Сенс життя

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
OLENKA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 56
З нами з: 17.03.2009 17:39
Звідки: Україна.Львів
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення OLENKA » 12.05.2009 22:39

Мета оправдовує засоби?

Аватар користувача
Soni
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 233
З нами з: 24.01.2009 19:16
Звідки: м. Долинська Кіровоградська обл.
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення Soni » 17.05.2009 18:53

Julie писав: Не згодна! Варто мріяти про найкращу зірку і навіть якщо ти її не досягнеш, все одно будеш серед інших зірок в прекрасному космосі.
Я, мав на увазі значно більш земні речі, звичайно людина повинна розвиватися і мріяти, а те про, що я писав стосується перш за все матеріальних можливостей, тобто коли в тебе зарплата 1000 гривень - ти маєш розраховувати саме на ці 1000 гривень, а якщо хочеш жити краще повинен шукати іншу роботу, а не красти
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

Аватар користувача
Soni
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 233
З нами з: 24.01.2009 19:16
Звідки: м. Долинська Кіровоградська обл.
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення Soni » 17.05.2009 19:04

san писав: Як вірно оцінити можливості?
У відомому фільмі про кавказьку полонянку був гарний тост : " Так выпьем же за то что-бы наши желания всегда совпадали с нашими возможностями !", а якщо серйозно, то потрібно просто дивитися у свій гаманець і на ціни, та все правильно розраховувати, бо саме матеріальні нестатки часто стають причиною злочинів, а яким би повним не був гаманець всеодно на надто великі запити його не вистачить, тому і потрібно вчасно вміти гальмувати свої часто не реальні запити
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

Аватар користувача
G22
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 42
З нами з: 23.10.2008 21:03
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення G22 » 25.05.2009 18:30

Дуже важливо зрозуміти де знаходиться ваша земля обітована. Це – ті двері, відкривши які людина зможе стати на шлях ефективного служіння Царству Божому. Лише в своїй землі, людина зможе проявити свої таланти, які закладені в неї Богом, і стати відповіддю для інших, що Ствердити Царство Боже на землі. Можливо, поки що ви не знаєте цілі свого життя, але це не означає що її немає. Все, що створене Богом має свою ціль і призначення.
Як же знайти свою землю обітовану?
1. Шукайте її там, де перетинається любов і біль. Коли ви роздумуєте над якоюсь проблемою суспільства, ви відчуваєте, що вас переповнюють біль і любов, це може вказати вам на місце вашої землі обітованої. Любов і біль Мойсея переплелися нерозривно в переживанні за народ Ізраїлю. Ваша земля там, де переживаєте сильні почуття; там де ваше серце починає битися швидше; там, де в вас прокидається турбота і бажання втрутитися, щоб виправити ситуацію. Поставте собі пару ключових запитань:
- Що мені подобається, чим би я займався, якщо не було проблеми в грошах. Часто саме наше хобі і є нашим покликанням.
- До чого я прагну? Що мене запалює?
- Що мене пригнічує і що бентежить? Які проблеми мене постійно хвилюють, і чи роздумую я над їх вирішенням?
Скоріше за все, саме з цими проблемами вам доведеться боротися в майбутньому, використовуючи ваші таланти і час.
2. Ніхто за вас не відкриє, де знаходиться ваша земля обітована. Пошук вашої землі – це справа, яку можете втілити лише ви самі і Бог.
3. Дари вам були дані для служіння людям. В пошуках своєї землі ви стикнетеся з багатьма людьми і з їх проблемами. Дари, якими наділив вас Господь мають бути використані для благословення інших людей. Ніколи не забувайте про це, чим би ви не займалися. Зміст пошуку своєї землі обітованої полягає НЕ в тому, щоб зміцнити вашу віру або дати вам більш комфортне життя. Він полягає в тому, щоб Бог зміг використати ваші дари і таланти на благо тих, хто вас оточує.
4. Служіння Богу не обмежується лише кафедрою проповідника чи місцем в монастирі. Більшість людей, які присвятили своє життя Богу, покликані Богом до служіння, яке зовсім не пов`язане з церквою і роботою проповідника. Земля обітована, швидше за все, знаходиться там, де ви можете суттєво впливати на життя суспільства, - в тій сфері, де ви можете навертати людей до Бога і Його милості. Не варто плутати церковні служіння (піклування про дім Божий) з вашою землею обітованою. Вона, швидше за все, знаходиться поза стінами церкви, в світі.
5. Ваш дар повинен зростати і примножуватися. Коли ми отримуємо спасіння і починаємо розуміти свою місію від Бога, ми повинні пережити процес росту. Неможливо заволодіти ти землею обітованою просто зразу і без зусиль. З вашого боку потрібно буде прикласти багато зусиль і праці, перш ніж ви зможете заволодіти землею обітованою за допомогою дарів, даних Богом. Для цього потрібен час, розвиток і ріст.
6. Руйнування і втрата інтересу – признаки того, що ви не знайшли своєї землі обітованої. Незнання призначення будь-чого призводить до зловживання ним, його руйнування і знищення. Коли ви знайдете свою землю, руйнуванням і пригніченню прийде кінець. Якщо ви слухняно слідуєте за Богом і виконуєте те, до чого Він вас покликав, то ваша місія і Божа задача, поставлена перед вами, заповнить все ваше життя. У вас просто не лишиться часу на саморуйнування і нудьгу.
7. Інколи те, до чого ви готуєте себе, не є вашим покликанням. Деколи ваше справжнє покликання не буде пов`язане з тією сферою діяльності, до якої ви готувалися. Бог часто використовує обставини так, щоб зорієнтувати вас в потрібному напрямку, але ви повинні бути готові до того, що раптово Він може показати вам новий шлях. Не намагайтеся протистояти Богу! В такому випадку ви станете нещасними і непотрібними.
8. Будьте вірними в малому. Ціль в підкоренні землі обітованої полягає не в самореалізації чи просуванню по службі. Ствердження Царства Божого – ось головна ціль. Тому у нас немає приводу бути бездіяльними. Якщо ви готуєтеся, що увійти в свою землю або ще не визначилися з цим питанням, то допомагайте іншим в їх землі. Будьте вірні в чужому і в малому – це можливість навчитися підкорюватися і служити, що в свою чергу зробить ваше покликання можливістю проявити себе слугою Ісуса Христа.
"... и назовут их сильными правдою..." (Ис.61:3)

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення vanya » 25.05.2009 19:07

G22 писав:Дуже важливо зрозуміти де знаходиться ваша земля обітована.
Я схиляюсь до думки, що такі дописи варто розміщувати на спеціалізованих сайтах. На форумі ж можна розмістити посилання на статтю і, можливо, цитату із пропозицією обговорення або щось в такому дусі. На мою немає багато сенсу розміщувати таі великі дписи (статті?) на даному форумі загальної тематики.

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 56
З нами з: 17.03.2009 17:39
Звідки: Україна.Львів
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення OLENKA » 29.05.2009 16:28

G22-Щиро дякую!!!!!!!!!!!!! :D

Аватар користувача
G22
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 42
З нами з: 23.10.2008 21:03
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення G22 » 11.06.2009 13:57

Не варто розміщувати такі дописи? Якщо існує така реакція:
OLENKA писав:G22-Щиро дякую!!!!!!!!!!!!! :D
, то варто. Тим більше, що це не статті, на які можна дати посилання. А висловитися словами типу: Угу, Ага, Я згоден... - це те саме, що не сказати нічого.
_____________________________________________________________________________________________

Розуміння свого потенціалу, відкриття про своє покликання – це лише початок життєвого шляху. Це сировина, яка необхідна для втілення Божої волі в життя.
Якщо людина вже знає для чого народжена і має конкретні цілі, їх ще потрібно втілити в життя. Бог не буде робити це за нас. Саме тому очікування багатьох людей так і не справджуються, бо вони гадають, що Бог буде виконувати їхню частину роботи. Кожна, навіть маленька і проста ідея може вирости до великих масштабів, якщо правильно її реалізовувати. Великий відсоток успіху залежить від організаторських здібностей людей і таланту звертати увагу на дрібнички. Навіть якщо людина має відкриття, але не вміє правильно організувати процес втілення його в життя, вона ніколи не здійснить своє покликання. Якщо ви відчуваєте, що маєте таку слабкість, то почніть вивчати літературу про структуризацію, організацію, управління. Знайдіть людей, чиї знання і досвід допоможуть вам почати ефективну роботу. Керуйте тим, що у вас є, щоб творити дива, як Ісус: «Иисус сказал: велите им возлечь. Было же на том месте много травы. Итак возлегло людей числом около пяти тысяч. Иисус, взяв хлебы и воздав благодарение, роздал ученикам, а ученики возлежавшим, также и рыбы, сколько кто хотел. И когда насытились, то сказал ученикам Своим: соберите оставшиеся куски, чтобы ничего не пропало. И собрали, и наполнили двенадцать коробов кусками от пяти ячменных хлебов, оставшимися у тех, которые ели. Тогда люди, видевшие чудо, сотворенное Иисусом, сказали: это истинно Тот Пророк, Которому должно придти в мир» (Иоан.6:10-14)
Він сотворив чудо, використовуючи лише невелику кількість сировини. Можливо у вас небагато сировини, та правильна організація процесу зробить диво!
Бог може забезпечити початок вашого починання, та ви не втримаєтеся на вершині успіху, якщо не будете мати ефективної системи адміністрації, структури, управління і організації.
«Много хлеба [бывает] и на ниве бедных; но некоторые гибнут от беспорядка.»
(Прит.13:24)
"... и назовут их сильными правдою..." (Ис.61:3)

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення vanya » 11.06.2009 14:16

Ну нехай вас розсудять відвідувачі :) Якщо комусь то потрібно - то вже добре :)

Аватар користувача
kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 728
З нами з: 21.07.2005 17:55
Звідки: Болехів - Львів
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення kobi » 11.06.2009 18:46

Я тож думаю, шо хай постить. Як мінімум для пошукової індексації не зашкодить :)

Аватар користувача
G22
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 42
З нами з: 23.10.2008 21:03
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення G22 » 26.06.2009 22:35

"Человек, который не видит конечной цели, будет рабом сиюминутных намерений"
Доктор Майлс Монро
"... и назовут их сильными правдою..." (Ис.61:3)

Аватар користувача
sam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 501
З нами з: 08.01.2005 15:53
Звідки: Львів - Долина
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення sam » 06.07.2009 06:56

Сенс життя - дожити до смерті
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

GvarD
Повідомлень: 2
З нами з: 13.12.2017 09:44
Контактна інформація:

Re: Сенс життя

Повідомлення GvarD » 13.12.2017 10:18

Біологічний сенс життя - продовжити рід. Абстрактного сенсу життя нема, придумайте його собі самі

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість