Наш час підходить до кінця... :(

Якщо у вас щось десь не виходить на форумі чи на інших розділах Dolyna.net чи в вас є питання по функціонуванню - пишіть в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Наш час підходить до кінця... :(

Повідомлення vanya » 02.06.2004 23:55

Всім привіт. Недавно до мене прийшов печальний лист від нашого хостера - сайту, без продовження проплати, залишилось жити до 2004-07-18, тобто в районі півтора місяця.
Думаю, що угоду все-таки вдасться продовжити, але всяке може бути... Тож якщо одного прекрасного дня, 19 липня, ви не побачите сайту Долини, значить грошей на його підтримку виділено не було.. :/
Найближчим часом треба нарешті навідатись в міську раду - поговорити на рахунок цього.
А поки-що попрошу вас, форумлян, та й гостей (!), які ніколи нічого не говорять :) висловитись на рахунок сайту. І ваша думка має бути глибокою ;); скажіть що вам сподобалось, що ні, чи потрібен такий сайт, що б ви змінили на місці тих, хто ним опікується. Чекаю ваших постів. Не скупіться ;)

P.S. Я утримаюсь від висновків з мого боку.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 05.06.2004 13:08

Це не новина а біда.
Невже наші чиновники не розіміють користі від сайту, я вас поважаю але грош вам ціна якщо це так. За інтернетом майбутнє, і не тільки нашого міста та нашої області а України в цілому. Якщо ми хочемо наближатись до стандартів Європи, якщо Прикарпатя, включаючи наше місто має бути стратегічним в розвитку туризму, добування корисних копалин ... , то сайт мусить існувати.
З джерел масової інформації ми і так "багато" знаємо про те що діється навколо нас, тому прошу Вас давайте будемо не говорити як дерево підливати а давайте підливати його (не словом а ділом).
Якщо грошей не хватає організуйте по місту, школах на сайті ... фонд куди можна вносити гроші. (якусь частину я теж внесу!)
А зауваження до тебе Іване таке хоч і є про місто щось на сайті, але людині яка хоче потрапити до нас відпочити інформації 0,001
Дякую якщо хтось дочитав :-))

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 08.06.2004 23:14

Hoch ya vzhe davno ne zaglyadala na sait, ale cilkom pogodzhujus z Pavlom. Internet -- vikno v majbutne, i yakshcho my ne budemo pidtrymuvaty bazu zaraz, piznishe bude nabagato vazhche pochaty vse z pochatku. Adzhe cej sait zdobuv chymalu populyarnist ne tilky v Dolyni i na Ukraini, ale y za kordonom. Dlya mene i inshyh vidviduvachiv, sho zhyvut za mezhamy Ukrainy, cej web-site stav "malenkoju radistju" hoch yakogos zvyazku z ridnym mistom.

Gotuetsya i Anglijska vesriya saitu. Dolyna vzhe pryveernula uvagu inozemciv -- uchni 6yi shkoly pojidut v Kanadu po programi obminu. Z anglijskoju versieju cherez cej web-site pro Dolynu zmozhut diznatys nabagato bilshe ljudej, i hto znae, mozhe v Dolynu zavitae nabagato bilshe turystiv.

Pavel, dav horoshu ideju. Mozhna zaluchyty zhyteliv dopomogty v pidtrymci saitu.

Meni zdaetsya bulo b ne vazhko domovytys z takymy vidpochynkovymy zakladamy yak "Knyaz Oleg", bazamy "Karpaty" i "Druzhba". Mozhna postavyty paru storinok tut pro nyh, povnu kontaktnu informaciju, opys poslug i oplaty. Dlya nyh ce mozhe buty horosha reklama, za yaku vony mozhut platyty, i takym chynom pidtrymuvaty sait.

Takozh, chomu b yakos ne zvyazaty cej sait z Biznes-Centrom? Stvoryty linky mizh nymy? Ce zbilshyt populyarnist saitu, a takym chynom i pokazhe jogo neobhidnist i korysnist.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Сайт повинен жити!

Повідомлення Lesya » 09.06.2004 06:27

А ми з Валею працюємо над англійською версією... і ось сюрприз!

Уявляєте, що хтось збудував красивий будинок і через рік зруйнував його, бо не було коштів його утримувати! Як це звучить?

Я вже багато разів повторювала, що сторінка цікава, інформативна, динамічна, швидко працює. Вона є також велика знахідка для долинян, що покинули Долину, памятають і сумують за нею. Думаю, що не тільки для них!

Знаю, що долиняни планують розвивати туризм. То хіба це не перший крок розповісти світу, яке гарне є місто? Я повністю згідна з Валею і Павлом, що реклама могла б допомогти. Невже Міська Рада не може домовитися з готелями, ресторанами, власниками магазинів (вони також дістануть прибуток, коли туристи приїдуть!) про перерахування грошей за підтримку сторінку при умові, що яскрава реклама і контактна інформація зявиться тут... Так живе весь світ!

Інтернет захоплює все більше людей в Долині. Зявляються провайдери, які навіть конкурують між собою. Зараз Долина має значно кращий цифровий телефонний звязок, що прискорить просування Інтернету. В недалекому майбутньому компютери будуть на столі у кожного працівника Міської Ради і як вони без сторінки???
Надіюся з ними початувати :) :D

Чи може долиняни хочуть визнати, що все це було окозамилювання до фестивалю і ніякого прогресу насправді в Долині нема????

Ваня, ти зробив чудову сторінку! Вона на рівні високих стандартів!

Хтось не може побачити дверей, а хтось їх і не шукає... це так до слова... надіюся ми їх знайдемо.

Ваня, тримай нас в курсі як посувається вирішення фінансування.

Веприк
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Сайт повинен жити!

Повідомлення Веприк » 09.06.2004 16:38

Ну що ж міська рада в черговий раз продемонструє свою зацікавленість, якби асоціація міст не виділила певних ресурсів то там би й не знали що таке інтернет, а взагалі на прикладі даного сайту наша влада показала, що їй інформаційного представницта в Мережі не потрібно, за час існування як я розумію жоден чиновник не поцікавився його існуванням і виразив бажання до співпраці.
Прикро якщо сайту не буде, але нема на то ради.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

look for better!

Повідомлення Lesya » 09.06.2004 19:38

Veprick, chomu tak pessimistichno???? Moge vony znajdutj hroshi... ne tak vse pohano!

Kseniya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

!!!

Повідомлення Kseniya » 10.06.2004 00:08

Davnenko ne bula na sajti, i os tut mene zustrila novyna!
Iak tak mozhna!!! :x Pam'iatau iak ia bula pryemno zdyvovana, koly vpershe pobachyla tsej site, bula zdyvovana i v toj zhe chas duzhe gorda! Odrazu skazala pro site svoim znaiomym(inozentsiam)- shob pobachyly MOE( NASHE) misto! A teper tse vse zotiat zrujnuvaty!!! :evil:
I chomu v nas tak shvydko zakinchuetsia vse xoroshe?! Malo togo sho molodi nema sho robyty v misti( i pry chomu vladu tse azh niiak ne tsikavyt), tak she j tse... Nevzhe nashi "muzhi" na rozumiut korysti v sajti?Ia dumau im treba daty pochytaty dumku vidviduvachiv forumu- a vdrug podie( a mozhe ia nadto naivna?!)...
Kseniya

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

what Dolyna's mer told us...

Повідомлення Lesya » 11.06.2004 16:49

We have a chance to keep the web! Or I'm wrong???
From http://www.business.dl.if.ua/index.php? ... om=&ucat=4&:

"Ми попросили Василя Івановича поділитися з нами своїми враженнями про поїздку, чому саме Долинський голова став одним з учасників проекту та що чекає наше місто в майбутньому в плані туристичного розвитку:
„Чому саме Долина? Ми про себе заявили, в основному, завдяки Бойківському фестивалю. В Інтернеті було створено долинський портал, в якому висвічувались події фестивалю, а також інформація про Скелі Довбуша, Мислівку, Вишків. Також має значення близькість до Синєвіру, до історичних місць – Галича, Рогатина, Тлумача, Івано-Франківська, а також відпочинкова зона – Моршин, Трускавець. Завдяки нафтовикам і підприємцям є готелі, які здатні приймати гостей і надавати послуги високого рівня. Все це разом створило позитивний імідж Долині в плані туристичної привабливості перед Держтурадміністрацією. Долина входить в Недержавну організацію „Золоте перевесло”, куди входять міста Західного регіону. Організація створена в 2001 році, а Долина приєдналась до неї у 2003-му завдяки своєму історичному і рекреаційному потенціалу. Нами була розроблена програма туристичного розвитку Долинщини, яку ми подали на розгляд до Києва, де її перечитали, проаналізували і нею зацікавились. І ця запроваджена обласною адміністрацією політика розвитку туристичної галузі побачила у долинському районі перші паростки, перші кроки до рекреаційного розвитку регіону. "

неважно

Повідомлення неважно » 24.06.2004 11:16

Про яку суму йде мова? Скажемо, на рiк?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 24.06.2004 15:09

Хостинг сайту з доменним ім'ям обійдеться 220 грн. на рік ($40)

неважно

Повідомлення неважно » 26.06.2004 18:36

vanya писав:Хостинг сайту з доменним ім'ям обійдеться 220 грн. на рік ($40)
Я не зрозумів, невже мова йде про 40$?
Чи є ще якісь проблеми?

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

220 гривень????

Повідомлення Lesya » 27.06.2004 06:16

Невже міська рада немає 220 гривень на оплату? Може це питання вже вирішилося позитивно? Якщо ні, то це безнадійно і надовго...... :(
Думаю, що ця сторінка коштує значно більше! Коли це зможуть оцінити в Долині??????

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 28.06.2004 14:55

Всіх вітаю!
Питання практично вирішено. Завтра-післязавтра хостинг сайту буде продовжено, при чому хостинг план трохи збільшено, завдяки чому буде більше місця для сайту і збільшений трафік на місяць. Це означає можливість розміщення більше інформації, наприклад фото.
Також є плани по розвитку сайту, але це трохи пізніше.
На разі все. Це тільки "попередні" дані. Тримайте зв'язок. Далы буде быльше ;)

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 28.06.2004 19:39

:) Udachi, Vanya! Chekayu na horoshi novyny :D

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

чудова новина!

Повідомлення Lesya » 01.07.2004 04:34

Це справді чудова новина. Рішення звичайно мудре! Скоро Інтернет прийде до багатьох долинян...

Дякую за чудову роботу!
Я буду просуватися з англійським, але багато навчання зараз вдома... робота вимагає, а вона мене кормить!
I will do my best!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей