Translation into English

Якщо у вас щось десь не виходить на форумі чи на інших розділах Dolyna.net чи в вас є питання по функціонуванню - пишіть в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 23.04.2004 04:06

Vanya, pryvit!

Pereklad ruhaetsya... ne tak shvydko yak hotilosya b, ale... Ya poluchyla povyshennya na roboti na pozyciju Advertising/Marketing Manager, ale she i administracieju zajmajus, bo she nikogo ne najnyaly. Na roboti z 9 do 9 :? hehe... Vy vid sesiji do sesiji, a ya vid 9 do 9. Os tak. Ya starajus... tretya chastyna perekladena pravda
:)

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

повільно...

Повідомлення Lesya » 23.04.2004 05:46

Я тільки приїхала з України і роботи повалило! Після приїзду ще не дивилася на переклад. Це дуже повільно... але що зробити. В Канаді за дурно гроші не платять і робота висмоктує енергію за день добряче. А ще весна на дворі! Я зроблю свою частину, але коли закінчу зараз не знаю...

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 29.06.2004 13:43

Як там переклад люди? По можливості прискорюйте роботу... бо думаю найближчим часом сайт буде оновлено і здався б переклад на англійську.
Але все в ваших руках :)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 10.03.2005 14:29

Леся, Валя, може є якісь новини із перекладом?..
Може є хоч частковий переклад?
Де пропала Валя?? Я розумію, що заміж вийти - це, звичайно, добре :), а про форум забувати - не хороше! ;)
Леся передай Валі (якщо зможеш) - хай заходить - давно не було від неї нічого чути.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 10.03.2005 17:04

Pryvit,
Meni soromno sho pro vas zabula :). Ale ya zaraz postijno pracjuyu. I davno nichogo ne perekladala. Postarayus popracuyvaty nad cym.
:) Vanya, yak tvij universytet? Ty she vchyshsya? LEsya, yak u tebe spravy?

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 12.07.2005 02:40

Pryvit vsim,
Duzhe soromno, sho ya na stilky chasu ne pysala i ne proglyadala web-site. Cjogo tyzhnya vzyala vidpusk z roboty, i pereklala 1/3 failiv. Vanya, mozhe ya tobi jih pryshlyu, i ty mozhesh postavyty hoch jih poky sho. Pereklala faily vid "About" do "Invest_uniplyt".
Lesya, yaki ty pereklala?
Vanya, Lesya, yak u vas vzagali spravy? V mene vse dobre, bagato pracyuyu. Zamizhne zhyttya dobre :)...
Pyshit. Glad to be back ;)
Valya

Гість

Повідомлення Гість » 12.07.2005 03:25

Vanya, v konteksti:
"Застосування когераційної установки на КСМ №2 "Долина" дасть можливість виробляти 976 млн. кВт/год електроенергії та 288 тис. Гкал теплової енергії на рік." -- yak rozshyfrovuyetsya "КСМ"?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 12.07.2005 10:56

Valya писав:Pryvit vsim,
Duzhe soromno, sho ya na stilky chasu ne pysala i ne proglyadala web-site. Cjogo tyzhnya vzyala vidpusk z roboty, i pereklala 1/3 failiv. Vanya, mozhe ya tobi jih pryshlyu, i ty mozhesh postavyty hoch jih poky sho. Pereklala faily vid "About" do "Invest_uniplyt".
Lesya, yaki ty pereklala?
Vanya, Lesya, yak u vas vzagali spravy? V mene vse dobre, bagato pracyuyu. Zamizhne zhyttya dobre :)...
Pyshit. Glad to be back ;)
Valya
Привіт, Валя!! :)
Радий тебе тут бачити.
Добре, що ти відразу взялась до перекладу. Відсилай мені що в тебе є на yarych@ua.fm. А далі видно буде.
Ну і розказуй як там в тебе життя ;) в розділі знайомств.
А ще не забудь перечитати всі повідомлення на форумі, які ти пропустила :D - там всього лише штук 500 назбирається :)

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

переклад буксує

Повідомлення Lesya » 13.07.2005 07:22

Приємно що ти повернулася після медових місяців! :) Як заміжне життя? Де зараз працюєш? Плануєш залишатися в Едмонтоні?
Моє перекладання забуксувало... все більше валиться роботи та і платню підвищили то працюю по 8-10 год..а ще вечірні курси. "Золотий капіталізм"... гонки... гонки
До перекладу ще не поверталася. Треба відшукати вже зроблені файли. Взяла тиждень відпустки. ВІДПОЧИВАЮ! А файли на роботі, то дам знати наступного тижня.

Зустрічалася недавно з Одександром і його дружиною. Це той самий, що ти мене направила перед виборами організовувати виборчу дільницю (яку так і не зареєстрували!). Він зараз керує українською кредитною спілкою в Калгарі. А як українці в Едмонтоні? Чи твій чоловік українець?

Maryan
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Maryan » 14.07.2005 11:13

Anonymous писав:Vanya, v konteksti:
"Застосування когераційної установки на КСМ №2 "Долина" дасть можливість виробляти 976 млн. кВт/год електроенергії та 288 тис. Гкал теплової енергії на рік." -- yak rozshyfrovuyetsya "КСМ"?
КС - то компресорна станція і там дійсно хотіли ставити на компресора
ті когераційні установки, я туди дзвонив, і ще сказали що у них є
такий цех КС-2, а от що таке "М", не знають.
мабуть хтось собі додумав сам :) :) :)

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 21.07.2005 09:06

Maryan, dyakuyu za rozshyfrovku.

Код: Виділити все

я туди дзвонив, і ще сказали що у них є 
такий цех КС-2, а от що таке "М", не знають. мабуть хтось собі додумав сам 
Ya koly perekladayu deyaki z stattey, bachu nashi lyudy lyublyat prydumuvaty :D :D :D

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 21.07.2005 09:08

Vanya, yak tobi perekladÉ Za paru dniv pryshlyu she porciyu.

Napyshu skoro pro sebe... vse she chytayu pro sho tut spilkuetes. Duzhe cikavo :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей