Клуб долинян Канади?

Думки колишніх мешканців міста, гостей і просто тих, хто має що сказати про Долину, але далеко від неї.

Модератори: vanya, Lesya

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 24.07.2005 08:28

Pryvit, Lesya,

Stilky vsyogo nachytalas tutechky na forumi. Bachu i horoshyh novyn i "ne duzhe" povno. Dolyna bezsumnivno rozvyvaetsya -- pomalo, ale ruhaetsya. Vse zh zabyrae chas. V Kanadi takozh dobre stolittya zabralo na rozvytok. Tut z pustogo miscya pochynaly, to budemo spodivatys sho Dolyna trohy shvydshe. :wink:

V mene novyn takyh velykyh nema. Vse spokijno. Chekayu zaraz na Landed. Vzhe piv roku projshlo, yak vidislala, nadiyus skoro shos vid nyh pochuyu. Pracyuyu zaraz yak Wardrobe Consultant na Moores Clothing For Men. :D Robota taka sobi -- sama rozumiesh retail -- ale kolektyv duzhe klasnyj, i tomu pracyuvaty legko i pryemno. Nu i zarplata ne pogana, hoch i na komisijnyh. Vidpravlyayut nas na konferenciyi, v ponedilok ot jidemo v Kananaskis na 2 dni -- profesijni kursy po prodazhi i product knowledge, a krim togo vechir rozvag i zustrich z vyshchym managementom. Ty napevno pamyataesh sho ya radila koly meni daly promotion v koledzhi. Nu tak os': des cherez tyzhden', my trohy ne poladnaly z bosom, i mene chy to zvilnyly, chy ya sama zvilnylas -- tak i dosi ne rozumiyu :D ... Paru misyaciv shukala robotu po specialnosti, a potim vyrishyla povernutys v Moores. :) I poky ne poluchu Landed ne dumayu shos minyaty.

Zamizhne zhyttya -- dobre. :) She ne nadojilo. :wink: Mij cholovik z Kyeva, ale batky z nym vyjihaly z Ukrainy she koly jomu bulo 10 rokiv. Govoryt po rosijsky, ale staraetsya dekoly i po Ukrainsky. :) Vin poky sho zakinchue Universytet po Internation Business and Marketing.

Z kozhnym dnem hochetsya na Ukrainu vse bilshe i bilshe. Vsi podruzhky govoryat sho ya pojidu i rozcharuyus. Vse odno hochetsya. Ya vzhe 4-e lito yak ne bula vdoma. Ukraina snytsya sho ne kozhnoji nochi. Spodivayus skoro pojihaty.

Nu na sjogodni dostatnjo, a to ya zaraz zovsim sopli rozpushchu. :? hehe...
Pyshy sho v tebe novogo.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

я також оптиміст :)

Повідомлення Lesya » 26.07.2005 05:45

Приємно чути що у тебе все добре. Kananaskis на два дні - просто супер! Якраз зараз там напевно Great FUN - понеділок вечір. Та і погода видалася на диво приємна. Чекаю на розповідь! А може і фото? :)
Не хочу тебе розчаровувати ...але дістати Landed забирає близько року від дати коли ти подала заяву. Після Sept 11 вони стали дуже повільні. Не вішай носа - час летить швидко! :) часом аж занадто.
У нас новин нема. Я поки що працюю... Робота контрактна тому і не впевнена щодо майбутнього. Треба виборювати "місце під сонцем" щодня. Вперше робила презентацію перед вищим начальством. Колінка тряслися. Все-таки не на рідній мові. Здається сподобалося... то може ще трохи протримаюся :)
Дуже багато роботи. Не схоже на літо. Не уявляю коли зможу повернутися до перекладу англійської. Тиждень відпусти провела по-українськи - "в городі" :D А весною були на Флориді. Маю не дуже захоплююче враження від USA.
Щодо носталгії ... вона в мене була поки не поїхала відвідати... і щезла. Не тому, що в Долині погано. Зрозуміла I don't belong there anymore :( Думаю, що ти відчуєш те саме. Цей світ дуже змінює. А той світ залишається stays as is. Хоча коли читаю короткі замітки Kamili то це як яскравий промінчик... дуже правильна позиція у неї. Може ще через 4 роки буду почувати себе по-іншому в Долині... :) Оптимізм це добре почуття.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 29.07.2005 19:37

Хоча коли читаю короткі замітки Kamili то це як яскравий промінчик...
Kamili ce htos na siti?

Kananaskis -- SUPER!!! Taka krasota!!!!!! Takozh pryemno sho kompaniya za vse oplatyla. Vony nas vzagali balovaly -- na vecheryu nas vidvezly v "Kiska Lounge" (hehe... nazva smishna, hocha vlasnyky ne ukrainci, i ne ruski) na BBQ z zhyvoyu country music, vatroyu, i t.i. Potim dyskoteka z pryvatnym DJ'em, rock, rave, sho hotily. I beplatyj bar... Mij assystent menedzhera tak napyvsya sho zranku nichogo ne pamyatav... hehe... Veselo bulo. I produktyvno -- u nas bulo bagato presentaciy i vystupiv prezydenta kompanii, postachalnykiv, i t.i. Moores duzhe progresyvna kompaniya.

Ya doluchyla paru foto z pojizdky v nashu galereyu tut. Bilshe doluchu piznishe.

А весною були на Флориді. Маю не дуже захоплююче враження від USA. Rozkazhy chomu ne zahoplyuyuche...

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 30.07.2005 06:28

Дійсно балують вас! Мій чоловік також отоварюється в вашій фірмі. Вона популярна. Ціни не кусаються :D
Завтра ми їдемо в гори але за власний рахунок :wink: напевно на Marine Lake. Я надзвичайно люблю там походити між Lake Louise and Marine Lake... beautiful alpine!
Щодо Флориди... Ми були в кінці березня, коли тут ще сніг. Це гарно попасти у літо... там було +23 - +27. Цікава природа але не до порівняння до наших гір! Раз подивитися можна. Океан, пісок золотий, пальми, багато квітів (коли у нас сніг). Це хороша сторона включаючи крокодилів і Disney. Ти питаєш, що не сподобалося...
Дуже багато людей, машин...terrible traffic jam! Часом приходилося проводити в дорозі більше ніж на пляжі чи екскурсіях. Нема і в помині альбертянської дружелюбності. Люди з усього світу... дуже комерційно. За ніщо хочуть гроші. Вартість не відповідає якості... Ніколи не мала проблем з резерваціями оренди житла в Канаді. Все завжди було на супер рівні. А там... окрема історія. Фабрика дешевих послуг. А коли ти бачила відкриті смітники??? Я нагадала про них на Флориді. Я не расистка, але не хотіла б бачити тих чорних що зустрічала там у нас. Може все так співпало...але це інша країна... і я б не хотіла змінювати Калгарі на Флориду хоч і зима в нас довга.
Востаннє редагувалось 30.07.2005 06:44 користувачем Lesya, всього редагувалось 1 раз.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 30.07.2005 06:41

Я мала на увазі в Kamili правильний погляд.. правильні акценти. З влади треба питати за гроші платників податків, дороги, т.д. а то вони будуть без кінця бавитися тільки в політику і замилювати очі людям і залагоджувати власні справи! Загляни сюди search.php?search_author=Kamila

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 07.08.2005 05:11

Pryvit,
Ya tak i dumala pro US ... Meni odnogo razu vony tak dokuchaly po telefonu z promotions vsilyakymy -- strashno popsuvaly nervy. Ya vpevnena sho e tam dobri lyudy, ale bilshist spravdi vysokomirni i duzhe agresyvni.

Yaksho treba bude konsultaciya na rahunok Moores -- pyshy :). Ya zh vse-taky professijnyj konsultant :wink:

Yak vasha podorozh? Postav foto v galereji. :)Lake Luise meni strashenno spodobalosya. Ya tam pobuvala zrazu pislya togo yak pryjihala v Kanadu, i hoch z togo chasu v mene duzhe smutni spogady (nadto bagato vsjogo novogo), ya do teper pamyatayu Lake Luise posered gir... z nasycheno synyo-zelenoyu vodoyu. Ya takogo nikoly ranishe ne bachyla. I kraevyd chudovyj.

My munuloyi nedili yizdyly v Drumheller. Ty kolys pysala shcho tezh tudy jizdyla. Ya duzhe bula vrazhena. Ya prohodyla v muzeyi dynozavriv des z 3 godyny. Ce prosto nejmovirno! Yaki vony velychezni. Ya trohy rada sho vony vymerly... hehe... ludstvu pryjshov by kinec vzhe davno. Calgary na snidanok, Edmonton na vecheryu. Ot bulo b i po vsjomu. :) Alberty b za den ne bulo.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

динозаври

Повідомлення Lesya » 09.08.2005 03:16

:D Але більшість динозаврів були травоядні, то може ми б вижили. :wink: Мені в музеї дуже сподобався перехід від однієї ери формування землі до іншої. Яка пізнавальна інформація для дітей! Ти бачила як багато їх там? Оце виховання і турбота, а ціна білета сміхотворна. А чи гуляла ти по каньйонах? Чи бачила як там цвітуть кактуси - 120 км від Калгарі? Я була вражена. Кажуть люди знаходять кістки динозаврів. Я не знайшла жодної :) Hourse Canyon - найкращий.
Щодо USA то там багато добрих людей. Але... дуже багато політики, комерції... і використання імігрантів як тупої робочої сили... Канада інша. Тут нам дають шанс. Залежить як ми можемо його використати. В США відношення інше. Правило просте - маєш свою community слідуй її цінностям - важка робота і пянка після. Подивися на останні фото. Що вони тобі говорять??? Мені так шкода наших які перебувають там на рабських умовах і виглядають тупими і пяними. БОЛЯЧЕ! Порівняй фото Павла і остання пяні. Де є якість життя???? Це є горе України - ЗАРОБІТКИ. А ти що про це думаєш? :idea:

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 09.08.2005 19:58

V Drumheller ya pobuvala bilky v Muzeyi. MY troshky ne rozrahuvaly z dorogoyu... dumaly sho ce 3-godynna podorozh, a vyyavylos bilshe nizh 4 (vid Edmontona). :) Tomu pryjihaly des o 3-iy, nu a v 8-iy vzhe dodomu. Muzej kolosalnyy. Ce zh edynyj muzej v sviti, de zibrano stilky kistok :) A vhidna cina dijsno smishna. Koly dyvytys na kanyon z gory, to vyd mayzhe yakys nerealnyy, niby z filmu.

Meni yakos vazhko skazaty de nashym lyudyam krashche. Yak kazhut: "V sem'ye ne bez urodov". Ya i v Kanadi bachyla nashyh sho zhyvut po rabsky, i pyut bez perestanu... I na Ukraini e take... I v US. Meni zdaetsya ce bilshe zalezhyt vid lyudydny.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 10.08.2005 17:18

Lesya, a ty pidtrymuesh zvyazok iz Biznes Centrom?

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 13.01.2007 06:04

Давно нічого нечути від тих що живуть за кордоном. Дайте про себе знати

Meriona
Контактна інформація:

Re: Клуб долинян Канади?

Повідомлення Meriona » 25.09.2008 23:03

Привіт всім!!! :D Я тільки сьогодні знайшла цей форум і вирішила зареєструватись. Ось прочитала статті всіх про життя в Канаді. Дуже цікаво. Я сама зі Львова. Вийшла заміж за Канадця. І мабуть скоро поїду туди. Тому дуже цікаво дізнатись як там життя? Як люди? Чи важко буде привикнути? І взагалі з чого перше починати коли вже прибуду туди? А також хотіла б тримати зв’язок з усіма своїми земляками, які знаходяться в Канаді. Аджеш все таки своє є своє!

Буду вам дуже вдячна!!! :wink:

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 15.10.2008 17:33

В основному стараються підтримувати стосунки з громадою, але якщо чоловік канадець, то поїдеш напевно у те місце звідки він. Думаю він може більше розповісти про країну, чим хтось інший. Ванкувер, Торонто, Едмонтон - деякі міста, де найбільше українців.

Soni
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Soni » 07.02.2009 00:44

Lesya писав: Здебільшого українці, що народилися в Канаді. А в них уявлення про Україну зовсім інше...

Цікаво яка уява в канадських українців про Україну ?
Ще на вмерла України ні слава ні воля,
Ще нам браття українці усміхнеться доля,
Згинуть наші вороженьки як роса на сонці,
Запануємо й ми браття у своїй сторонці !

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей