Введення посвідчення водія ТЗ з об"ємом двигуна до 50 см.куб

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Введення посвідчення водія ТЗ з об"ємом двигуна до 50 см.куб

Повідомлення san » 04.04.2009 01:49

Думаю, шо є чуваки, які і швидше катаються
Ну на роликах не знаю, а на лісапеді я трохи більше педалами педалю... 8)
Зрештою навіть на роликах і навіть з дитячим візком можна вискочити на дорогу і виляти...
То на візки мамам теж права видавати? :lol:
Уявляю собі ДАЙішника котрий вилучає на штрафмайданчик візка, бо на ньому нема талончика ТО і автоцивілки :lol:
Не може бути? Це тільки розум обмежений, дурість - безмежна!!!

Мало того, вже писав... Водії мопедів чинять загрозу в основному самі собі, та і загроза зрештою менша ніж від п'яного судді/депутата/прокурора на Крузері/Мерсі/БМВ...

І моніторинг ТЗ з двигунами до 50куб.см - від лукавого...
Просто спосіб ще щось "моніторити" і збивати бабки...
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 04.04.2009 02:20

Сан, ти тут на форумі говориш сам із собою чи що?
Відповідаю по порядку:
Думаю, шо є чуваки, які і швидше катаються :)
Багато таких бачив? По трасах на роликах гасають?
Зрештою навіть на роликах і навіть з дитячим візком можна вискочити на дорогу і виляти... То на візки мамам теж права видавати? :lol:
Нафіга писати про велосипеди, бабусі, візки і роліки, якщо тема про ТЗ із ДВИГУНОМ?
Водії мопедів чинять загрозу в основному самі собі
Не аргумент і взагалі маячня.
І моніторинг ТЗ з двигунами до 50куб.см - від лукавого...
Просто спосіб ще щось "моніторити" і збивати бабки...
Ну згідно цієї логіки може відмінити посвідчення водіїв для ТЗ з об"ємом до 500 кубів? Ну а що - вони ж "чинять загрозу в основному самі собі"! Не доганяю чому авто чи мотоцикл можна водити лише з 18 років, а на мопед може сісти любий шмаркач, що навіть не погортає ПДР, вперше сівши за скутер.
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.04.2009 12:53

Ну згідно цієї логіки може відмінити посвідчення водіїв для ТЗ з об"ємом до 500 кубів? Ну а що - вони ж "чинять загрозу в основному самі собі"!
На відміну від мопеда котрий їздить до 70км/год і важить до 125кг, 500куб - можуть важити до тони (різні там ТАТА) або їздити по 200км/год (спортивні мотоцикли)
а на мопед може сісти любий шмаркач, що навіть не погортає ПДР, вперше сівши за скутер.
1. з 16 років. Див ПДР

2. То до чого тут реєстрація самих ТЗ ? Реєструвати потрібно навіть якщо маєш права кат.А! В багатьох країнах реєстрація ТЗ - умовна. Важливо хто за кермом, а не чий ТЗ. Я не проти введення посвідчень водія навіть на велосипеди. Але я категорично проти різнога маразму з МРЕВ. Щоб позичити причепа вивезти на дачу два мішки картоплі, потрібно дві інстанції - нотаріуса і МРЕВ. Тобто це це мінімум 3 дні страчено і десь 1000 грн витрат.
Це просто черговий спосіб злупити бабок...
Це аморально... Як і більшість нашого законодавства...
Не розумію як це можна оправдовувати?
Нафіга писати про велосипеди, бабусі, візки і роліки, якщо тема про ТЗ із ДВИГУНОМ?
Як це нафіга? Ми говоримо про закон. Котрий повинен захищати людей від чогось там. Доцільність повинна аргументуватись. Аргументи де? Слово "з двигуном!!!" не аргумент...
Не аргумент і взагалі маячня.
Досить серйозний аргумент. Як би ти поставився, якби заборонили наприклад входити в гори без супроводу автомобіля МНС і швидкої? Ну на підставі того що ти можеш:підвернути ногу, отруїтись алкоголем, з'їсти грибів і спалити палатку?
Є така штука як об'єкт злочину. Простими словами - самогубство менший злочин ніж побиття тещі :) і відповідно створення аварійної ситуації при переїзді з/д переїзду менший ніж "забув документи в інших портках"...
У нас наразі не так...
І їзда без документів/шолома/ременів безпеки/мізків, ніяк не може переслідуватись більше ніж навіть їзда авто по тротуарах. Але то складно контролювати... Простіше скутеристів ловити і тирмосити на бабки...
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 04.04.2009 13:11

На відміну від мопеда котрий їздить до 70км/год і важить до 125кг, 500куб - можуть важити до тони (різні там ТАТА) або їздити по 200км/год (спортивні мотоцикли)
Ну і?
То до чого тут реєстрація самих ТЗ ? Реєструвати потрібно навіть якщо маєш права кат.А! В багатьох країнах реєстрація ТЗ - умовна. Важливо хто за кермом, а не чий ТЗ
А й справді, до чого тут реєстрація, якщо тема про ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ, про яке я і говорю?
1. з 16 років. Див ПДР
І як це перевірити? Я якраз і веду до того, що потрібно ввести посвідчення водія (в просторєчіі - права). Багато із тих, кого я бачу на скутерах чи мопедах не виглядаюють на 16.
Як це нафіга? Ми говоримо про закон. Котрий повинен захищати людей від чогось там. Доцільність повинна аргументуватись. Аргументи де? Слово "з двигуном!!!" не аргумент...
Я все аргументував - хочу, щоб людина, яка рухається у загальному потоці транспорту мала документ, який засвідчує, що вона має право керувати ним і знає ПДР. От і все.
Досить серйозний аргумент
Я ще раз скажу, що це маячня. Ти пишеш - "Водії мопедів чинять загрозу в основному самі собі". Що це за поняття таке - "в основному"?
Приклад - розіб"ється придурок на мопеді об стіну. Правильно, нікому небезпеки не створив. А держава потім платитиме йому 50 років грошики за інвалідність.
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.04.2009 22:51

очу, щоб людина, яка рухається у загальному потоці транспорту мала документ,
А водії кобил? :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=9g-wn8li49I
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 05.04.2009 13:23

Але ж він "тримає по правій стороні"! :lol: :lol: Якби він їхав по центральній дорозі - то він винуватий... Був би :)))))
Фак мой мозг!!!

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 01.06.2009 17:45

http://korrespondent.net/ukraine/events/854203
Усе, права вводяться :)
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.06.2009 21:46

Права не проблема. Проблема в реєстрації.
То тепер щоб дати однокласнику покататись треба йти до натаріуса?
І взагалі яка раєстрація наприклад скутера власнику якого є 16 років? Маразм якись...
Проте номера і техпаспорти МРЕВ штампують конвеєром. Бідолахи навіть ламінувати не встигають.
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 01.06.2009 22:38

Там про реєтрацію ніц не сказано.
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.06.2009 00:16

Влаштовують облави і забирають скутери.
В той час "техпаспорт" на скутер, виданий Калуським МРЕВ я вже бачив на власні очі
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей