Автомобіль із-за кордону

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Автомобіль із-за кордону

Повідомлення san » 23.10.2008 17:28

старої машини.... Чи варта шкіра виправи?
Давно не цікавлюсь старими автомобілями... Може колись розбагатію - куплю стареньке Порше...
А поки потрібно нові машину купувати
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 23.10.2008 17:34

Та шо ти такі дурниці говориш і людей ше в тому переконуєш? :)
Той факт, шо ти купив собі гамноВАЗ, ше не означає, шо всі мають так робити :)

Просте порівняння - проїхатись в 10-річному мерсі, опелі, чи фольквагені і в піврічному (а то й новому) ВАЗі. То ж небо і земля! Для чого себе мучити, якшо гроші ті ж самі?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.10.2008 19:56

1. гроші далеко не ті самі :lol:
Дізнайчя спочатку вартість 10 річного Мерса
Просте порівняння - проїхатись в 10-річному мерсі, опелі, чи фольквагені і в піврічному (а то й новому) ВАЗі.
Порівнював :)
Багато їздив старими машинами... По "шротах" :lol:
Та шо ти такі дурниці говориш і людей ше в тому переконуєш?
Проте я порівнював гамноВАЗ з Супер Геллі-Черрі Ку-ку... :lol:
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 23.10.2008 20:29

На мою особисту думку краще їздити на новому ВАЗі чим на старенькій Ауді 80 як я :D
В мого друга дворічна дев"ятка, експлуатує її безбожно, міняв тільки передні стійки і масло. І їздить. Хоча на рахунок бюджетного автомобіля то я би вибрав Ланос, хоча всі автівки в Україні не варті тих грошей що реально вартують. Особливо якщо взяти їх в кредит

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 23.10.2008 23:52

san писав:Дізнайчя спочатку вартість 10 річного Мерса
Дійсно погане порівняння... Тут ціна явно не в категорії нового ВАЗу. Але я думаю якщо є вибір 10річний мерс тисяч за 15 чи новенька наприклад Тойота Корола за 22, то тут і думати нема чого... Довго чекали того вступу в СОТ, ціни на автомобілі знизилися, а ми знову норовимо доношувати шось за німцями...
kobi писав:Просте порівняння - проїхатись в 10-річному мерсі, опелі, чи фольквагені і в піврічному (а то й новому) ВАЗі.
Сам пересів з ВАЗа на іномарку... Зворотної рокіровки робити не буду ні при яких умовах...
san писав:Багато їздив старими машинами... По "шротах" :lol:
Тут вже справа заходить в галузь щастя купити шось нормальне поношене... Чи хтось може очікує при купівлі б/у машини що вона всі роки свого німецького життя по пуху їздила? Ті ж елементи ходової мають свій срок служби, і хоч ти на голові стій вони вийдуть рано чи пізно з ладу. І час той настає переважно вже після того як мудрий німець спхне ту машину нам.
Шрот - погана база запчастин... Для жлобів... Мав приклад знайомого який на шроті отоварювався всім, тішився з нижчих ніж на нові запчастини цін, а потім недоумівав, шо ж то наприклад свічки тіки 1000 км находили і здохли... Так доживемся до того шо будем масло з старих моторів на шротах купляти... :D Пр

Про китайців навіть і чути б не хотів... Бачив на свої очі як Амулєт підняли на підйомнику, а кузов прогнувся дугою.... І не варто вестися на файні комплектації, з кондиціонерів фреон через всі дірки за півроку-рік вивітрюється, а подушка безпеки скорше вбити годна ніж спасти... А хто ще не бачив краш-тести Ланоса раджу подивитися... там навіть задній номер зминається...
Silentium est aurum... ;)

vova_o
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення vova_o » 24.10.2008 08:24

ХлопцІ, то всьо добре, що комусь подобаються іномарки, а комусь ВАЗи із китайцями. Та все таки, давайте ближче до реальної практики покупки іномарки (не обовязково німця). Якщо ніхто не шарить в пригоні і розтаможці іномарки, то хоча б поділіть порадами як правильно в нас купити авто з рук. На що звертати увагу, як поводитись аби не лоханули і т.п. :wink:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість