Відкриття Першого Фінансового Супермакету

Бізнес ідеї, бізнес пропозиції, середовище для бізнесу, та інше, - все, що пов'язано з бізнесом і Долиною

Модератори: san, vanya

Відповісти
1pfs
Повідомлень: 1
З нами з: 31.10.2007 18:00
Контактна інформація:

Відкриття Першого Фінансового Супермакету

Повідомлення 1pfs » 31.10.2007 18:12

Вчора Ласяк Віталій повідомив, що до кінця жовтня в Івано-Франківську буде відкритий фінансовий супермаркет "ПФС". Ця фінансова компанія, засновником якої виступають Ласяк Віталій, Павленко Михайло, Тюх Сергій буде надавати весь спектр послуг з підбору нерухомості аж до вибору кредитного плану і післяпродажного супроводу.
"В офісах супермаркету буде представлений різноманітні асортименти пропозицій банків, забудовників, страхових і рієлтерських компаній (всього 40-60), з яких кваліфікований співробітник допоможе відібрати найбільш прийнятне відповідно до вимог клієнта, - повідомив директор "ПФС" Ласяк Віталій- Крім того, нашою особливістю стане можливість самостійно кредитувати клієнта з наступним перекладом портфеля на один з банків-партнерів проекту".
За словами заступника директора Тюха Сергія, готуються договори з ОТП Банком, Міжнародним іпотечним банком, "Райффайзен Банк Аваль", "Престижем" та іншими (всього 15 банків), з с/г ТАС, "Українською страховою групою", "Веско" і "Вексель" (всього 15-20 компаній).
Як розповів Ласяк Віталій, компанія до одержання ліцензії Держфінпослуг буде займатися лише консалтингом. "З лютого 2008 року ми зможемо самостійно формувати портфелі кредитів і продавати їх банкам, скажімо, випускаючи іпотечні облігації", - сказав він. Для юридичних осіб послуги "ПФС" обійдуться в 0,2-1,5% від вартості нерухомості, для фізичних осіб будуть залежати від обсягу наданих послуг: за аналіз параметрів позичальника та пропозиція кредитних продуктів п'яти банків клієнт заплатить $50-100, супровід кредитної угоди - 0,5-1% ціни нерухомості, повне обслуговування з підбором забудовника, квартири та веденням кредитного договору - 1-1,5%.
У компанію "ПФС" і створення семи фронт-офісів протягом року буде вкладене $10 млн, що дозволить сформувати портфель кредитів в $60 млн. За словами пана Ласяка, за три роки "ПФС" розширить мережу до 25-30 офісів, портфель - до $300 млн і стане лідером нового сегменту із часток іпотечного ринку в 7-9% до 2010 року.
Варто відзначити, що "іпотечний брокерідж" дотепер був відсутній на Україні - на ринку працюють лише брокери, які консультують, але не видають кредити. У Росії перша така компанія - "Фосборн Хоум" - була створена в 2005 році, після чого з'явилися ще два аналогічних проекти. За оцінками експертів, у країнах Центральної та Східної Європи брокери формують 15-60% портфеля іпотечного ринку фізособи. Банкіри відзначають, що насиченість ринку іпотечних продуктів створила передумови для появи такого проекту і на Україні.
"Ринок іпотеки активно розвивається, і банки стали ускладнювати структуру своїх тарифів для клієнта, тому така компанія допоможе розібратися з тарифною сіткою", - вважає директор департаменту роздрібного бізнесу "Райффайзен Банк Аваль" Антон Романчук. З 2008 року може з'явитися кілька таких брокерів - аналогічну компанію, але орієнтовану не тільки на іпотеку, мають намір створити акціонери Укргазбанку. "Такій компанії набагато легше зібрати пул гарних кредитів і випустити під них іпотечні облігації", - пояснив радник голови правління Укргазбанку Олександр Охрименко.
Облорганізація СНІО

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 31.10.2007 21:19

то що таке? :shock:
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей