Міський голова В.Гаразд проводить регулярні пресконференції

Долинська влада і все, що з нею пов'язано. Суто політичні дискусії - в розідлі Політика.

Модератори: san, vanya

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Міський голова В.Гаразд проводить регулярні пресконференції

Повідомлення san » 13.06.2008 23:45

Тепер регулярно представники преси можуть спілкуватись з міською владою.

Я планую сходити туди при нагоді.

Можете тут написати запитання до Володимира Гаразда, а я їх там озвучу по мірі можливості.

N.B. Відверто безглуздих та алегоричних запитань, я озвучувати не буду.
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Міський голова В.Гаразд проводить регулярні пресконференції

Повідомлення Misha K » 14.06.2008 11:32

Запитання меру: скільки ще триватиме розкрадання міських земель?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 15.06.2008 00:34

Щоб я не виглядав по дурному, просив би уточнити... Які саме і де землі розкрадаються?

Так, як не уявляю собі такого явища, то просив би пояснити уживання слова "розкрадається".
die Große Schlange

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 15.06.2008 07:40

Ну і все ж таки як там справа з 8 школою(чи садочком) , про який наробили так багато шуму?
Don't Tase Me, Bro!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 15.06.2008 15:41

Ну і все ж таки як там справа з 8 школою(чи садочком) , про який наробили так багато шуму?
Так і спитати? :)
Читайте для чого топік створив, будь-ласка...
die Große Schlange

МАРІЯ5
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Міський голова В.Гаразд проводить регулярні пресконферен

Повідомлення МАРІЯ5 » 22.10.2010 19:41

Міський голова В.Гаразд забирає землі у простих людей.Нагло. Так як забрав у моєї родини п"ять соток землі. Розказую як він грабує людей. Він вирішив розширити межі міста Долини за рахунок зменшення земель села Мала Тур"я. Мова іде про землі біля міських гаражів та санепідемстанцією. Таким чином, частина земель, що належала селу Мала Тур"я і,зокрема, якими користувалися і, навіть Рішенням Малотур"янської сільської ради були передані у приватну власність селянянам, відійшла місту Долині. Вони стали власністю міста. Тоді селяни звернулися з заявами до міського голови Гаразда В.С. з проханням надати їм ті ділянки, якими вони користувалися раніше і хотіли приватизувати. Тоді засідає сесія (селян, звісно ніхто не повідомляє), депутати Долинської міської ради, звичайно, ж вирішують не надавати селянам їх землі. Коли ж мій родич звертався до депутатів, то вияснилося, що наш мер Гаразд неформально дав установку більшості депутатам не голосувати за передачу земель у приватну власність селянам, землі яких забрав сам же пан Гаразд. Ось так гарно вміє господарювати наш мер Гаразд В.С. Методом розширення меж міста Долини забирати землі в людей. І сам чистенький (каже, при чому тут я? Це ж депутати так вирішили) і землі загріб .Таким способом наша родина втратила 5 соток землі, а сотка в Долині коштує за ринковими цінами десь 1000 доларів, множимо на п"ять і маємо 5000 доларів. Родич просив його,але такі поняття як чесність, совість, порядність, зрештою, для голови міста Гаразда В.С. є порожнечою. Ходять слухи, що він там буде будувати гаражі і продавати, або ж здавати в оренду (а це не один гараж, а десятки). Звісно маємо всі документи, що підтверджують вищенаведені слова, але судитися не маємо намір, бо ніхто ще не побудував щастя на чужому нещасті, і Гаразд теж не виняток. На все свій час. І сіяти, і пожинати. І як на мене, хай буде хто завгодно головою міста, тільки не Гаразд.Так що все, що про Гаразда кажуть, що і гроші на СВІЙ Бізнес-центр переводить, і що відкати за все бере Я ВІРЮ.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 22.10.2010 21:36

І раптом все вилізло на поверхню якраз перед самими виборами :)

Іван Дирів
Долинська Районна Рада
Долинська Районна Рада
Контактна інформація:

Повідомлення Іван Дирів » 22.10.2010 22:15

МАРІЯ5 писав:Міський голова В.Гаразд забирає землі у простих людей.Нагло. Так як забрав у моєї родини п"ять соток землі. Розказую як він грабує людей. Він вирішив розширити межі міста Долини за рахунок зменшення земель села Мала Тур"я. Мова іде про землі біля міських гаражів та санепідемстанцією. Таким чином, частина земель, що належала селу Мала Тур"я і,зокрема, якими користувалися і, навіть Рішенням Малотур"янської сільської ради були передані у приватну власність селянянам, відійшла місту Долині. Вони стали власністю міста. Тоді селяни звернулися з заявами до міського голови Гаразда В.С. з проханням надати їм ті ділянки, якими вони користувалися раніше і хотіли приватизувати. Тоді засідає сесія (селян, звісно ніхто не повідомляє), депутати Долинської міської ради, звичайно, ж вирішують не надавати селянам їх землі. Коли ж мій родич звертався до депутатів, то вияснилося, що наш мер Гаразд неформально дав установку більшості депутатам не голосувати за передачу земель у приватну власність селянам, землі яких забрав сам же пан Гаразд. Ось так гарно вміє господарювати наш мер Гаразд В.С. Методом розширення меж міста Долини забирати землі в людей. І сам чистенький (каже, при чому тут я? Це ж депутати так вирішили) і землі загріб .Таким способом наша родина втратила 5 соток землі, а сотка в Долині коштує за ринковими цінами десь 1000 доларів, множимо на п"ять і маємо 5000 доларів. Родич просив його,але такі поняття як чесність, совість, порядність, зрештою, для голови міста Гаразда В.С. є порожнечою. Ходять слухи, що він там буде будувати гаражі і продавати, або ж здавати в оренду (а це не один гараж, а десятки). Звісно маємо всі документи, що підтверджують вищенаведені слова, але судитися не маємо намір, бо ніхто ще не побудував щастя на чужому нещасті, і Гаразд теж не виняток. На все свій час. І сіяти, і пожинати. І як на мене, хай буде хто завгодно головою міста, тільки не Гаразд.Так що все, що про Гаразда кажуть, що і гроші на СВІЙ Бізнес-центр переводить, і що відкати за все бере Я ВІРЮ.
Брехня.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.10.2010 02:11

Таким способом наша родина втратила 5 соток землі, а сотка в Долині коштує за ринковими цінами десь 1000 доларів, множимо на п"ять і маємо 5000 доларів
А родина придбала ті 5 соток?
Цікаво просто :)

Байка з життя:
199х-ті...Приїжджає сімя човників з-за кордону
- Ой як ми втратили, як втратили!!! 3 тисячі втратили!!!
- А як же втратили?
- Та от - вклали 2 тисячі, планували заробити 8, а заробили тільки 5 :)
неформально дав установку більшості депутатам не голосувати за передачу земель у приватну власність селянам, землі яких забрав сам же пан Гаразд
він як Кашпіровський може більшості давати установку?
Звісно маємо всі документи, що підтверджують вищенаведені слова, але судитися не маємо намір
ну не тре судитись. Просто покажіть громадськості
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 24.10.2010 21:45

А в очі людині сказати слабо? Тут в мережі все просто, обіс..ав під ніком і довольний. А чому не судитесь, раз є всі документи?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.10.2010 01:20

Та нема ніяких документів.
Мало того. Будь яке рішення спочатку розглядається земельною комісією, приймається радою і лише номінально підписується мером.

До речі, наскільки я розумію п'ять, а мо і більше з восьми депутатських комісій очолювані "опозицією". у них в першу чергу і треба питати про те чи інше рішення :) http://rada.dolyna.info/miska-vlada/postijni-komisiji/
Хоча вони напевно напишуть що на час винесення питань на розгляд Гаразд і їх зомбує (дає установку).
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість