Молитва

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
G22
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Молитва

Повідомлення G22 » 26.06.2009 22:44

Я говорю до Бога те, що є в моєму серці. Можу свідчити: не було жодного разу в моєму житті, щоб Бог не відповів мені.

Існує три напрямки молитви:
1) молитва направлена до Бога - в цій молитві людина може говорити Богу про свою любов до Нього, прославляти Бога чи поклонятися Йому. Також, можна звернутися до Бога з певним проханням, як до люблячого Батька;
2) молитва направлена на зміну обставин - в цій молитві людина використовує владу, яку Бог дав їй на цій землі і наказує обставинам змінитися;
3) молитва направлена проти диявола - людина, яка прийняла Христа в своє серце, наділена владою від Бога. Використовуючи силу Імені Ісуса та силу Крові Христа в цій молитві, людина може молитися за звільнення від одержимості чи залежності. В такому випадку звернення йде до нечистого духа, який контролює ту чи іншу людину або місце і звучить як наказ "йди геть!". Важливо пам`ятати, що Христос переміг диявола і не боятися!

В усіх тьох випадках використовуйте Слово Боже (Біблію) - це зброя!

Чи молитеся ви щоденно? Розкажіть конкретні свідчення того, як Бог відповів саме на ваші молитви.
"... и назовут их сильными правдою..." (Ис.61:3)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Молитва

Повідомлення san » 27.08.2009 21:21

Чи молитеся ви щоденно? Розкажіть конкретні свідчення того, як Бог відповів саме на ваші молитви.
Досі не молився, але сталось як кажуть "Доки грім не гримне мужик не перехреститься" майже буквально.
Пішов до Храму і там молився, як умів :oops:
Наступнього дня прийшов на службу Божу, сповідався та причастився.
Відчув велику милість Господа до мене.
die Große Schlange

G22
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення G22 » 23.09.2009 08:19

san писав: і там молився, як умів :oops:
Клас!!! Саме такої молитви, яка іде від серця, хоче Бог!!!! Продовжуйте щодня вдома молитися і читати Біблію, почніть з Нового Заповіту, псалмів і приповістей Соломона - ви точно почерпнете для себе багато корисного!
"... и назовут их сильными правдою..." (Ис.61:3)

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 23.09.2009 19:46

san писав: Відчув велику милість Господа до мене.
А детальніше можна ?
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.09.2009 20:17

Та детальніше, важко навіть пояснити...
Все змінилось на краще... От і я намагаюсь...
Тепер молюсь щодня, ходжу в церкву, не тільки на Великдень...
От в неділю планую поїхати в Манявський скит, на святкову Службу Божу, до сповіді та Причастя...
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 27.09.2009 21:38

Я завжди був (і зараз є) глибоко віруючою людиною, але досить поганим християнином. Проте мав два випадки у житті коли молитва мене дійсно рятувала і підтримувала. Я маю дурну звичку заводити самого себе у якусь конкретну перепрошую, дупу а потім намагатись звідти вибратись. В принципі випадки майже в буквальному сенсі нагадують приказку, яку процитував Сан. Так от одного разу ми з моїм другом поїхали в Румунські Карпати. Там ми розклали бівак десь на висоті 2400 м над рівнем моря на гребені гори під скелею. Чудовий літній сонячний вечір плавно перейшов у не менш чудову нічну грозу. Було дуже стрьомно коли блискавки гупали десь біля нас, земля двигтіла від грому, а в наметі було видно як вдень. Я так палко в житті не молився. А через пару днів мій колега сказав що робив те ж саме. Наступний випадок дуже подібний, тільки було набагото страшніше, бо я був сам один в наметі в горах Болгарії. Тоді я теж палко молився, а коли зійшов вниз до Рільського монастиря то там поставив свічку.

sverchok$
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення sverchok$ » 29.11.2010 18:04

Молитва - це дійсно велика сила. Дуже шкода, що ми прибігаємо до неї тільки коли нам важко. Дуже велику силу відчуваю в молитві девятниць. Молилася девятницю до Матері Божої, до святого Тадея, до пречистого серця Ісуса за оздоровлення батьків, за здоровя діточок, за хорошу долю, коли просто є потреба виговоритися. І це дійсно - не пояснимо, але чуда ставалися. Ви молодці , що підняли таку тему. Не дуже часто на інших форумах знайдеш щось подібне

sverchok$
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення sverchok$ » 29.11.2010 18:07

Хотіла б відзначити, яку велику силу має спільна молитва, молитва батьків за дітей у всякій потребі

Молитва за дітей
Владико, Господи Вседержителю, будь милостивий до дітей моїх, приведи їх до віри і спасіння, збережи їх під захистом Твоїм, укрий їх від усякої лукавої похітливості, віджени від них усякого ворога і супостата, відкрий їм вуха й очі сердечні, даруй зворушеність і впокорення серцям їхнім. Амінь

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 30.11.2010 15:09

(і зараз є) глибоко віруючою людиною, але досить поганим християнином
То в кого ж ти віриш? :)
Коли не ходив до церкви, теж так про себе думав. Тільки тепер починаю розуміти, що то неправильно. Не можна бути самому по собі "глибоко віруючим". Вірніше я собі такого не уявляю.

З'ясував одну неприємну річ. Дуже важко мені, отакому сучасному, освіченому і т.п. перебувати в Церкві. Все дуже складно. Одразу накинулись складні питання відношення релігії і науки, міжконфесійні проблеми і т.п. Та й самі Євангелія виявились надзвичайно складною справою :)

Щодо молитви...
Не знаю чи доцільно їх "класифікувати". За означенням Богу й так відомо що людина проситиме, мало того йому відомо що краще для цієї людини, незалежно від того, що вона просить.
Одним словом з цим я ще не розібрався :)

Чи молюсь щодня? Якщо вважати молитвою будь-яке звернення до Бога, то мабуть так. Якщо про "правила" - то лінуюсь.
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 02.12.2010 23:32

Вірю в єдиного Бога. Десь вже тут писав. В церкву ходжу не часто, бо реально нудно стояти 2 години + маю не зовсім здорову спину і довго стояти на одному місці реально важко. Плюс якість сучасних ксьондзів бажає кращого. Ходжу для себе час від часу з дружиною коли хочу і відчуваю потребу і реально отримую кайф від осмислення буття.
Самому по собі віруючим можна бути (моя думка, на істину не претендую). Бог не десь далеко, а в кожному з нас, просто кожен має свій шлях до Нього.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.12.2010 23:15

Вірю в єдиного Бога.
Важливо в кого!
Можа й в Ормазда чи Саргуна :) Котрий до речі в кожному з нас :lol:
Десь вже тут писав. В церкву ходжу не часто, бо реально нудно стояти 2 години + маю не зовсім здорову спину і довго стояти на одному місці реально важко.
Є така проблема. На мою думку велика частина прихожан не до кінця знають і розуміють про що йдеться на службі. Ну і я з ними теж. Але я вчуся :wink:
Плюс якість сучасних ксьондзів бажає кращого.
різні бувають
росто кожен має свій шлях до Нього.
Тут ще складніше. Звичайно від волі Божої залежить наскільки коротким і тернистим буде шлях. Але на мою думку маючи клепку в голові можна швиденько пошукати шлях і самому
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 04.12.2010 18:21

Сане, не блюзнірствуй. Не має значення як Бога називати. Навіть якщо Бога називати Маніту то суть віри не міняється. Інша річ що деякі адепти від т зв "правильних"релігій вважають що той хто поклоняється Маніту є язичником і горіти йому в гєєні вогняній.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.12.2010 22:08

Та зовсім не блюзнірствую. Направду хотів з'ясувати в кого віриш.
Бо вважаю твердження що "Бог -один (єдиний)" не тотожним, "Не має значення як Бога називати. Навіть якщо Бога називати Маніту то суть віри не міняється"...

І для мене Ісус це не псевдонім Маніту :)
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 06.12.2010 12:38

Суть - кожен іде до осмислення суті Господа Бога по-своєму, а як Його називати теж справа кожного, тому я не роблю різниці між християнами, мусульманами, буддистами. Якщо комусь цікаво то я є християнин греко-католицького віросповідання (таким хреситили) і вірю в Єдиного Бога Ісуса Христа і Святу Трійцю... і так далі по молитві Вірую. Думаю, що якщо був би хрещений в іншій конфесії чи адептом іншої релігії то до такого світогляду який маю зараз всерівно дійшов би. Через це нічого не заважає мені молитись у православній церкві чи в костьолі. В мечеть і синагогу (діючу) індуїстський буддистський храм етс не заходив.
Взагалі повторюсь, вважаю дану дискусію безглуздою, так як про релігію та віру не сперечаються, небезпечна тема, он скільки конфліктів на даному підгрунті.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.12.2010 20:38

А я і не сперечаюсь :)

Ну але погоджуєшся що, є різниця молитись в храмі чи скажімо десь на лавці в скверику?
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей