Чому православні християни не виконують заповіді Божі?

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 08.05.2012 15:02

Чому православні християни не виконують заповіді Божі? А саме другу та четверту?
Перед тим як казати загальні фрази беремо Біблію в руки і читаємо ДОСЛІВНО те, що там написано.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Чому православні християни не виконують заповіді Божі?

Повідомлення san » 11.05.2012 10:37

Питання тільки до православних? :)
Бо відповісти чому люди не виконують заповіді не в "загальних фразах" надто важко.
Та "нумерація" заповідей трохи може різнитись
А саме другу та четверту?
2. Не сотворѝ себѣ̀ кумі́ра, и всѧ́кагѡ подо́бїѧ, єли͂ка на небесѝ горѣ̀, и єли͂ка на землѝ ни́зу, и єли͂ка въ вода́хъ подъ земле́ю: ¦ да не поклони́шисѧ ѝмъ, ни послу́жиши ѝмъ.
4. Помни день суббѡ́тный, є́же свѧти́ти єго̀: ¦ ше́сть дні̀й дѣ́лай и сотвори́ши (въ ни́хъ) всѧ͂ дѣла̀ твоѧ͂. Въ де́нь же седьмы́й — суббѡ́та гсду бг҃у твоему̀.

Далі потрібно написати в чому саме шановні бусурмани бачать не виконання?
По п.2 я так розумію річ про ікони.
По п.4 не володію інформацією... Маєм наймати гоя щоб вмикав світло в туалеті? :)
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 11.05.2012 12:09

очевидно зараз піде мова про "правильну" релігію.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.05.2012 13:00

А про що ще балакати в розділі "Релігія" ? :)

П.С. Так! Я вважаю що хоч Бог і один, є хто він, як у нього вірити і до котрого храму ходити. Але це трохи окрема тема. Щодо питання. Думаю наголосу на "православні" не стоїть. Бо багато християнських конфесій однаково трактують вказані заповіді. А якщо він і є то з якихось інших причин.
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 12.05.2012 01:44

На рах "Не сотвори собі кумира" - порушує цю заповідь багато хто, незалежно від віросповідання чи релігії. Бо зараз є один глобальний кумир - долар, за гроші робиться всяка хрєнь в цьому світі, за гроші людина забуває за мораль і ставить матеріальне понад духовним.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 16.05.2012 09:32

Я був православним доки не взяв до рук Біблію. Наразі не відношусь до жодної церкви, віруючий сам по собі.
Взято ці дві заповіді з вікіпедії. Може ще на івриті напишеш :-)
2. Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
І ще я читав в цій Книзі.
Свідкую я кожному, хто чує слова пророцтва цієї книги: Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій. А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій.
До San. А для чого трактувати? хіба не ясно написано? Ікони та фігури це і є подоба того, що на небі і на землі. Написано субота це значить субота. Якщо я скажу що зустріч форумян буде в понеділок то це хіба значить, що всім приходити у вівторок?
Тобто якщо людина бере за слово Боже Біблію, а не дядька в рясі з ряхою і шестисотим мерсом, то погляди її мусять змінитись. Нас з малку так навчили, щоб Біблію не читати, а ходити в церкву ставити свічки і платити пожертви ніби цим ми відкупимо всі наші гріхи.
В жодному випадку нікого не переконую, просто звертаю вашу увагу на неправильні речі.
Востаннє редагувалось 16.05.2012 09:51 користувачем Pavel, всього редагувалось 1 раз.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 16.05.2012 09:44

До вищевказаного запитання щойно намалював.
ТАК ДЛЯ ЧОГО МАЛЮЮТЬ ЦЕ НА СОБІ ПРАВОСЛАВНІ?
Зображення

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 16.05.2012 10:50

smetvlad писав:очевидно зараз піде мова про "правильну" релігію.
Теж так колись говорив. Але "правильної" релігії наразі не бачу.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 16.05.2012 10:52

Ymka писав:На рах "Не сотвори собі кумира" ...
Ага мені в школі на релігієзнавстві теж таке говорили, але ці слова не мають жодного відношення до Біблії, та до заповідей Божих. Тому я і просив перш ніж, коментувати прочитайте те, що написано в Біблії і спеціально не викладав тексти заповідей, щоб спонукати взяти Вас в руки Книгу.

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 16.05.2012 22:35

А яка з Біблій правильна: православна? протестантська? адвентистська? інша?
На мою думку, суть християнства як морально-етичного вчення міститься в Новому заповіті, який місцями суперечить Торі.

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 17.05.2012 02:37

Я був православним доки не взяв до рук Біблію. Наразі не відношусь до жодної церкви, віруючий сам по собі.
Взято ці дві заповіді з вікіпедії. Може ще на івриті напишеш
2. Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
І ще я читав в цій Книзі.
Свідкую я кожному, хто чує слова пророцтва цієї книги: Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій. А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій.
До San. А для чого трактувати? хіба не ясно написано? Ікони та фігури це і є подоба того, що на небі і на землі. Написано субота це значить субота. Якщо я скажу що зустріч форумян буде в понеділок то це хіба значить, що всім приходити у вівторок?
Тобто якщо людина бере за слово Боже Біблію, а не дядька в рясі з ряхою і шестисотим мерсом, то погляди її мусять змінитись. Нас з малку так навчили, щоб Біблію не читати, а ходити в церкву ставити свічки і платити пожертви ніби цим ми відкупимо всі наші гріхи.

Дуже не люблю релігійних спорів, але:
- "Наразі не відношусь до жодної церкви, віруючий сам по собі" - то про мене - церкви від дідька, віра - від Бога для мене між буддистом і християнином різниці нема, якщо людина правильно живе - буде їй щастя.
- "Тобто якщо людина бере за слово Боже Біблію, а не дядька в рясі з ряхою і шестисотим мерсом, то погляди її мусять змінитись. Нас з малку так навчили, щоб Біблію не читати, а ходити в церкву ставити свічки і платити пожертви ніби цим ми відкупимо всі наші гріхи" - Вас може так і вчили, мене ні. А врешті-решт, в кожного свій шлях до розуміння Бога та істини.
- Біблію не слід розуміти буквально

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 17.05.2012 08:43

smetvlad писав:А яка з Біблій правильна: православна? протестантська? адвентистська? інша?
На мою думку, суть християнства як морально-етичного вчення міститься в Новому заповіті, який місцями суперечить Торі.
Біблія одна, і шкода, що ви так і не взяли її до рук. Візьміть вдома православну Біблію і почитайте 10 заповідей, а потім знайдіть де Ісус їх заперечував!
І чомусь ніхто не говорить про пентаграму, яку на собі так часто "малюють" православні.
Востаннє редагувалось 17.05.2012 09:07 користувачем Pavel, всього редагувалось 2 разів.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 17.05.2012 08:56

Ymka писав:... для мене між буддистом і християнином різниці нема, якщо людина правильно живе - буде їй щастя.
гарна позиція атеїста, який вірить в щось, але не знає в що.
Ymka писав: ... Біблію не слід розуміти буквально
Давайте правила дорожнього руху теж не будемо розуміти буквально, що тоді буде на дорозі?
Щодо Біблії і розуміння її то ясно, що в нашій країні її не розуміють не те, що буквально а взагалі - всі бухають, крадуть, кругом насилля і т.п.
Ціль мого посту таки спонукати хоч одну людину почитати Біблію. Рекомендую Приповісті царя Соломона.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 17.05.2012 12:02

Pavel писав:І чомусь ніхто не говорить про пентаграму, яку на собі так часто "малюють" православні.
А нічого, що п'ята точка - це власне рука, яка робить той же хрест? Таким чином можна кругом бачити одні пентаграми.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 17.05.2012 18:23

vanya писав:А нічого, що п'ята точка - це власне рука, яка робить той же хрест? Таким чином можна кругом бачити одні пентаграми.
Моя відповідь тобі - НІЧОГО. От якби ти сказав, про якусь четверту точку то ще так, а тут ти сам визнаєш цифру 5 тобто пенту, і йдеться тут не про точки а про невидимий символ, який малюється хрещенням православних (грекокатоликів вчать христитись по іншому прикладаючи руку до грудей і говорячи амінь, бо вони знають про цей символ). Не люблю вживати слово зомбування бо то дещо інше, але сюди воно таки трохи підходить адже ви на чорне кажете біле.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість