Порозкидало нас по світу...

Думки колишніх мешканців міста, гостей і просто тих, хто має що сказати про Долину, але далеко від неї.

Модератори: vanya, Lesya

Відповісти
Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Порозкидало нас по світу...

Повідомлення Lesya » 27.02.2004 04:41

andrey писав:Привет всем, давно не заходил на форум.
У нас сейчас +25,довольно тепло, и море действительно рядом, 15 минут ходу или из окна дома посмотреть можна,если желания нет идти.
А война ...
Коли ви починаєте купатися в океані? Чи пісок вже горячий? Як не відчути, то хоч поговорити!
Valya писав:Andrij, ne draznys ty +25. :? :). Ya tilky pochala vidhodyty vid -45!!!
Як я тебе розумію, Валя!
Ксеня, а як у вас? Чи вже весна? Ми чекаємо нового снігу. Часом засипає в березні-квітні. Я причеплю фото квітневої погоди минулого року :lol: Шукайте його тут http://www.photo.dolyna.net/

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 02.03.2004 07:31

Ksenya, pyshy. Davno tebe tut ne bachu.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Ксеня озвися...

Повідомлення Lesya » 05.03.2004 03:56

Ксеня зайнята підготовкою до поїздки до Парижу :D
Надіюся вона нам розповість про свою поїздку наступного тижня...

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 27.03.2004 17:44

Ksenya, pryvit

Yak u tebe spravy? Sho novogo? Zagruzy naru fotografij na sait. Cikavo podyvytys na Franciu (hot chut-chut :)). Yak pojizdka v Paryzh?

Kseniya
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Kseniya » 27.03.2004 21:55

Sbylas "mechta idiota"! Ia bula v Paris!
Ale odrazu skazhu- vin mene zovsim ne vrazyv :? Ia chekala chogos osoblyvogo, nezvychnogo, chogos bilshogo... Mozhe tse zavzhdy tak- koly dovgo chogos chekaesh, a potim vreshti otrymuesh...Tse dosyt garne misto, typova stolytsia, dushe komertsijna i turystychna. Na vulytsi ridko zustrinesh spravzhnix frantsuziv- odni inozemtsi... A metro v Paris- koshmar!!! Najgirshe,sho moje buty! Osoblyvo pislia 8-9 vechora- krashe ne zvertaty na sebe uvagu!
Eifeleva Vezha takozh ne vrazyla, vona garna zdaleka abo vnochi. Ot na sho varto podyvytys, to tse kartyny v oryginali. Spravdi vrazhae, navit iaksho ty i ne znatok mystectva. Ti sami kartyny,sho ia bachyla v knyzhkax, na foto chy po televizory spryjmautsia zovsim ne tak iak v oryginali!
Duzhe meni spodobalys Notre-Dame i Sacre-Ceour. A vzagali Paris misciamy nagadue Lviv.Pravda-pravda! Lviv, ale v miniaturi- vuzenki vulochky, brukivka, arxitektura...Otakyj-to vin, Paris...Xochu tudy poixaty vlitku, koly vse pozelenie. Otodi misto bude spryjmatys po-inakshomu.
A sho novogo u vas? Vzagali iak life molode?
Kseniya

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

реальність

Повідомлення Lesya » 19.04.2004 05:32

На жаль реальність завжди не така красива як мрії. Добре там, де нас нема... Я також була розчарована Канадою - естетичною стороною, коли приїхала. Пізніше зрозуміла, що це не головне. Тут здорово організоване життя! На Україну повернутися вже не зможу. Надто багато там надуманих проблем і недорозуміння між людьми.
Що найбільше вразило в Парижі? Картини? А що про милі парижські кафе і вулиці митців? Розкажи більше про Notre-Dame i Sacre-Ceour. Ці назви не говорять мені нічого.
Я не здивувалася, що Париж нагадав Львів. Все-таки Україна в Європі. Це Америка зовсім-зовсім інша. Я це зрозуміла тут!
Я була в Долині, але ще не готова розповісти... Хай уляжеться...

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: реальність

Повідомлення vanya » 21.04.2004 23:39

Lesya писав:На жаль реальність завжди не така красива як мрії. Добре там, де нас нема... Я також була розчарована Канадою - естетичною стороною, коли приїхала. Пізніше зрозуміла, що це не головне. Тут здорово організоване життя! На Україну повернутися вже не зможу. Надто багато там надуманих проблем і недорозуміння між людьми.
Чого так пала духом? :shock: Щось сталось?
Lesya писав:Я була в Долині, але ще не готова розповісти... Хай уляжеться...

Я бачу якусь сумну ноту в твоїх словах, щось не так в Долині?
Чому не признавалась, що будеш в наших краях, ми б тебе зустріли з хлібом і сіллю ;)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 29.06.2004 13:40

Kseniya, де пропадаєш? Як там Франція? чи може ти вже в Долині?
Ти в курсі, що Івась з твого під'їзду скоро одружується?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей