Чому православні християни не виконують заповіді Божі?

Обговорення, що стосуються релігійних переконань
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Чому православні християни не виконують заповіді Божі?

Повідомлення san » 20.05.2012 13:18

Написано субота це значить субота.
Ось прийшов з православної церкви. Сьогодні - неділя про сліпого.
Про те як в суботу ІХ вертає зір незрячому з дитинства. Причому прошу звернути досить дивним способом: плює на землю, змішує слину з дорожнім пилом і втирає це все сліпому в очі.
Тобто не просто каже "прозрій" а саме робить певні дії, хоч звичайно особисто Йому ні бруду ні слини не потрібно щоб зробити чудо.
І робить він для того, щоб потім фарисеї бігали в істериці "субота це значить субота".
Тобто ставили дотримання "букви" вище ніж чудо Боже. Заміна віри на "юридичне" дотримання "букви" - не що інше як фарисейство.
Чому православні (як зрештою і більшість менш "сатановитих" християн :) ) святкують неділю (Воскресіння) а не суботу точно не знаю. Але точно знаю що Воскресіння Ісуса Христа це найбільша з подій і сталась вона в неділю. Якщо Вас такий аргумент влаштує...

П.С. Ніхто часом з філологів не знає чому і коли виникло слово "неділя" ?
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.05.2012 21:43

Чудеса на віражах - в греко-католицькій церкві нині говорили то саме. І такі самі думки щодо цього виникли й у мене.
Котра церква правильна?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.05.2012 22:23

Чудеса на віражах - в греко-католицькій церкві нині говорили то саме.
Що саме те саме? :)
Про сліпого?
То тут жодних чудес - уніати користуються запозичили багато чого з православ'я, в т.ч. календар або принаймні його частину. І в них сьогодні теж була неділя про сліпого.
Котра церква правильна?
Це кожному належить з'ясувати. Способів багато. Читайте Євангеліє і все після Євангелія, історію церков. Я слухав лекції з богослів'я та релігієзнавства - прояснив багато питань, тоді "претенденти" на мою церкву стали відпадати.

Ось до прикладу - Свідки Єгови це взагалі не християнська релігія :) Хоч одразу не скажеш, доки не вникнеш. До речі часто їх плутають з баптистами. Баптисти - християни, протестанти.
die Große Schlange

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 21.05.2012 16:33

san писав: Православні не поклоняються іконам, а тим хто на них зображений
На чорне - біле!
Якщо поклоняються не іконам значить можна зайти в церкву і цілувати одвірок при цьому говоривши, що вклоняєшся комусь з святих.
san писав: Ну і що що не Біблії? Ви заперечуєте щось з нього (наразі я про Нікейський).
Ми обговорюємо Біблію а не слова купки людей які я назвав приданням.
san писав:Чи цікавились Ви, яким способом хрестився Іван Огієнко і ті чиїми творами він користався як джерелом? :)
Мене не цікавить біографія Івана Огієнка та його віросповідання, мене цікавить його переклад.
san писав:
Сьогодні я майже випадково взяв до рук Біблію
Не факт що випадково: "Перш ніж ви вибрали мене, Я вас обрав..." :wink:
Це ти щось не те скопіпастив, адже це не мої слова.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 21.05.2012 17:32

Про Івана Огієнка див тут.
san писав:Ось прийшов з православної церкви. Сьогодні - неділя про сліпого.
Про те як в суботу ІХ вертає зір незрячому з дитинства. Причому прошу звернути досить дивним способом: плює на землю, змішує слину з дорожнім пилом і втирає це все сліпому в очі.
Тобто не просто каже "прозрій" а саме робить певні дії, хоч звичайно особисто Йому ні бруду ні слини не потрібно щоб зробити чудо.
І робить він для того, щоб потім фарисеї бігали в істериці "субота це значить субота".
Тобто ставили дотримання "букви" вище ніж чудо Боже. Заміна віри на "юридичне" дотримання "букви" - не що інше як фарисейство.
Чому православні (як зрештою і більшість менш "сатановитих" християн :) ) святкують неділю (Воскресіння) а не суботу точно не знаю. Але точно знаю що Воскресіння Ісуса Христа це найбільша з подій і сталась вона в неділю. Якщо Вас такий аргумент влаштує...

П.С. Ніхто часом з філологів не знає чому і коли виникло слово "неділя" ?
Абсолютно не влаштує.
До чого тут заміна віри, де тут заміна християнства? Фарисейство в чому саме?
Ви так вміло вмієте цитувати Біблію то чому не цитуєте в цьому випадку слова Нового Заповіту де Ісус говорив, про святкування неділі!????? Що помилочка вийшла? Просто важко процитувати те чого нема!
Зображення
І ще, в православній капличці бачив, змінені слова 10-ти Заповідей, і суттєві зміни були саме цих двох заповідей, які ми обговорюємо (такі бамбукові ролети з текстом), так от писало там (пам'ятай день святий святкувати, і друге не створи собі кумира), невже це не віднімання і додавання слів в Біблії?
Востаннє редагувалось 21.05.2012 17:44 користувачем Pavel, всього редагувалось 2 разів.

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 21.05.2012 17:42

А в чому принципова різниця - в суботу святкувати чи в неділю? Здається важливіше, шоб певний день в тижні присвячувати Богу (хоч би і середу).

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 21.05.2012 17:51

smetvlad писав:А в чому принципова різниця - в суботу святкувати чи в неділю? Здається важливіше, шоб певний день в тижні присвячувати Богу (хоч би і середу).
Комуністичними суботниками нас далеко відкинули від Бога.
Принципова різниця в тому, що так заповідав нам наш Бог. Якщо Ісус цього заповіту дотримувався то за ким ми слідуємо, якщо присвячуємо інший день? І якщо ми працюємо в суботу а відпочиваємо в середу то ми порушуємо цей заповіт чи ні?

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 21.05.2012 18:28

Старий заповіт містить дууууже довгий перелік всіляких приписів та заборон, дотримуватися яких буквально досить проблематично. В ньому описуються і жертви, і збочення, і криваві розправи, які чинили достойні люди того часу. Далеко не всі їхні вчинки заслуговують на наслідування. Тобто Старий заповіт писався для свого часу і для конкретного народу. Знову повторюся, що основа християнства - у вченні Христа, який піддав сумніву деякі старозавітні правила. Тобто Старий і Новий заповіти інколи суперечать одне одному.
Стосовно неділі чи суботи. Не маю нічого проти святкування в суботу (чи неділю). Проте це не принципово. Тобто "суботник" може бути і "святішим" за "недільника" і навпаки.

Pavel
Контактна інформація:

Повідомлення Pavel » 21.05.2012 19:49

smetvlad писав:Старий заповіт містить дууууже довгий перелік всіляких приписів та заборон, дотримуватися яких буквально досить проблематично. В ньому описуються і жертви, і збочення, і криваві розправи, які чинили достойні люди того часу. Далеко не всі їхні вчинки заслуговують на наслідування. Тобто Старий заповіт писався для свого часу і для конкретного народу. Знову повторюся, що основа християнства - у вченні Христа, який піддав сумніву деякі старозавітні правила. Тобто Старий і Новий заповіти інколи суперечать одне одному.
Якщо в тебе є дитина ти не зі зла будеш давати їй заборони. Про вчинки і наслідування давай конкретно, а не загально бла бла бла. Ти кажеш, що Ісус піддав сумніву, дай цитати.
Я тобі дам таку цитату.
"Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але виконати. Поправді ж кажу вам: доки небо й земля не минеться, ані йота єдина, ані жаден значок із Закону не минеться, аж поки не збудеться все." Матвія 5:17-18

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.05.2012 20:09

і цілувати одвірок при цьому говоривши, що вклоняєшся комусь з святих.
Ми ж про зображення конкретної особи говоримо :)
Ми обговорюємо Біблію а не слова купки людей які я назвав приданням.
Обговорюємо скажімо так, певну релігійну позицію. І в мене як аргумент не тільки Біблія, а й думка певних людей котрих вважаю авторитетними в розумінні Біблії.
Мене не цікавить біографія Івана Огієнка та його віросповідання, мене цікавить його переклад.
Ну це ж принципово :)
Мабуть дурний приклад але все ж таки. Беру я вертоліт якись, Міля чи Сікорського скажімо.
Знаходжу там на мою думку щось неправильне. І кажу6 "все - вертоліт нездалий, в нього нездалий гвинт, нездале крісло, тільки сам двигун мені ся подобає. Тому викинемо все що мені не подобається і бум жужжати тільки двигуном" :)
Ти кажеш, що Ісус піддав сумніву, дай цитати
Я ж дав приклад :)
І взагалі одна з основних претензій священників до ІХ було те, що він на їх думку не дотримувався букви в букву
Це ти щось не те скопіпастив, адже це не мої слова.
Звісно не твої. Тому я і цитував щоб було зрозуміло на що відповідаю

А Ви носите на поясі лопатку?
Адже ж написано (для кращого розумінні дам переклади двома мовами):
12. Место должно быть у тебя вне стана, куда бы тебе выходить;
УПО: (23-13) А місце на потребу буде тобі поза табором, щоб виходити тобі туди назовні.
13. кроме оружия твоего должна быть у тебя лопатка; и когда будешь садиться вне [стана], выкопай ею [яму] и опять зарой [ею] испражнение твое;
УПО: (23-14) А лопатка буде в тебе на поясі твоїм; і станеться, коли ти сидітимеш назовні, то будеш копати нею, і знову закриєш свою нечистість,
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 21.05.2012 20:30

Паньство, а про що взагалі дискусія? Хтось із Вас досконало володіє арамейською мовою і читав оригінали Кумранських манускриптів? Чи хоча б перші грецькі переклади? Чи наживо бачив 10 заповідей і дослівно то все перекладав? Хто знає під яким соусом нам подано Біблію? На мою думку, Богові байдуже, чи в неділю чи в суботу людина приділяє Йому увагу. По-моєму ви занадто буквально читаєте і розумієте все, тим більше воно на об"єктивну істину не претендує через написані мною вище причини. Бог є в кожному з нас, і головне зрозуміти це і жити в злагоді з самим собою і навколишнім світом, любити ближніх і діяти за покликом душі і серця.

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 21.05.2012 21:00

підтримую Ymka.
Цитата Sanа про лопатку теж достатньо промовиста щодо буквального розуміння і виконання біблійних приписів.
Стосовно збочень.
Доньки праведного Лота, що спаслися від Содомської катастрофи, напоїли свого батька і зачали від нього дітей. Це нормально?

Стосовно суперечностей старого і нового законів:
"У законі можна платити злом за зло.
А я вам кажу: не мсти грабований.
У Мойсея сказано: Люби ближнього твого і видавати ворога.
А я вам кажу: Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, робіть добро тим, які вас ненавидять, і моліться за тих, вас і що женуть вас.
/ Єв. Матвія, 5. 39-45 /.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.05.2012 21:36

напоїли свого батька і зачали від нього дітей.
Інцест в Старому Заповіті - цілком звична річ.
Інакше й не могло бути :)
Бог є в кожному з нас, і головне зрозуміти це і жити в злагоді з самим собою і навколишнім світом, любити ближніх і діяти за покликом душі і серця.
Теж колись так думав :)
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 21.05.2012 22:39

очевидно "поклик душі і серця" може розходитися з Божими заповідями

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.05.2012 00:24

Мене не то цікавить...
Чому такий ажіотаж навколо православних? :)
Нікому не заважають святі пиявки чи журнали Вочтауер, а от на якихось затурканих ортодоксах діло стало...
Ну палять свічки, б'ють чолом перед іконами... Кому заважає? :)
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей