В барі...

Жартуєм на всі теми. Анекдоти, приколи і тому подібне.

Модератори: vanya, Lesya

Відповісти
Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

В барі...

Повідомлення Lesya » 02.03.2004 21:34

$20 за те, що забажаєш
Жінка з подругами насолоджувалася відпочинком після роботи, коли до бару зайшов красивий, високий, дуже сексуальний молодий чоловік. Він був такий привабливий, що жінка не могла відвети від нього очей.
Юнак помітив її погляд і попрямував до неї. Вона хотіла вибачитися за свій настирний погляд, коли він сказав їй: "Я зроблю все, що ти захочеш за 20 доларів при одній умові." Розгублена і заінтригована жінка запитала: " При якій умові?". Юнак відповів:"Ти повинна сказати мені про це в трьох словах."
Жінка задумалась над його пропозицією на мить, знайшла свій гаманець, відшукала 4 купюри по 5 доларів і подала їх юнаку разом із своєю адресою. Потім подивилася глибоко в його очі і повільно і зі змістом сказала "Прибери... мій... будинок..."

Студент факультету психології
Дуже скромний хлопець зайшов ввечері в бар і побачив одиноку красиву дівчину за барною стойкою. Після години, поки він збирався з силами, він накінець підійшов до неї і спитав невпевнено:"Можу я купити тобі дещо випити?" Мова заволала несамовитим голосом:"І не думаю спати з тобою!!!!"
Всі відвідувачі бару подивилися на нього з обуренням. Бідний хлопець з червоним обличчям повернувся до свого столу.
Через пару хвилин дівчина підійшла до нього і почала вибачатися: "Вибач за мою поведінку. Я студент психології і вивчаю реакцію людей на таку поведінку."
На що він відповів горлаючи на весь бар:" Що значить 200 доларів?!!!"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 43 гостей