"РАДІСНЕ" підвищення тарифів на воду "ЄВРОПЕЙСЬКИМ МЕРОМ"

Долинська влада і все, що з нею пов'язано. Суто політичні дискусії - в розідлі Політика.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Myroslaw
Контактна інформація:

"РАДІСНЕ" підвищення тарифів на воду "ЄВРОПЕЙСЬКИМ МЕРОМ"

Повідомлення Myroslaw » 26.02.2010 20:39

Хотілось би почути коментар в "Добрій справі" та "Свічі" від нашого "ЄВРОПЕЙСЬКОГО МЕРА" щодо невдалого для міської Ради і волоканалу чергового підвишення тарифів на воду і стоки. Чи планує наш "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МЕР" покращити якість питної води, за яку хоче правити таку шалену ціну, аж 11,00 гривень за один куб ? Чи хоча-б колись робився аналіз води у водогоні міста. Чи надалі міською Радою будуть затверджуватися міфічні проекти, як черговий раз прибрати до рук гроші міської казни. І нарешті пропоную нашому "шанованому" мерові пройтись зі своєю свитою і порахувати зняті каналізаційні люки, де мають калічитись Долиняни, які колись на виборах повірили в обіцянки теперішнього мера Долина Володимира Гаразда.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: "РАДІСНЕ" підвищення тарифів на воду "ЄВРОПЕЙСЬКИМ МЕРОМ"

Повідомлення kobi » 27.02.2010 13:19

Тролль?

МАРІЯ5
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: "РАДІСНЕ" підвищення тарифів на воду "ЄВРОПЕЙСЬКИМ МЕРОМ

Повідомлення МАРІЯ5 » 22.10.2010 20:17

Я шокована такими рішеннями Гаразда В.С. Це, звичайно, безкарний грабіж серед білого дня. Грабують нас долинян. Не хочу такого мера. У нього ж діти і племінники в Києві живуть. А життя там дороге. І ми маємо їх годувати. А там ще й нічні клуби дуже дорогі. Ми від своїх дітей маємо відривати кусок хліба, щоб Гараздовим синам на дівки хватило.

МАРІЯ5
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення МАРІЯ5 » 22.10.2010 20:22

Люди добрі, долиняни! Не голосуйте за Гаразда В.С. Незнаю за кого ви проголосуєте, але в ніякому разі не за Гаразда В.С. Такого мера вибрали, що добре тільки йому. А ми?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.10.2010 02:14

У нього ж діти і племінники в Києві живуть.
А де ж студентам жити?
На всіх Долинської філії Прикарпатського педінституту не вистачить :)
Тролль?
Мало того - такий що з глузду з'їхав :)
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 24.10.2010 21:47

Не годуйте тролля і він сам сцуко здохне

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 24.10.2010 23:22

А я думав, що все, що робиться в місті робиться "під патронатом міського голови" (якщо вірити Добрій справі) ...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.10.2010 00:54

щоб Гараздовим синам на дівки хватило.
Чув щось неладне...
Але мусів перепитати, бо не був дуже в курсі справи.
В Гаразда один син! Як я і казав, навчається в ВУЗі, ну і звичайно "живе в Києві"
Ще є донька, але вона наразі на дівок гроші не тратить бо ще в школі вчиться (в Долинській наскільки розумію:) )
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.10.2010 01:13

Щодо тарифів...
Міська рада по суті затверджує тарифи а не їх встановлює.

І ситуація цілком зрозуміла всім хоч трохи в курсі справи.
Все решта - примітивна передвиборча агітація.

Відбувається (і раніше відбувалось) це приблизно так (згідно українського законодавства).

Водоканал - підприємство жодним чином не підпорядковане міськраді. Ні депутати ні мер жодним чином не впливають ні на менеджмент ні на кадрові питання.
Тариф на воду якимось "міфічним" способом вираховується і подається на затвердження міській раді.
В нього включаються шалено роздуті штати, утримання контори, діряві труби, страрі насоси і ще хто-зна що.

Якщо міська рада відхиляє такі тарифи, то є процедура оскарження того рішення в судовому порядку. Є там цілий хитромудрий сопсіб обгрунтування, теж закріплений діючими нормаотвами. Якщо Водоканал виграє позов (а преценденти наскільки я розуміло мали місце) то м/р компенсує "неотриману" різницю за рахунок міського бюджету. Тобто урізавши видатки по інших статтях.

А зараз наскільки я розумію ця оборутка використовується ще й в політичних цілях. Тобто опонентам мера ВИГІДНІ високі тарифи, вони їх підтримують і їм сприяють, щоб потім мати основу для звинувачень.
Логічною би була публікація поіменно тих хто голосує і голосував за підвищення тарифів кожного разу :)
Мало того, подати інформацію хто вставав і аргументовано їх зменшував!

В виконанні Гаразда то виглядало приблизно так - в "розрахунках тарифів" віднайшли і опротестували відверті "накрутки". Що дійсно можна було при потребі взяти з собою до суду...
Тобто насправді його стараннями тарифи зменшили! в порівнянні з тими, котрі пропонувало Водоканал.
Не годуйте тролля і він сам
Я думаю аргументи скінчаться дуже скоро. Та їх зрештою і нема
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість