диякон Андрій Кураєв

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

диякон Андрій Кураєв

Повідомлення san » 28.05.2008 12:17

Широко відомий у вузьких колах колишній вигодованець факультету «наукового атеїзму», а нині пропагандист-витівник московського «православ’я» «диякон» Андрєй Кураєв поділився своїми враженнями з відбулого нещодавно «всеукраїнського музичного туру на честь 1020-річчя Хрещення Руси».
Наскільки я знаю, то велика кількість пострадянських релігієзнавців закінчили саме науковий атеїзм :) Тобто "доводили від супротивного".
А що музиканти, комсорги, профорги і т.п. - то взагалі масово...
вся тысячная толпа ивано-франковских зрителей поехала на наш концерт в соседний город.
Так і було. Думаю, ніяк не менше тисячі було з ІФ.
На следующий день на местной улице группа студентов меня останавливает: "Вы знаете, нам непонятно, почему считается, что если мы львовчане, мы должны быть русофобами? Это совсем не так".
А що дивного? :)
Должен признаться, что после очень теплого приема на западе Украины нас ожидал интересный контраст на востоке страны. Здесь было гораздо больше протестующих лиц, озлобленных глаз в толпе, на площадях.
Дивився записи зі сходу - мене теж це здивувало :) Не хочеться звичайно коментувати морально-етичні характеристики прив'язуючись до географії, але різниця відчувалась. Тим більше не думаю, що настій натовпу носив якись релігійний підтекс :)
В Калуші все було гарно і пристойно.
Цитата:
Россия не имеет права отказываться от киевского периода своей истории, от нашей общей крещальной купели.
А тут що дивного? :lol: Смішно заперечувати київські корені Росії
Как же странно складывается судьба Украины, что в разные века, но вновь и вновь она оказывается перед тем же выбором: или с Россией, или же под Польшей и Турцией
Це звичайно його помилка... Певно не сильний в геополітиці. Сумніваюсь, що зараз може бути залежність від окремих країн (ну може окрім США, Росії, Китаю), тим більше від таких як Польща/Туреччина... Та вони самі не надто незалежні :)
Казати, що ми маємо перспективи незалежності чи то навіть можливісті комусь диктувати свою волю - смішно. Але це тема розділу "Політика".

П.С. Чому завжи вибирати найгірше? :) Не подобається Кураєв як "політик" - подивіться його статті, щодо Гаррі Портера :)
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: диякон Андрій Кураєв

Повідомлення san » 28.05.2008 12:25

Книги Кураєва

Я прочитав вибірково пару статтей - незвично цікаво.

А якщо цікаво як до нього відносяться частина діячів в самій РПЦ http://permcultura.narod.ru/protection/ ... resume.htm :lol:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей