Підготовка до шлюбу

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Re: Підготовка до шлюбу

Повідомлення OLENKA » 23.03.2009 07:29

Тоді,що наштовхнуло вас на думку,що я сектантка?Невже я щось сказала інше,не те,що у церкві говорять? А може ви там рідко буваєте,мабуть сектанти вам частіше зустрічаються? :D

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 28.03.2009 18:08

OLENKA писав:Добре,що ж тоді є релігійною більшістю?
Ну в нас мабуть православні, а у вас мабуть католики, хоч православних, я взагалі не вважаю за віруючих, це швидше велика группа марновірних людей, п`ють, матюкаються, крадуть, перелюбствують, ворожать, вбивають і Біблії не читають
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 28.03.2009 20:09

:D Ми усі є православними)))))після запровадження християнства

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 28.03.2009 21:28

OLENKA писав::D Ми усі є православними)))))після запровадження християнства
Так у вас ніби панівна релігійна группа - греко-католики, щось середнє між православ`ям та римо-католиками

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 30.03.2009 08:27

Це ще залежить від регіону.Якщо на заході,вважаєте,релігійною більшістю греко-католиків,то на сході України ,я так не думаю . Бог скрізь -один,а куди гроші надходять,це вже інше питання :D

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 30.03.2009 18:22

OLENKA писав:Це ще залежить від регіону.Якщо на заході,вважаєте,релігійною більшістю греко-католиків,то на сході України ,я так не думаю . Бог скрізь -один,а куди гроші надходять,це вже інше питання :D
Ну так ти в яку церкву ходиш в православну чи греко-католицьку ? Я якщо чесно, то ні в яку але я не атеїст, просто мої релігійні погляди виходять за рамки якоїсь однієї церкви та навіть релігії

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 30.03.2009 20:37

:D Більше у греко-католицьку,але буваю і у костелі теж.А на Службі Божій необхідно бути!!!!!!!!Бо як ми можемо хотіти щось від Бога, не даючи нічого натомість?

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 30.03.2009 21:03

OLENKA писав::D Більше у греко-католицьку,але буваю і у костелі теж.А на Службі Божій необхідно бути!!!!!!!!Бо як ми можемо хотіти щось від Бога, не даючи нічого натомість?
Взагалі одвічне питання - що з`явилось першим курка чи яйце ? Цікаво, я в костелі ніколи не був але навряд моє бажання там побувати змінить мої релігійні погляди, так само, я ніколи не був і в Тадж-Махалі, і в мечеті, і в синагозі . Як на мою думку ми люди не самі себе такими придумали, ми не можемо дати Богу більше ніж Він нам, певно Богу так потрібно як є, бо ж не ми Боги, а Він Бог

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 31.03.2009 21:47

Взагалі одвічне питання - що з`явилось першим курка чи яйце ? Цікаво, я в костелі ніколи не був але навряд моє бажання там побувати змінить мої релігійні погляди, так само, я ніколи не був і в Тадж-Махалі, і в мечеті, і в синагозі . Як на мою думку ми люди не самі себе такими придумали, ми не можемо дати Богу більше ніж Він нам, певно Богу так потрібно як є, бо ж не ми Боги, а Він Бог[/quote]

Відповідь на це питання-є питання :D :"Хто з"явився першим Творець людини чи сама людина? :D Що до костелу,будучи у Львові, обов"язково завітайте до костелу Св.Антонія Падевського,що на вул.Личаківській біля Винниківського базарчику,о 19.30 по вівторкам там правиться служба на укр. мові дуже-дуже гарно!!!Там змінюються не лише погляди,але й усе подальше життя...Помиляєтеся,що не можемо дати,якраз навпаки,чим більше ми жертвуємо Богові Служби Божі,милостиню,добрі діла і врешті решт нашу любов, тим більше отримуємо від Нього :D І непотрібно бути Богом аби давати,необхідно бути людиною аби вміти прийняти

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 01.04.2009 06:52

OLENKA писав: Відповідь на це питання-є питання :D :"Хто з"явився першим Творець людини чи сама людина? :D
Ну тут відповідь зрозуміла але як ми такі не досконалі можемо перевершити такого досконалого Бога ?
OLENKA писав: Помиляєтеся,що не можемо дати,якраз навпаки,чим більше ми жертвуємо Богові Служби Божі,милостиню,добрі діла і врешті решт нашу любов, тим більше отримуємо від Нього :D І непотрібно бути Богом аби давати, необхідно бути людиною аби вміти прийняти
Та життя чогось не так вчить, нажаль. Є віруючі та навіть занадто віруючі люди але проблеми такі самі як і в інших, тобто - нестаток, хвороби, і т.д , і кінець кінців смерть, і фактично немає ніякого взаємозв`язку між вірою в Бога та достатком, здоров`ям, і т.д та навіть немає ні одної безсмертної людини, навіть Ісус Христос і той вже давно на тому світі

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 01.04.2009 17:07

Навіщо ж Його перевершувати,необхідно лише бути з Ним :D

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 01.04.2009 17:17

Та життя чогось не так вчить, нажаль. Є віруючі та навіть занадто віруючі люди але проблеми такі самі як і в інших, тобто - нестаток, хвороби, і т.д , і кінець кінців смерть, і фактично немає ніякого взаємозв`язку між вірою в Бога та достатком, здоров`ям, і т.д та навіть немає ні одної безсмертної людини, навіть Ісус Христос і той вже давно на тому світі[/quote]

Знову помиляєтеся :DНе життя вчить,а Біблія вчить жити.Віруючі може і є,а от чи вони практикуючі???Якраз взаємозвязок і є.Знаючи заповіді Божі і непорушуючи їх,отримаєте все,що просите, в ім"я Господнє!Усі ми безсмертні,адже після земного життя переходимо у неземне.І саме від нас залежить яке воно буде там...

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 01.04.2009 17:45

OLENKA писав:Навіщо ж Його перевершувати,необхідно лише бути з Ним :D
Ну я з Ним але він не зі мною
OLENKA писав: Знову помиляєтеся :DНе життя вчить,а Біблія вчить жити.Віруючі може і є,а от чи вони практикуючі???
Ще й які практикуючі !!!
OLENKA писав: Якраз взаємозвязок і є.Знаючи заповіді Божі і непорушуючи їх,отримаєте все,що просите, в ім"я Господнє!Усі ми безсмертні,адже після земного життя переходимо у неземне.І саме від нас залежить яке воно буде там...
Та хто-ж не просить ?

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 02.04.2009 06:51

Ну я з Ним але він не зі мною

Цьго не може бути!!!Бог завжди є з нами,навіть коли нам здається,що він нас не чує.Тільки постає питання,чому ми від ньго віддаляємося?У житті теж так,є люди яких ми можемо попросити будь-що і вони не лише почують нас,але й виконають наше прохання.А є такі,до яких краще не підходити.Від чого це залежить?Певно від того, наскільки ми знаємо людину,а вона нас;наскільки ми довіряємо один одному.Пізнайте Бога сповна і відчуєте Його силу любові до вас!Довіртеся Йому сповна!Дозвольте Йому керувати вашим життям бо тільки тоді людина бачить бездоганну путь Божу,коли полишить свою волю

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 02.04.2009 06:58

Ще й які практикуючі !!!

Біблія не вимагає від нас надмірности,а запрошує до доброго життя,яке йде нам на користь.Читайте Біблію щодня,бо через неї Бог промовляє до нас,і дає зрозуміти,якої саме практики вимагає :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість