Підготовка до шлюбу

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
OLENKA
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Re: Підготовка до шлюбу

Повідомлення OLENKA » 07.05.2009 14:58

І те і інше :D

G22
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення G22 » 25.05.2009 18:20

OLENKA писав:Знаю,що перелюб-це великий гріх,та як з ним боротись?
Існує єдиний спосіб: "Бегайте блуда..." (1Кор.6:18) Сексуальний гріх - це єдиний гріх, з яким не потрібно намагатися боротися. Від нього потрібно тікати, уникати обставин, які підштовхують до перелюбу всіми силами.
____________________________________________________________________________________________________

Тепер про жінок:
Як у юнаків, так і у дівчат є певний стереотип жіночої ролі. Вони вважають, що «ідеальна жінка»:
- Легко проявляє свої почуття. Їй просто сказати людині про почуття, які вона має до неї бо вона дуже чутлива.
- Захоплюється мистецтвом та літературою. Вона знає роботи видатних художників і може декламувати вірші по пам’яті. Політ фантазій і піднесеність – її незмінні супутники.
- Має потребу в захисті. Вона не може постояти за себе і завжди шукає захисника.
- Спокійна. Перепади настрою її не хвилюють, бо вона не залежить від них.
- Акуратна. В шафі ідеальний порядок, постіль заправлена, а на підлозі жодної смітинки – стерильна чистота.
- Постійно цікавиться своєю зовнішністю. Вона постійно турбується про своїй зовнішній вигляд: по декілька разів на місяць перемальовує волосся в інший колір, щодня робить собі маски і масаж.
- М’яка і поступлива. Завжди з усім погоджується. Не має власної думки.
- Балакуча. Говорить, на замовкаючи, цілими днями, а оскільки своєї думки в неї немає, то спілкується про всілякий непотріб.
- Вважає, що чоловіки в усьому перевершують жінок. Вона постійно відчуває печаль, коли порівнює себе з чоловіками. Їй здається. Що в неї немає ніяких переваг.
- Надто залежна в стосунках. Якщо посвариться з подругою, то буде ридати декілька днів підряд, бо не уявляє життя без спілкування з нею.
- Амбіції відсутні. «Я повинна справдитися як дружина та мати. Картера мені не потрібна. Це не моя роль», - говорить вона.
- Ніколи не діє як лідер. Вона боїться брати на себе відповідальність і чекає, що чоловік візьме її. Завжди відчуває ускладнення в прийнятті рішень.
- Хвилюється через дрібниці. Для такої жінки хвилювання – це ознака турботи і любові. Якщо вона не буде хвилюватися – це буде означати, що вона черства і байдужа до оточуючих.
- Не знає, як взаємодіяти з оточуючим світом. Для неї єдиний вихід – вийти заміж, щоб замість батьків, які їй допомагали орієнтуватися в житті, став чоловік.
- Відрізняється своєю нелогічністю. Через це рідко буває компетентна в справах.
- Критичні ситуації бентежать її. Вона легко піддається паніці.
- Не любить науку и спорт. Вона не любить ходити до спортзалів чи в басейн. Останні вправи вона робила лише в школі, і на цьому все скінчилося. Їй не подобається навчатися, адже їй це не знадобиться.
- Легко піддається впливу інших. Їй подобається слухати сусідок, які наговорюють їй на інших людей. А в спорах займає ту сторону, яка має на неї більший вплив в даний час.
- Вельми суб’єктивна в своїх оцінках. Оскільки вона дурепа, то не може чітко сказати, що і чому їй подобається, а що не подобається. Не може приводити доводи і аргументувати свої погляди.

От такий стереотип «справжньої жінки». Вона досить пасивна, дурна і не цікава. Ви хочете такою бути? Тоді неухильно слідуйте цим пунктам. Якщо ви будете порівнювати себе з нею, то будете відчувати комплекси через те, що в дитинстві вам говорили: «Ти нечупара. Тебе ніхто заміж не візьме. У справжньої жінки завжди порядок» або «Ти надто розумна, а чоловіки таких не люблять. От і лишишся старою дівою». Ви будете страждати через невідповідність прийнятим правилам.

І хоча доля істини є в схильності жінок до емоційності і залежності, все ж, той портрет, який ми побачили, - недостойний.
Давайте подивимося що ж чоловіки, перш за все, хочуть бачити в жінці:
- жіночність;
- вірність;
- скромність;
- розсудливість;
- надійність;
- товариськість;
- ніжність;
- уважність;
- обов’язок перед сім’єю;
- відповідальність;
- співчуття.

Цікаво, що чоловікам легше назвати ті якості, які б вони не хотіли б бачити в дружині, ніж ті, які хотіли б. Серед негативних якостей в жінці, які відштовхують чоловіків, були названі:
- брехливість;
- дріб’язковість;
- безвідповідальність;
- вульгарність;
- заздрість;
- грубість;
- високо мірність;
- крикливість;
- невживчивість;
- марнотратство;
- вертлявість і кривляння.

Більшість чоловіків стверджує, що жіноча чарівність – в природності поведінки. Що їй повинні бути притаманні тактовність, ніжність, турботливість, співчуття, уважність до чоловіка, зацікавленість в тому, що він говорить.
Зверніть увагу, що чоловіки хочуть бачити не дурних язикатих дівок, у яких дивний колір волосся і залежне становище від усіх, хто поруч. А розумних, красивих, жіночних дівчат, з якими цікаво було б поспілкуватися.
Отож, друзі, робіть висновки і вдосконалюйтеся! Не все, що нав’язує світ є правильним і принесе в ваше життя позитивні наслідки. Будьте обачними у виборі орієнтирів для життя. Всі ми на когось орієнтуємося. Важливо на кого, або на що.
"... и назовут их сильными правдою..." (Ис.61:3)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 25.05.2009 18:56

Ше м не чув, ніде, шоб хтось проповідував неакуратність :mrgreen:
Смалите

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 25.05.2009 19:09

G22 писав:
OLENKA писав:Знаю,що перелюб-це великий гріх,та як з ним боротись?
Існує єдиний спосіб: "Бегайте блуда..." (1Кор.6:18) Сексуальний гріх - це єдиний гріх, з яким не потрібно намагатися боротися. Від нього потрібно тікати, уникати обставин, які підштовхують до перелюбу всіми силами.
Аналогічно

G22
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення G22 » 11.06.2009 14:11

«Истинная любовь не может говорить, потому что истинное чувство выражается скорее делом, чем словами».
В.Шекспир

Під час проведення досліджень у старших класах по питаннях майбутнього шлюбу, виявилося, що юнаки та дівчата називають «любов» самим головним критерієм успішного шлюбу, не розуміючи до кінця повного значення цього слова.
Поняття «любов» у них відділене від почуття зобов`язань, турботи один про одного, відповідальності за сім`ю. Для них любов – це якесь магічне почуття, яке виникає в людині раптово і робить її щасливою, доброю, сміливою, сильною і чуйною. Їм важко зрозуміти, що навпаки, лише добра, чуйна, розуміюча і турботлива людина може кохати і бути коханою.
Якщо в основі ваших стосунків лежить діяльність гормонів та бурні емоції, ви напевне приречені на неприємності. Розум і емоції можуть підказувати зовсім різні варіанти. Покладаючись лише на раціональне мислення при оцінці всіх «за» і «проти», ви можете пропустити найголовніше. Якщо вами керують лише емоції, це також може негативно вплинути на результат і на ваш вибір. Часто емоції стають поганими порадниками. Вони неначе хвилею накривають недосвідченого юнака чи дівчину і примушують робити необдумані вчинки. Існує вислів: любов сліпа. Насправді, не любов сліпа, а емоції. Вони виникають слідом за думками, а потім самі ж їх і годують.
«Ось воно щастя! Всі говорять, що так важко знайти достойного чоловіка чи дружину! А я знав, що мені пощастить!» В душі все радіє і співає. Емоції ллються через край. Тут важливий баланс. Потрібно тримати емоції під контролем і не дозволяти почуттям захлеснути здатність до логічних і прагматичних роздумів. В справжньому коханні, крім емоцій, завжди є компонент «рішення – зобов’язання».
Потрібно скласти список, чому ви хочете бути саме з цією людиною. Список має стати проявом вашого як здорового глузду так і романтичних почуттів.

G22
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення G22 » 26.06.2009 22:39

«Для развитого человека любов не слепа, и если он любит – он знает, кого он любит и почему он любит».
Н.В. Шелгунов

Правильний вибір – це не просте рішення. По-перше, ви повинні в достатньо короткий термін часу визначитися, чи дійсно ви кохаєте цю людину. По-друге, вирішити, чи готові ви взяти на себе довгострокові зобов’язання, пов’язані із шлюбом.
Пропоную вам питання, над якими потрібно роздумувати.
Дайте на них відповідь.

-Чи подобається мені ця людина?
-Чи приваблює вона (він) мене як особистість?
-Чи не дратує мене щось в її (його) зовнішності?
-Чи до вподоби мені манера її (його) поведінки?
-Як вона (він) зі мною спілкується? Чи почуваюся я спокійно в її (його) присутності? Чи соромлюся я її (його) поведінки?
-Які відгуки я чую про неї (про нього) від близьких та друзів?
-Що говорять про неї (про нього) мої батьки? Чи не застерігає мене духовний наставник від поспішного рішення?
-Чи однакове у нас відношення до Бога і церкви?
-Чи вірить вона (він) в Бога? Яку відвідує церкву? Вона (він) зрілий християнин чи людина, яка зрідка відвідує служіння?
-Чи співпадають наші інтереси, точки зору, цінності?
-Чи є між нами ще щось спільне, окрім любові? Що ми цінуємо в житті понад усе? Які інтереси нас поєднують?
-Чи єдині ми в уявленні майбутнього сумісного життя?
-Як і де ми будемо жити після вступу в шлюб? Як ми уявляємо собі роль чоловіка та дружини? -Яке у нас ставлення до дітей?
-Які наші мотиви до вступу в шлюб?
-Чого ми очікуємо від шлюбу? Чому ми приймаємо це рішення? Чи щирі ми один з одним?
-Чи маю я впевненість від Бога, що ця людина – моя доля?
-Чи питали ми у Бога Його думку про майбутній шлюб?

На ці та інші питання доводиться відповідати в дошлюбний період. Якщо на багато з питань ви відповіли невизначено, значить ви недостатньо знаєте цю людину, щоб будувати з нею далекоглядні плани.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей