Підготовка до шлюбу

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Re: Підготовка до шлюбу

Повідомлення OLENKA » 12.04.2009 20:49

:D До сімейного життя мають стосунок усі,не лише Кагель

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.04.2009 23:31

Звичайно я про Арнольда Кегеля...
die Große Schlange

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 13.04.2009 07:05

:D Раз почали, продовжуйте.Не розумію,яке Кегель має відношення, до підготовки до шлюбу :D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.04.2009 09:53

Ну от... Зле... :lol:
Тут дискусія про доцільність підготовки.
Моя думка - однозначно доцільно.
А Кегель - відомий гінеколог. Відомий тим, що застосував комплекс вправ viewtopic.php?f=54&t=5839
die Große Schlange

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 13.04.2009 20:31

Все средства хороши :D ,головне аби молодь усвідомлювала,що одружитися-це вийти за межі свого "я" ,щоб вручити себе іншому.

G22
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення G22 » 27.04.2009 18:07

Трохи по темі:

«Разврат, какой бы он ни был, истощает душу, оставляет крупинки яда, которые всегда будут действовать».
А.И. Герцен

У більшості в нашому суспільстві формується абсолютно не біблійний (біблійний вважаю правильним і досконалим) стереотип сім`ї. Суспільство, телебачення і кінематограф направляють наш погляд на пожадливість і привчають керуватися «звіриними інстинктами».

Все, що оточує нас, рекламує секс і стимулює нас до безрозсудливих вчинків, що стосуються взаємовідносин з протилежною статтю.
Наше суспільство настільки пронизане сексуальністю, а ЗМІ так наполегливо пропагують невинність флірту, що молодь і підлітки, навіть ті, що виховані в релігійному краї, найчастіше навіть не уявляють як можна поводитися інакше.
Згідно результатам опитувань, за останні часи відбулося різке зменшення кількості пар, які стверджують, що вони щасливі в шлюбі. Все частіше зустрічаються «браковані шлюби», які або розпадаються, або тріщать по швах, і в яких подружжя намагається співіснувати. Причиною цьому є:
1. Ілюзії щодо сімейного життя.
2. Слаба підготовка молодих людей до шлюбу.
3. Невміння обирати партнера.

Якщо ви піклуєтеся про те, щоб ваше подружнє життя було успішним, подумайте про нього завчасно. Профілактика, безумовно, краще за лікування. Вжийте усіх заходів, щоб в подальшому уникнути серйозних проблем.
Щасливе подружнє життя – це реальність, якщо завчасно вивчити принципи його побудови.
Думаю, що продовжуючи дану тему разом зі мною на сторінках форуму, ви дещо розширите межі вашого пізнання в області будівництва шлюбних стосунків, будете мати допомогу в прийнятті правильних рішень відносно шлюбу, вирішенні тих чи інших конфліктів, а також у підготовці до шлюбу.

Нашому народу загалом не властива підготовка до шлюбу. На питання сім`ї та інтимного життя на протязі довгих років було накладено табу. Які там тонкощі і деталі, все просто: сім`я – це ячейка суспільства, - говорили нам в школі.
Батьки не навчають своїх дітей, як обирати партнера, не діляться тим, які помилки вони робили в молоді роки. Між батьками і дорослими дітьми залишаються ієрархічні відносини: «Ми – головні, а ви завжди діти».
«Головним» не пристойно ділитися з «підлеглими» своїми помилками і досвідом. Тому батьки намагаються вдати з себе досконалих людей. До прикладу, вони говорять: «Я в твоєму віці на танці не бігала, а читала книжки і допомагала у домашній роботі», або «Я в твоєму віці про дівок не думав, в вчився». Чи повірить сучасна молодь цим словам? Навряд чи. Але це ще раз підтвердить, що юні роки батьків приховані від їх очей.
В усі часи молодь була однаковою, стикалася з однаковими труднощами. Батькам же хочеться показати, що вони були іншими. Звичайно, музика, мода, економіка були іншими, але не лише цим живе молодь. Її завжди цікавили питання сенсу життя, любові, смерті. І краще на ці питання щиро відповідати, інакше індустрія реклами і фільмів відповість на них по-своєму. І тоді деколи лагідні діти почнуть робити такі вчинки, яких батьки всіма силами намагалися уникнути. Без щирих, відвертих розмов не вдасться допомогти формуванню правильних життєвих орієнтирів у дітей.
Кожне молоде покоління має потребу в тому, щоб старше покоління поділилося з ними своїм досвідом, пояснило, що правильно, а що ні. Якщо такого не відбувається, то діти часто повторюють помилки батьків.
"... и назовут их сильными правдою..." (Ис.61:3)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 28.04.2009 01:08

Чесно кажучи не зрозумів...
Анонс якись рекламний... А далі?
Як діяти?
І як бути з Кегелем?
die Große Schlange

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 28.04.2009 22:47

:D Лікар має знати все те ,що було відомо і до нього,якщо він не бажає обдурювати себе та інших.Історія має здатність повторюватися...Шануй батька і матір свою і буде тобі добре на землі!!!!!!!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.04.2009 00:22

Її завжди цікавили питання сенсу життя, любові, смерті. І краще на ці питання щиро відповідати,
Наскільки відверто потрібно говорити про секс і наскільки докладно про смерть?
І як описати словами любов?
Хочу інструкцію, а не гасла... :lol:
die Große Schlange

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 30.04.2009 15:10

Про секс-настільки,наскільки довіряєш партнеру;Про смерть не говорять,про неї необхідно пам"ятати!;А любов немає потреби описувати,у ній необхідно перебувати і дарувати оточуючим!Бо, як для кожної дороги є своя швидкість,так і для кожної живої істоти є свій прояв любові :D

G22
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення G22 » 03.05.2009 20:07

«Держи глаза пошире до свадьбы и зажмуривай после.»
Бенджамин Франклин

Кого вибрати? Як зробити правильний вибір?
Вибір – це не просте рішення. Розум і серце можуть підказувати різні варіанти.
Одні автори стверджують, що для виникнення симпатії необхідна схожість між людьми, інші підтверджують тезис про те, що «протилежності притягуються».
1. Симпатія до схожих на себе людей. Люди кажуть: «О, ми такі схожі! Він каже, я кажу. Він боїться, і цього боюся». Відповідно, вибір схожих на себе людей в якості партнера по спілкуванню характерний для людей, які прагнуть забезпечити власну безпеку.
2. Симпатія до несхожих на себе людей. «Вона зовсім не така, як я: розкута, привітна. І тому мені цікаво з нею», «Я слабка, а він такий сильний. Він некрасивий, а я красуня», - кажуть такі люди. Вони намагаються свої недоліки компенсувати за рахунок партнера.
3. Симпатія самодостатньої особистості до другої самодостатньої особистості. «Я особистість. Я розбираюся в собі, знаю себе. І я обираю собі людину, яка є такою ж особистістю», - кажуть такі люди. Вони відчувають себе внутрішньо комфортно і тому шукають людей, що досягли повноти.

В основному, партнери обираються по перших двох схемах. Однак і перше, і друге приносить проблеми. Частіше за все нас тягне до людей з «протилежним» типом характеру тому, що ми не хочемо розвивати в собі ті якості, які дуже добре виражені у цих людей. Легше захоплюватися якимись рисами, ніж самому зростати в цьому напрямку. Ми не хочемо визнати, що маємо потребу в змінах чи розвитку деяких рис свого характеру. Іншими словами, людина, що обирає протилежність, використовує її для того, щоб уникнути необхідності працювати над собою.

Люди, які обирають схожих на себе, бояться допустити помилку, потерпіти невдачу і почути на свою адресу неприємне зауваження. Тому простіше спілкуватися з тим, хто допускає такі ж помилки, і знати, що ця людина така сама. Їх страшить необхідність проведення самоаналізу і змінення себе. Їм не хочеться відкрито поглянути на свої недоліки і слабкі місця. Легше їх не помічати.

Лише третя схема вибору партнера, коли обидва є повноцінними особистостями, правильний і дає найкращий результат.
Під повноцінною особистістю я розумію вирішені внутрішні проблеми, змінений характер і постійне бажання вдосконалюватися. Ще до зустрічі з коханою людиною потрібно пройти процес дозрівання і зросту під керівництвом вчителів, наставників, душе попечителів. Саме це допоможе зробити правильний вибір.

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 04.05.2009 20:00

А от приміром,якщо зустрічаєш людину,яку здавалось би шукав усе життя,але обоє перебувають у церковному шлюбі.Це спокуса?

G22
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення G22 » 06.05.2009 18:51

OLENKA писав:А от приміром,якщо зустрічаєш людину,яку здавалось би шукав усе життя,але обоє перебувають у церковному шлюбі.Це спокуса?
Поставте питання точніше, будь ласка.

Сьогодні я хочу розбити деякі міфи, які з покоління в покоління передаються із уст в уста. Міфи, які виробляють в нас, молодих, комплекси неповноцінності і заважають проявлятися нашим дарам і талантам. Це міфи про «справжніх чоловіків» і «справжніх жінок», які вже встигли укорінитися в свідомості багатьох з нас. Вони впливають на нашу поведінки і ми керуємося цими міфами.
Почнемо з чоловіків:

В юнацькому віці здається, що десь існують справжні чоловіки. Вони не бувають слабкими, тримають себе в руках і не виявляють емоцій. Ці погляди навіяні стереотипами нашого суспільства. Кому з хлопчиків в дитинстві не говорили: «Поводься як чоловік», «Ти ж не дівчинка. Справжні чоловіки не плачуть», «От виростеш – будеш справжнім чоловіком».

Та проблема в тому, що ніхто точно не міг сформувати і описати образ справжнього чоловіка. Тому хлопці малювали собі цей образ в уяві. Щось брали у батька, щось у діда, щось від улюбленого кіно героя, щось з улюбленої книги, а щось від «пацана», що живе по сусідству. Ось так і народжувався образ супермена:
- Досить агресивний. Якщо щось відбувається не так, то він одразу ж кинеться у бійку і покаже, хто справжній чоловік.
- Абсолютно незалежний. Його не хвилюють проблеми інших. Головне, щоб його потреби були задоволені.
- Завжди приховує свої емоції. Добре йому чи погано, про це можна лише здогадуватися, бо прояв емоцій – це слабкість.
- Об’єктивний в своїх оцінках. Він найрозумніший, і його заключення з будь-якого питання завжди вірні. У всіх розмовах відрізняється компетентністю і логічністю.
- Не піддається впливу інших. Він підкорює інших своїй волі і завжди незламний.
- Обожнює науку і спорт. І зневажає всіх, хто не має накачаних м’язів і спортивного виляду.
- Зберігає спокій в кризових ситуаціях. Навіть якщо все погано, він буде незворушний. Просто не буде думати про це.
- Достатньо мовчазний. Бажання з кимсь поспілкуватися він задушить на корні, бо це належно для його поведінки.
- Володіє чудовими діловими якостями. Якщо він візьметься до справи чи відкриє свій бізнес то в нього все обов’язково вийде.
- Не ображається. Йому взагалі не відоме почуття образи. Йому байдуже, що про нього говорять інші.
- Авантюрист, любить ризик, пригоди. Він не боїться висоти, глибини, темноти. Тому стрибає з парашутом, пірнає в акваріум з акулами, дереться на скелі.
- Завжди знає як діяти в будь-якій ситуації. Завжди має на по готові правильне рішення. Для нього немає безвихідних ситуацій.
- Ніколи не плаче. Він взагалі не знає що це таке.
- Завжди і всюди займає позицію лідера. Якщо потрібно виступати з прромою – він піде без підготовки; в змаганнях, звичайно, він прийде першим.
- Має високу самооцінку. Він знає собі ціну і ніколи не сумнівається в успіху. Він поважає себе коханого більше за всіх.
- З великими претензіями. Якщо машина, то лише найдорожча, якщо дружина – то найкраща.
- Вважає, що чоловіки у всьому кращі за жінок. «Курка – не птиця, жінка – не людина», - зневажливо говорить він.
- Вільно спілкується з іншими чоловіками на тему сексу. І, більш того, ця тема його улюблена. Він може розповідати все з найдрібнішими деталями і вразить всіх кількістю своїх жінок.
- Завжди задоволений собою, гоноровий. Його не мучать питання типу: «Як я виглядаю» або «Що про мене подумали?»
- Грубий і різкий в спілкуванні. Навіщо розводити якісь сентименти, якщо можна сказати все прямо, не враховуючи норми пристойності?
- Абсолютно не цікавиться власною зовнішністю. І, дійсно, справжній чоловік має бути природнім. Навіщо користуватися дезодорантом або щодня одівати чисті шкарпетки? Нехай всі відчувають, що поруч з ними супермен!
- Недбалий у звичках. Він рахує, що куріння і алкоголь просто створені для чоловіків, і це атрибут їх належності до особливої касти.
- Доволі галасливий. Всі повинні його помічати. Якщо сміятися, то тільки ржати як коняка. Якщо слухати музику в плеєрі, то так, щоб лопалися перетинки у сусіда, не говорячи вже про себе.
- Не потребує безпеки. «Всі правила вигадали боязливі дівчата», - говорить він. «Я все можу!» Так він намагається ходити по даху, перевішується через вікно. Йому все ні по чому. Тільки… інколи він потрапляє в лікарню з травмами.
- Не захоплюється мистецтвом і літературою. Йому це не цікаво.

Ось такий образ «справжнього чоловіка» складається у юнаків. І вони намагаються всіма силами наслідувати його. Їм здається що якщо вони досягнуть цього, то всі дівчата будуть звертати на них увагу.
Я не заперечую, що всі ці якості, в деякій мірі притаманні чоловікам, проте в такій перебільшеній формі вони спотворюють їх. Мало того, ці стереотипи не дають чоловічу проявити свою індивідуальність, розкритися як особистість і зав’язати спілкування. Цей образ являється джерелом комплексів, так як при кожному порівнянні себе з цим видуманим героєм, хлопець буде програвати. Це призводить до думок: «Я якийсь не такий», «Мене ніхто не полюбить, бо я не схожий на ідеал».
Та давайте подивимося, яка картина про ідеального чоловіка є у дівчат.
Він повинен бути:
- приємної зовнішності;
- стрункий та фізично розвинутим;
- акуратним;
- елегантним;
- вміти триматися достойно;
- інтелігентним;
- всесторонньо розвиненим;
- чуйним і уважним;
- вірним;
- тактовним;
- справедливим;
- з почуттям гумору;
- самостійним.

А на думку молодих жінок, які перебувають в шлюбі рік-два, для подружнього життя найважливішим за все є:
- ласка;
- ніжність;
- любов до дітей і вміння виховувати їх;
- готовність до домашньої роботи;
- лагідний характер.

Ну, то як, порівняли свій вигаданий образ «справжнього чоловіка» з тим, що чекають від вас жінки? Можливо, вони не звертають на вас увагу через те, що ви занадто сильно бажаєте бути схожим на свій ідеал грубого, неохайного, самовпевненого чоловіка? Можливо, ті якості, які ви бажаєте виховати в собі, взагалі не стануть вам у пригоді або фундаментально зіпсують вам життя? Подумайте про це і, доки ще не пізно, почніть виховувати в собі ті якості, котрі знадобляться вам в подружньому житті.

Далі буде про жінок....

OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення OLENKA » 06.05.2009 22:26

Знаю,що перелюб-це великий гріх,та як з ним боротись?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.05.2009 23:31

Знаю,що перелюб-це великий гріх,та як з ним боротись?
З своїм чи чужим? :lol:
почніть виховувати в собі ті якості, котрі знадобляться вам в подружньому житті.
І ними привабити хіба жінку котра вже була в шлюбі рік-два? :lol:

П.С. Зрештою наївно узагальнювати всіх чоловіків і жінок...
Бачив жінок котрих приваблюють виключно агресивні чоловіки, котрі навіть на них з кулаками накидаються... :)
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей