділах Dolyna.net чи в вас є питання по функціонуванню - пишіть в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

Павло Гурняк Pavel

Видаліть мене з цього форуму!

Повідомлення Павло Гурняк Pavel » 10.11.2005 12:12

Я категорично прошу видалити або статус "новачок", "любитель" "фанат" чи інше клєймо,яке прийде комусь в голову!, або видалити з форуму мене і повідомлення які мною написані і будь-яку інформацію пов'язану зі мною!
Це не прохання, а вимога я як користувач і громадян не даю права давати мені будь-який статус! Я цього вимагаю на сайті,ї потім буду писати скарги письмові в реальні інстанції!
Якщо буду клєймитись і на фотогалереї прошу зробити це і там, тобто видалити фото, мою інфу і т.д.!
Аргументи свого рішення наводити не буду, це моральні і духовні аспекти мого виховання, відношення до дискримінації і т.д.
Пане адміністратор Іван, коли я реєстувався на форумі були одні умови, вони змінились, мене вони не влаштовують, тому прошу віднестись з розумінням і не злитись на моє рішення. Заздалегідь вибачаюсь, якщо моє думка не збігається з Вашою.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 10.11.2005 12:14

Підтверджую вищенаписане, зареєструвавшись.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.11.2005 17:43

А чого ти зразу так не казав, коли ці статуси вводились?
Ну тобі не подобається, ну то і вимагай за себе. Чому ти ігноруєш думку інших? До речі, що це за вихавання, що дозволяє розпочинати діалог з шантажу? А якщо твому прикладу послідують і інші форумчани, що тоді, закривати форум?

Хоча, щось мене сумніви беруть що це ти, Павло. По-моєму, це щось на зразок того випадку з Тейлор.
По-перше, тема в загальному форумі, хоча для цього є спеціальний розділ "Форум". По-друге, щось надто багато флудно-дибільних тем відкрито під різними ніками. І по-трете, надто вже брутально схожий стиль.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.11.2005 22:32

ІМHО:
Я категорично прошу видалити або статус "новачок", "любитель" "фанат" чи інше клєймо,яке прийде комусь в голову!
Це дійсно тре пропонувати тут viewforum.php?f=8 .
І стосується це звичайно всіх користувачів! Що і повинно бути вирішене загальною дискусією. Крім того там можна обговорити і самі написи... (Мене вони також не дуже влаштовують :? )

"статус" - є загальноприйнятою на більшості форумів практикою.
І встановлюються вони динамічно в залежності від кількості повідомлень написаних користувачем.
Тобто - це є оцінкою активності користувача!!!
І відповідно в тій чи інакшій формі вони мали-би залишатися на форумі.

Проте незалежно від "статусу" всі користувачі наразі є в рівних правах!
Це не прохання, а вимога я як користувач і громадян не даю права давати мені будь-який статус! Я цього вимагаю на сайті,ї потім буду писати скарги письмові в реальні інстанції!
Скільки я розуміюсь в юриспруденції, не заборонено "оцінювати" тим чи іншим способом активність користувача (причому анонімного, оскільки форумом не передбачено збір ніяких особистих даних) на форумі. Проте я думаю можна звернутися безпосередньо до адміністратора з вимогою видалити Ваш аккаунт.
Аргументи свого рішення наводити не буду, це моральні і духовні аспекти мого виховання, відношення до дискримінації і т.д.

Пане адміністратор Іван, коли я реєстувався на форумі були одні умови, вони змінились,
Цей форум також дотримується засад рівності !!!
Метою його є відображення громадської думки шляхом вільного висловлювання кожного індивідууму, що бажає приймати участь в форумі.

Причому форум є засобом до вільного висловлення власної думки кожного користувача згідно з його морально-етичними переконаннями!

І мене як користувача цього форуму та члена громадскості глибоко ображають звинувачення в необ'єктивності і дискримінаційному ставленні до користувачів форуму !

Тому прошу вибачитись і переді мною!!!

З повагою,
san
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Видаліть мене з цього форуму!

Повідомлення vanya » 11.11.2005 21:54

Павло Гурняк Pavel писав:Я категорично прошу видалити або статус "новачок", "любитель" "фанат" чи інше клєймо,яке прийде комусь в голову!, або видалити з форуму мене і повідомлення які мною написані і будь-яку інформацію пов'язану зі мною!..
Мені дуже прикро чути, що статуси форуму викликали таку реакцію в одного з відвідувачів. :shock: Можливо назви статусів і неідеальні, але це можна обговорити. І така практика, як вже казав san є загальноприйнятою на більшості форумів в Мережі і мало в кого викликає такі ж емоції. Я б сказав, що статус це не "клеймо", а щось типу визнання заслуг форумлянина - чим більше він написав, тим вищий статус має.
На жаль не можу видалити статус конкретно в тебе, а видаляти їх повністю з форуму не збираюсь, хіба що знайдеться ще кілька людей, які будуть цим незадоволені. Мені прикро видаляти тебе з форуму, Pavel, але якщо ти не бачиш іншого виходу - то я це зроблю.
Підтвердь свій намір ще раз і я це зроблю... :roll:

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 13.11.2005 06:02

Вань, а нема у нас можливості змінювати статуси для кожного юзера, чи то лише не ІПБ-шці таке є???

Бо на юнівер-сіті я можу поставити собі статус сам... Який завгодно...
Ну, чи адмін його поміняти може...
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.11.2005 13:41

Бо на юнівер-сіті я можу поставити собі статус сам... Який завгодно...
Ну, чи адмін його поміняти може...
Такої можливості тут немає... Лише для адміна мож бути інший...
В решти - такі як всі...

Щоправда обговорити конкретно самі надписи звичайно можна...
От мене "фанат долини" - теж не влаштовує :lol:
die Große Schlange

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 14.11.2005 18:50

До речі, а як на рахунох статусу "Гість"??? :shock:
---

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 18.11.2005 15:53

Тому прошу вибачитись і переді мною!!!

З повагою,
san[/quote]
Вибачитись! ну ви блін даєте ...

Pavel
Контактна інформація:

Re: Видаліть мене з цього форуму!

Повідомлення Pavel » 18.11.2005 16:13

Ваня я тебе прошу...!
Я розумію, що ради мене ти нічого не зробиш... але подумай сам, якщо я не маю часу на твій форум, то я "любитель Долини" чи "фанат" чи "новачок" і чому не "любетель сайту Долина"чи "новачок сайту...." а власне Долини.
А дискримінація вже є в твому написі "адмін....", якщо має бути якийсь статус то хай кожен собі вибирає я наприклад наберу 5 пробілів, хай після певної кількості тематичних (сутєвих) відгуків користувач сам обирає статус, бо якщо мені треба відписати для якось підходящого статусу певну кількість відгуків я вишлю 100 смайликів кожен в окремому відгуку! підходить таке?
Мені цікаво деколи зайти взнати новини про рідне місто ... але якщо над моєю фотографією "клєймо" це мене не влаштовує (тому фотки вже немає).
Панове шукайте альтернативу або видаляй мене, буду тільки читати, якщо моя думка не цікавить "форумян". але з "клєймом" тут не буду.
можна вважати як підтвердження вищенаписаного.

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 19.11.2005 14:01

Можна питання???

Чого ти вважаєш статус клеймом - це просто покажчик активності...
Ти ж не вважаєш покази спідометра чи гаїшного радара чимост протипоказаним і ганебним???

До речі, які статуси тебе влаштували б???
---

Teolor
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Teolor » 19.11.2005 15:15

Ребят, не обижайтесь, конечно. Но читаю все вышеперечисленное и смех разбирает.
Сама проблема яйца выеденного не стоит.
Не устраивает человека статус и ради Бога, уберите или поставьте, какой захочет. Мне, например, абсолютно все равно, что написано над моей фотографией, от этого ко мне лучше или хуже относиться не станут.
Вы же сюда приходите, чтобы пообщаться о нашем городе, и какое значение имеет, что у вас там написано?
Ребят, будьте проще!!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.11.2005 16:36

Не устраивает человека статус и ради Бога, уберите или поставьте, какой захочет
В тому і справа що той надпис ніхто нікому не "ставить"!
Він проставляється автоматично в залежності від кількості постів.

Тому є кілька вирішень (так чи інакше якісь "надписи" залишаться) :

- вибрати нові надписи для всіх користувачів. Проте конструктивних пропозицій не поступало, в т.ч. і від Павла...

- залишити все як є і забути про цей інцидент оскільки дійсно [/quote]Сама проблема яйца выеденного не стоит.[/quote] Краще витрачати час і зусилля на інші ІМХО: більш важливіші проблеми:
viewtopic.php?t=417
viewtopic.php?t=157
viewtopic.php?t=108
і т.д.

- все-таки видалити юзера Pavel і теж забути. ІМХО: дане питання з самого початку носить характер шантажу без жодного конструктивізму.[/code]
die Große Schlange

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 19.11.2005 16:54

Привіт, Teolor!!!

Вітаю з поверненням додому!!!

На рахунок статусів, то я пропоную використати зірочки, чи щось типу того - смайлики, квіточки...
Чим більше постів - тим більше зірочок...
---

Teolor
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Teolor » 19.11.2005 17:07

:D Спасибо
Можно и звездочки, главное, чтоб потом не начали обижаться, что кого-то оценивают как коньяк :wink: , по звездочкам от выдержки лет :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей