Чому православні християни не виконують заповіді Божі?

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
Pavel
Контактна інформація:

Re: Чому православні християни не виконують заповіді Божі?

Повідомлення Pavel » 22.05.2012 08:29

В принципі, що хотів те сказав, далі почалось трололо тому покидаю цю вітку.
Не хочу сперечатись за непринципові речі, адже якщо православні не дотримуються того, що написано в Біблії яку самі ж перекладали, при цьому говорять на чорне біле і шукають собі оправдань то хай це вже буде на терезах у Бога.

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 22.05.2012 10:04

Як на мене, "трололо" було доволі аргументованим і цікавим.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 22.05.2012 12:14

А де можна лопатку купити?

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 22.05.2012 13:26

to San: я особисто нічого проти православних не маю. Так само як і проти будь-яких.
На мою думку, ні православні, ні греко-католики, ні євреї, ні баптисти (список можна продовжити) не заважають абсолютно нікому, віра, релігія чи її відсутність - справа кожної людини, живете собі, ходите до церкви (мечеті, синагоги, гомпи, дацану - вставити потрібне) - ходіть. Не заважають до того часу, доки не починають стверджувати щось типу ми всі обрані а вам всім горіти в пеклі, невірних можна знищувати, єврей має право вбити не єврея і тому подібні мракобісся. Коли представники якоїсь із релігій (сект вірувань етс) агресивно вирішують якісь питання і насильно впроваджують або закликають впроваджувати якісь правила, насаджують їх ВСІМ ПІДРЯД, а не тільки представникам своєї віри (секти, релігії) - я різко і категорично проти цього. Вже була інквізиція, хрестові походи, гено- і етноциди, джихад, церковний розкол - кому то потрібно? Звичайним віруючим, які як барани слухають заклики виродків у рясах (кіпах, шемагах етс) і бігають з випученими очима потрясаючи Торою, Кораном, Біблією (вставте потрібне) з закликами перевиховувати, знищувати, вбивати? То вже пройдений етап і не дай Бог до нього повернутись, хоча, на жаль такі заклики є і зараз і не поодинокі. Жити треба в мирі і в злагоді і любити ближнього свого не залежно від того, якою рукою він хреститься, чи з якого кінця (гострого чи тупого) розбиває варене яйце.
Пропоную всім розійтися в мирі і закрити дискусію. Будьмо толерантними, люди можуть мати іншу думку, відмінну від нашої (ПРАВИЛЬНОЇ :) ).

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.05.2012 14:39

Не хочу сперечатись за непринципові речі, адже якщо православні не дотримуються того, що написано в Біблії яку самі ж перекладали, при цьому говорять на чорне біле і шукають собі оправдань то хай це вже буде на терезах у Бога
я ж в першому пості запитав "Чому не дотримуються?" (оскільки намагаюсь бути православним)
Отримав закид "бо не буква в букву"
Пояснив чому не "в букву, а в суть"
Запитав у відповідь: "Де Ваша лопатка?"
Почув: "Злые вы - уйду от вас!" :lol:
Жити треба в мирі і в злагоді і любити ближнього свого не залежно від то
А захищати свої переконання це нормально? (див назву теми)

П.С. Не знаю чого так стається, але набридло тут на форумі бути "А Баба Яга против!"
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 22.05.2012 20:17

Та кагбе проти тебе, Сане нічого ніхто й не каже (то я про себе). Переконання захищати треба, причому вроді розказав всьо правильно. А шоб на тебе наїжджати, то є відповідна вітка :D .

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей