Січко Володимир

Дискусії стосовно діючих політичних діячів нашого регіону.

Модератор: sam

Правила форуму
Дотримуйтесь простих правил етики при обговоренні тієї чи іншої особи в даному розділі. Неетичні, образливі висловлювання будуть суворо модеруватись. Дотримуйтесь основних правил форуму.
Відповісти
Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Січко Володимир

Повідомлення san » 27.07.2007 23:57

Розпочну цикл топіків про місцевих політиків. Обговорення їх діянь, програм і планів і т.п.

Такі теми створюватимуться по мірі інтересу на інших форумах до їх персони :)
Або коли хтось виявить таку ініціативу. Це щоб не було закидів ігнорують, "заказали" і т.п.

Вважаю що на місцевому форумі доцільно обговорювати особистості виключно "місцевих" політиків.

Так як обговорення стосуються виключно особистостей, прошу бути толерантними і уникати образ честі і гідності.

Перший пост в топіках буде однаковий - за бажанням "герой" топіка може зі мною сконтактуватись написавши мені в приватні повідомлення і я тут заповню загальною інформацією про нього.
Мовлячи коротко - це місце для "портфоліо".
die Große Schlange

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 13
З нами з: 05.02.2009 19:10
Контактна інформація:

Re: В. Січко подав в суд на Президента!

Повідомлення volodymyr » 06.02.2009 20:46

З освітою у В. Січка все впорядку. Він закінчив КНУ ім. Т. Шевченка в 1994 р. по спеціальності математика і отримав диплом викладача. А ще він у 2003 р. поступив у юридичний інститут Прикарпатського університету, але через призедентські перегони залишив його, бо дві справи робити одночасно добре-неможливо. Хто хоче про ньго знати трохи більше може в пошуковій системі Google, чи якійсь другій набрати Володимир Січко і ви знайдете інформацію про ньго. І район при його керівництві працював добре. Коли він прийшов на посаду голови РДА, то район давав 32% обсасного бюджету, а через 1 рік і 3 місяці, коли йому сказали писати заяву-44%. А звільнили його за те, що він як патріот свого району не хотів іти на ті корупційні схеми, що йому пропонували з області і секретаріату Президента. І,взагалі, немає ні в Законі про державну службу, ні в Кодексі закону про працю статті "про неналежне виконання службових обов"язків". В Законі про ДС є статті про одноразове грубе порушення і систематичне порушення, а в Кодексі закону про працю-за власним бажанням, або за згодою сторін. Юристи СП зробили дуже великий ляп. Напевне дипломи покупували за сало. Мафія- безсмертна! І ще одне, на мою думку важливе, в його біографії те, що ще в далекому 1980 році він зрікся радянського громадянства на знак про тесту проти переслідування їхньої родини і вимагав виїзду в США для проживання і здобуття освіти. Чи багато хто в той час міг піти на такий крок? Правда, його рідний брат зробив це в 1977 р. Так що добиватися правди у суді проти Президента-діло його честі. За справедливість треба боротися, як би важко це небуло, але при цьму не втрачати гідності.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Re: В. Січко подав в суд на Президента!

Повідомлення Misha K » 07.02.2009 20:42

Так біографія Володимира Січка, не рівня сьогоднішньому голові РДА Іванишину. Тим не менше політик з нього видався бездарний. В своє помаранчеве оточення набрав різношерстних людей, те саме з списками в районну та міську ради. За підсумками виборів НСНУ перемогла - набравши 26 мандатів до райради, але не зважаючи на це вибори за крісло голови програли БЮТу (15 мандатів). Логічно, що саме за це його і турнули обласні керівники. До речі, там де НСНУ програла вибори голови райради по районах, полетіли всі керівники РДА.
І наостанок, не треба було так воювати з "Свободою" під час виборчої компанії... це приїздити в кожне село і брехати, що "Свобода" фінансується Ахмєтовим... Отаке.

Аватар користувача
kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 728
З нами з: 21.07.2005 17:55
Звідки: Болехів - Львів
Контактна інформація:

Re: В. Січко подав в суд на Президента!

Повідомлення kobi » 07.02.2009 23:23

приїздити в кожне село і брехати, що "Свобода" фінансується Ахмєтовим... Отаке.
Яка різниця, Ахмєтов, Димінський, Коломойський чи ше якийсь олігарх помельче. Всі одного поля ягоди...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Re: В. Січко подав в суд на Президента!

Повідомлення Misha K » 08.02.2009 01:04

kobi писав:Яка різниця, Ахмєтов, Димінський, Коломойський чи ше якийсь олігарх помельче. Всі одного поля ягоди...
Кобі, не буду "розглагольствувати" про олігархів, тема про В. Січка.
От під його чуткім руководством місцева НСНУ багато сала за шкуру "Свободі" залила. Ахмєтов зара - ліпший друг президента. Я вже не кажу, що "Свободі" банально зривали зустрічі....

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 13
З нами з: 05.02.2009 19:10
Контактна інформація:

Re: В. Січко подав в суд на Президента!

Повідомлення volodymyr » 08.02.2009 01:25

Misha K-це ти перегнув про війну Січка з Свободою. Націоналісти між собою не воюють. І пішов Січко в Нашу Україну з поради того ж Руслана Богачова І Ярослава Кобрина, бо політичну нішу що утворилася зайняли би політичні проститутки І нічого доброго з того би не було. А до Батьківщини з 15 мандатами ти добав ще дружню до них УНП на чолі з Макосієм(не пригадую скільки в них місць в РР), а ще кілька політичних проституток, яким Романюк щось пообіцяв і шанси-рівні. Один з них зараз опинився на місці Швецихи. І не з чуток ти знаєш, як себе в тій ситуації повела Свобода. Але я так думаю, що і Січко, і хлопці з Свободи висновок зроблять. Не помиляється лише той, хто нічого не робить. І ще одне: Січко вибори не програв. Він відмовився від участі в другому турі, бо його почали умовляти обласні партійні боси, але не це було вирішальним. Був момент, коли в розмові з Ігорем Петрівим, який балотувався на мера, він сказав, що якщо перед ним постане вибір, кого вибирати-Січка, як голову РР, чи Петріва, як мера, то він вибере Петріва-мера. І коли Петрів почав його вмовляти, щоб він відмовився на користь Романюка, бо той йому допомагає в судових тяжбах з Гараздом, Січко, розуміючи зраду з його боку, і пам"ятаючи про своє сказане слово,зійшов з дистанції, хоча це і не в його принципах. Політика, хлопці- то грязна справа, але її треба старатися робити чистими руками. Помилки прощати можна, але зраду ніколи. І наостанок хочу сказати, що гроші вирішують багато, але не все. Але совісті за гроші не купити.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Re: В. Січко подав в суд на Президента!

Повідомлення Misha K » 08.02.2009 23:50

Мені цікаво, чи то раптом не сам пан Січко дописує тут в форум? ))
volodymyr писав:Misha K-це ти перегнув про війну Січка з Свободою.
Я говорив про війну НСНУ з Свободою. Та й війною це важко було назвати - гра була в одні ворота. Можу навести з десяток реальних прикладів, які бачив на свої очі... не бачу просто в тому потреби.

volodymyr писав:Націоналісти між собою не воюють. І пішов Січко в Нашу Україну з поради того ж Руслана Богачова І Ярослава Кобрина, бо політичну нішу що утворилася зайняли би політичні проститутки.
Не допомогло, "метелики" всеодно захопили владу. Цинічно, красиво і легко.
volodymyr писав: І нічого доброго з того би не було. А до Батьківщини з 15 мандатами ти добав ще дружню до них УНП на чолі з Макосієм(не пригадую скільки в них місць в РР), а ще кілька політичних проституток, яким Романюк щось пообіцяв і шанси-рівні. Один з них зараз опинився на місці Швецихи. І не з чуток ти знаєш, як себе в тій ситуації повела Свобода.
Нема великої таємниці. ось тут можна ознайомитись з тодішніми розкладами:
viewtopic.php?f=12&t=1306
"Свобода" в першому турі за Січка не голосувала, утримались. Хоча, Січкові й без того не вистачало одного голосу. Зрадника вичислили?
volodymyr писав:Але я так думаю, що і Січко, і хлопці з Свободи висновок зроблять.
Мій висновок, як свободівця, простий: демократія - це є собаче лайно.
А от колись в розмові зі мною Володимир Січко називав себе християнським демократом. Він часом не змінив свою думку?
volodymyr писав:Помилки прощати можна, але зраду ніколи. І наостанок хочу сказати, що гроші вирішують багато, але не все. Але совісті за гроші не купити.
За тою інформацією, якою я володію, пан Січко зараз далеко за океаном... Може йому приїздити в Долину та на практиці доводити свої цілком вірні, вищеозвучені тези?

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Re: Січко Володимир

Повідомлення san » 09.02.2009 13:51

І мені цікаво не про історію, а про теперішнє і основне про МАЙБУТНІ ПЛАНИ (програми) політиків. Бо історію не змінити, можна хіба переписати книжку про неї :)
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість