Клуб долинян Канади?

Думки колишніх мешканців міста, гостей і просто тих, хто має що сказати про Долину, але далеко від неї.

Модератори: vanya, Lesya

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Клуб долинян Канади?

Повідомлення Lesya » 10.01.2004 00:26

Valya писав:WOW! Lesya pryvit!
Ne znala sho e dolynyany v Calgary. Ya zovsim vid tebe ne daleko, zhyvu v Edmonti zaraz. Tilky nedavno povernulas z Montrealya. Tak sho ya vzhe ne na s'hodi, a na zahodi takozh.
Tut takozh bilshist ludej, i navit ukrainci vyatkujut Rizdvo 24 grudnya. hocha e j taki sho ne zabuvaut i 6 sichnya pojisty kutju. :)
Pyshy koly pryjihala i chym zajmaeshsya.
Valya
Ми приїхали до Канади 4 роки тому. За весь час я зустріла тільки одну сімю з Івано-Франківська. Земляків тут дуже мало. Здебільшого українці, що народилися в Канаді. А в них уявлення про Україну зовсім інше...
Рада чути що ти поблизу. Як довго ти в Канаді? Сама чи з батьками? Де працюєш? Чи може відпочиваєш після закінчення навчання?
Ми приїхали до Калгарі на початку 2000 і осіли тут. Місто динамічне, робота є, а про чудову природу і приємних людей тобі розповідати не треба.
Працюю в команді, що розробляє нові компютерні програми. Роблю аналіз і міграцію даних та тестую нові програми. Робота цікава і колектив чудовий. Але робота від контракту до контракту...
Як ти дізналася про веб сторінку?
Я дзвонила до друзів і вони мені сказали що є нова сторінка. А найшла її випадково підбираючі слова для URL. Звичайно скучаю за Долиною і хотіла б чути що там нового.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 12.01.2004 22:26

Pryvit Lesya,
Ya takozh rada i zdyvovana sho e she htos z Dolyny v Kanadi, ta se j tak blyzko.
Ya v Kanadi vzhe 5 rik. Pryjihala vchytys, batky na Ukraini. Novyn pro dolynu ne znau bagato, tak yak ne bula tam 2.5 roky. Shkola, praktyka, teper robota... Ty napevno i sama rozumiesh, yak tut. Nema dekoly chasu i lyst napysaty.
Shukau zaraz novu robotu. Vazhko bez gromadyanstva. Ya she na vizi.
Ukrainciv v Edmontoni bagato, yak i rosiyan, bilorusiv. Zi vsjogo buvshogo Sojuzu. V Kalgari takozh bagato e, hocha ya nikogo ne znau z novyh imigrantiv tam. Ukrainci e vsjudy :). V Edmontoni, Montreali, Toronto... i ya vpevnena sho Calgary ne vynyatok.
Pro cej adres ya vznala she davnishe vid buvshogo vchytelya z Dolyny. dovgyj chas storinka ne pracjuvala, a potim znovu aktyvizuvalas, :) sho duzhe pryemno.
Zhalko tilky zaraz storinka z fotografiyamy mista ne pracjue. Hotila pokazaty druzyam :).
Pyshy Lesya. Yaksho mozhe budesh v Edmontoni, budu rada zustritys. hocha taka yak zaraz pogoda... brrr... z domu ne hochetsya vyhodyty... hehe.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Як бути самій коли родичі далеко?

Повідомлення Lesya » 16.01.2004 03:27

Привіт Валя!

Чи ти маєш родину в Едмонтоні? Я уявляю як нелегко бути самій...
Яку роботу шукаєш? Чи збираєшся залишатися надовго в Едмонтоні?
Чи складний процес дістати статус постійного жителя для тебе?
Я приїхала з чоловіком. У нас не було ні друзів, ні родини. На початку було круто. Англійська мова була слабка, а культурний стрес великий. Вчилися день і ніч. Допомогло. Зараз життя пішло гладко. Мушу тримати кулочок, бо все може змінитися... як у Канаді. Поки є робота. Вона і родина, і дохід, і більша частина життя.
Як любиш проводити вихідні?
Ми здебільшого виїжджаємо за місто. Я страшенно люблю Lake Louise, але часто не їздимо туди, бо дорога довга. Більше часу проводимо в Kananaskis.
Чи була ти в Jasper? Це значно ближче до Edmonton.
Коли я показала фото з цієї сторінки мої колеги були приємно здивовані. Вони думали, що Україна така дира. Американська пропаганда і фільми створили поганий імидж про Союз і в тому числі про Україну. Так як імидж Канади і США явно перебільшений у нас. Тут є також проблеми...
Добре сказано - добре там де нас нема.

ВАНЯ, чи відновиш фото? Якщо це складно, то може пришлеш деякі з них?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 16.01.2004 20:56

"Пропаганда" України - це дуже добре. А то справді, подивитись їхні фільми, то тут одні неандертальці живуть. А іншої інформації напевно про Україну і немає.
На рахунок фото - я скину їх на сервер найближчим часом і вони будуть доступні принаймні без веб-інтерфейсу. Скачати можна буде.

...Я впевнений, що якщо б дехто з них приїхав сюди, то був би ще вищої думки про Україну. Багато з іноземців (американців) в шоці від україньского ставлення до людей. Там ж всі дуже холодні в міжлюдських стосунках (виправте, якщо помиляюсь), а в нас часто людей приймають як рідних, хоча є й багато вийнятків.

Було б цікаво послухати думки іноземців про Україну. Леся, Валя, Ви не могли б запрягти своїх друзів, щоб вона написали кілька рядків про те, що їх найбільше вразило в Україні, ну і взагалі, що вони про неї думають? Хоча б на англійській. Було б дуже цікаво! :idea:

Гість

Повідомлення Гість » 18.01.2004 06:02

vanya писав:"Багато з іноземців (американців) в шоці від україньского ставлення до людей. Там ж всі дуже холодні в міжлюдських стосунках (виправте, якщо помиляюсь), а в нас часто людей приймають як рідних, хоча є й багато вийнятків."
:idea:
Ти правильно відмітив. Жахає відношення до людей на Україні... та відносини між людьми. Перше - грубість і вульгарність, на жаль. Потім негативність - похмурі обличчя і незадоволеність життям. В багатьох країнах світу люди живуть значно гірше ніж українці. Ми не вміти цінувати те, що мали - безпатну медицину, освіту, житло, соціальний захист. Це було невисокої якості, але забезпечувало наші потреби і стабільність... Як не вистачає стабільності тут! До моєї знайомої, програміста, підійшов шеф зранку і сказав зібрати речі і зайти в його кабінет. Через годину вона була без роботи. З боргами за будинок і машину і мізерною пособицею по безробіттю. Це шок! Чи можна було щось схоже уявити у нас?
Ти пишеш - "люди холодні в міжлюдських стосунках". Я не знаю про всі провінції Канади і про США. Те що пишу стосується Альберти і Бритиш Колумбії. Я була здивована їхнім відношенням! Люди, в яких ми арендували житло по приїзді до Калгарі, стали нашими "канадійськими батьками". Наш агент по покупці будинку стала моєю подругою. Мій менеджер, яка приїхала до Калгарі з США, здійснює мені підтримку, якої я не знала раніше. Коли випадково опустиш щось в магазині хтось обовязково підбіжить допомогти. А якщо сльози чи блідність на обличчі підійдуть запитати що трапилось і чи не потрібна допомога. Як це звучить?
Одночасно, тут багато лицелірря і є прихований расизм. Легко зустріти високомірну канадійку... для якої українці нижчої раси не кажучи про китайців і індійців. Вона цього не покаже, але відчуєш з тону чи погляду. Ми приїхали в добрий час. Ще в 70-х все було по-іншому. Історія українців в Канаді сумна. Особливо перших іммігрантів.
А що ВАЛЯ думає про це? Чи ти маєш міцніші стосунки з громадою "старих" українців ( 1 і 2 хвилею еміграції)?

Гість

Повідомлення Гість » 18.01.2004 06:24

vanya писав:"Було б цікаво послухати думки іноземців про Україну. Леся, Валя, Ви не могли б запрягти своїх друзів, щоб вона написали кілька рядків про те, що їх найбільше вразило в Україні, ну і взагалі, що вони про неї думають? Хоча б на англійській. Було б дуже цікаво!"
90% канадійців не знають нічого про Україну крім дуже рідких і коротких репортажів про корупцію та перекачування грошей за кордон. Деякі можуть розповісти історичні факти стосовно Союзу. Їхні новини здебільшого про Канаду та відносини з США. Дещо про англійську королеву. Багато говорять про Ірак , сарс (хворобу) в Китаї та спід в Африці, Південній Америці, Китаї та східній Європі. Про Західну Європу майже нічого. Їхня увага сконцентрована на їхньому благополуччі та допомозі зовнішньому бідному світу.
Американські фільми це джерело інформації і далеко не позитивної щодо Східної Європи.
Я працювала з українцем третього покоління (його дід і баба приїхали до Канади). Він ні разу не запитав мене про Україну. Говорили багато про українську їду та Різдво. До того ж він не знає жодного слова по-українськи.
Я можу попросити їх написати дещо... але не впевнена, що це буде цікаво.
Може ВАЛЯ має друзів, які побували на Україні?

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Я не гість!

Повідомлення Lesya » 18.01.2004 06:32

Не знаю чому я стала гостем. Форум не впізнав мене :D
Два попередні повідомлення написані мною.

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 27.01.2004 08:37

Pryvit vsim!

Bachu vy tak aktyvno spilkuetes, a ya vidstala... Zabigalas. A tut duzhe cikava tema rozgornulas. Pro ce mozhna govoryty i govoryty, i vse ne rozkazhesh, i bagato chogo do kincya ne zrozumity. Vzagali uzaglnjuvaty tut ne mozhna. Bagato chogo v Kanadi take zh yak na Ukraini (v plani mizhljudskyh vidnosyn), hocha chasto pryhovane maskoju vvichlyvosti.
Lesya, ty prava, sho tut duzhe vsi vvichlyvi. Ya navit vchora smiyalas z podruzhkamy, koly nechajno shtovhnula zhinku v magazyni, a vona povernulas i sama z usmishkoju vybachylas. U nas by piv godyny krychaly v spynu, potim vsim nedilju rozkazuvaly susidam i znajomym. Ya zvychajno perebilshoju napevno, ale vpryncypi i take buvae na Ukraini. Ljdy na vulyci abo v universyteti dopomozhut bez pytan, a bagato she j zalyshut svoji spravy provedut kudy treba i vse rozkazhut. Tut vse pobudovano na servisi. Klient ce vse. A na roboti mizh pracivnykamy chasto bagato polityky vsyakoji. Yak i u nas doma. Ne vsi shchyri. Ot yak ty, Lesya, rozkazuvala pro bosa sho zvilnyv spivrobitnycu z roboty. Ya vpevnena sho do cjogo vin usmihavsya do neji i mylo pyv kavu z neju na obidi.U nas vdoma hoch chasto bachysh sho chekaty vid ljudyny. V kozhnij krajini, yaka b ne bula, e shchyri ljudy i neshchyri. Prosto mozhlyvo des bilshe, a des menshe.

Pro Ukrainu tut znaut dijsno ne bagato, a dehto koly chue 'Ukraina', z velykym znannyam v ochah govoryat: "Aaa, Russia". Ya spochatku zlylas, a teper ne zvertau uvagu. Dobre znaut i lublyat, yak Lesya skazala, ukrainsku kuhnu: pyrogy (vony tak i nazyvautsya tut 'pyrogies') i golubci. A she v Edmontoni e tancjuvalnyj gurt "Schumka". Duzhe vidomi po vsjomu sviti. Tancjujut ukrainski nacionalni tanci. Ale ponyattya i rozuminnya Ukrainy u kanadskyh ukrainciv vykryvlene. Vony pamyatajut i znaut jiji z rozpovidiv babus i didusiv yaki pryjihaly sjudy v 20-h rokah. I tomu dumajut sho Ukraina taka i zaraz. hehe.. ya odnogo razu pomagala babci na kuhni i treba bulo v mikseri porizaty cybulju. tak odna zhinochka duzhe zdyvovano spytala chy ya vzagali znaju sho ce take i yak nym korystuvatysya. Smih i godi. hehe. Bagato molodi zvychajno jizdyat na Ukrainu cherez Univesytetski programy. Tut e organizaciji yaki ce vse sponsorujut.

V odnomu ya z Lesjoju ne pogodzhus. Ce pytannya stabilnosti. De jiji bilshe? V Kanadi chy na Ukraini? Na Ukraini jiji nemae. Yaksho nema roboty, nema nichogo. A yaksho e horosha robota, to bojishsya zajty v temnyj pid'jizd. Hocha zvychajno zaraz ce vse minyaetsya, osoblyvo v velykyh mistah. V mene e tut znajomi, batky yakyh na Urkaini zajmajutsya serjoznym leganym biznesom. Podruzhka z Novoyavorivska rozkazue sho cherez te sho v Novoyavorivsku Vilna Ekonomichna zona (yakyh na Ukraini 11) za ostanni 10 rokiv evropejci zbuduvaly 5 fabryk. Ljudyam robota, spokinishe zhyvetsya, i firmi dobre. Odnym $100/misyac schastya, a drugym deshevo i prybutkovo. Z chasom nalagodytsya vse. A zaraz stabilnosti vse-odno nemae. A tut navit yaksho nema roboty toji sho hotilosya b, zavzhdy mozhna najty robotu prostishu. V Wellfare (derzhavna dopomoga) ya ne virju i ne pidtrymuju, ale z golodu tut ne pomresh. Bezrobitta na duzhe nyzkomu rivni. I meni zdaetsya v osnovnomu navit cej nyzkyj procent cherez indianciv (ne z Indiji, a tuteshnih). Vony zh ne pracjujut, a jih tut bagato, yak u nas cyganiv. :)

Moe najbilshe vrazhennya v Kanadi, ce te, yak tut ljudy z ranku do nochi pracjujut. Na Ukraini takozh pro Kanadu i Ameryku spravzhnih znan ne bagato. Ce tilky v amerykanskyh filmah pokazujut sho amerykanci tilky po barah i plyazhah hodyat. Na plyazhi vony tilky odnu nedilju v rik buvaut. Ya koly vchylas to ne pracjuvala (ne mozhna), a odnoklasnyky moji (kanadci) po 5 predmetiv braly (ce najbilsha nagruzka v semestr), i na dvoh robotah pracjuvaly. Tut batky ne pomagajut groshyma, i sumky z produktamy ne vozyat. Hocha ce takozh ne dobre. Ce i robyt jih indyvidualistamy. Kozhen robyt tak yak vygidno tilky dlya samogo sebe. Ale znovu zh taky -- i v nas taki ljudy e. Osoblyvo v kogo skruta, i kozhen staraestya vrvaty dlya sebe bilshyj shmatok.

Ale napevno hvatyt. V mene tut skoro dysertciya poluchytsya. :) Ostanne sho hochu skazaty, ce te sho meni bilshe vsjogo spodobalos zhyty v Montreali v Kanadi. Tam i pracjujut i veselyatsya; i naglosti hvatae i shchyrosti; zakoniv prytrymujutsya ne vsih, ale i bezporyadku nema. I ne tak holodno yak u Edmontoni.. hehe.. Sjogodni tut bulo -36, a na zavtra peredaut -40, a z vitrom -55 vyhodyt. Na dvir strashno vyjty!! :?

Nu vse. Pyshit svoji komentari. Spodivaus ya ne duzhe vsih zaputala :)

Za Ukrainoju vse odno skuchau. "Pust krichat urodina, a ona nam nravitsa!"

Sorry, sho pyshu latynyceju.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 29.01.2004 04:19

Valya писав: Bagato chogo v Kanadi take zh yak na Ukraini (v plani mizhljudskyh vidnosyn), hocha chasto pryhovane maskoju vvichlyvosti.
Канадійці є дуже впевнені в собі але з маскою щирості і ввічливості. Наші є щирі, але з маскою самовпевненості ("гоноровості"). Це спрошено. Є винятки. Життя не є 1+1=2.
Що краше? Для спілкування і успіху любого бізнесу перший варіант кращий. Наші емоції і щирість нікому не потрібні. Потрібна відточеність відносин. В добре організованій команді легше досягнути успіху. Якщо бавитися з емоціями і щирістю кожного часу не вистачить на роботу. Ввічливість як змазка до механізму. Дозволяє коліщатам обертатися швидше. Все продумано. Більше позитивних емоцій - краща віддача. Обмінюватися жартами - любима справа. Вчать і виловлюють жарти як можуть. Це і спосіб підтримати відносини і нагадати про себе. Розказати щось негативне - ні-ні! Нерви, конфлікти - не допустимо. Збудуться швидко і назвуть не колективний гравцем (team player). Як бути без маски? Хочеш бути в грі - приймай правила. Зате нема грубості, аморальності. Начальник запитує чи подобається нам його керівництво. Заграє. А потім звільнить за годину. Всі це знають. І кожен приймає правила. Працюй краще і залишешся на "кораблі".
Вчора звільнили мою добру знайому. Вона займалася телефонною сіткою. В офісі кожен має персональний телефон, а всього більше 800 працівників. Сітка величезна, проблем багато. Люди різні - проблеми різні. Багато людей люблять жалітися.
ЇЇ імя Роза. Приїхала з Нікарагуа. Красива як модель. Вийшла заміж за канадійця. Родила двох дітей. Дістала освіту і хорошу роботу. Чоловік старший на 10 років. Почалися конфлікти. Я потім розвід. Коли є майно це довгий процес. Звичайно депресія, проблеми. Це відзначилося на роботі. Вчора в обід їй сказали, що її виконання роботи компанію не задовільняє. Забрали перепустку і за двері. За годину!!! Я подзвонила їй ввечері. Вона спокійна. Каже, вони не життя в мене забрали, а тільки роботу. Робота як одяг - треба змінювати. А каву вона пила з усіма. І кожен мужчина був щасливий поговорити з нею. Бізнес не можна плутати з особистим життям. Важко усвідомити і звикнути... Це не політика. Це шлях до виживання в цьому суспільстві.
Valya писав: V odnomu ya z Lesjoju ne pogodzhus. Ce pytannya stabilnosti. De jiji bilshe? V Kanadi chy na Ukraini? Na Ukraini jiji nemae.
Згідна, що стабільності на Україні зараз нема. Я мала на увазі минуле. В той час ти не працювала. Як правило людей не звільняли. Законодавство було суворе. Хіба за дуже грубі порушення. Зараз нема звідки звільняти. Майже все зруйновано, або приватизовано, а законів ще нема... :wink:
Я можу також привести до прикладу безплатні шкільні гуртки, плавання, гімнастику, дешеву музичну і художню школу. Це було здорово, коли кожна дитина могла собі дозволити! Що ще позитивного згадати про Україну? Валя, допоможи!
А на велфері я б не хотіла сидіти... Один знайомий деградує. Страшно! Це викинуті із суспільства люди, який не дають вмерти. Краще не доїдати на Україні і бути з іншими в одній лодці.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 03.02.2004 23:53

..Хіба це нормально коли люди ввічливі при тобі, а про себе називають вас останніми словами? Хоча з іншого боку це знімає багато проблем при роботі. І який може бути командний дух в команді, де кожен заздрить один одному і не звертає увагина людей як таких? Така "політика", мені здається, найбільш вигідна для самих босів - вони позбавляють себе зайвих проблем і не займаються "дрібними" проблемами ввічливості і т. п. Водночас тримають "здорову" для них атмосферу суперництва і відповідального ставлення до роботи. Але... При першій же можливості, працівники мали б велике бажання помститись своєму шефу чи співробітнику......

Але тема ця філософська :) Не знаю чи варто продовжувати

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 26.02.2004 04:41

Valya писав: My shodyly v Space and Science Center ( ce na zrazok Planetariju), i podyvylys tam zaodno IMAX film pro koralovi Ryfy. Taaaaaak krasyvo!!!! Prosto chudo. Ya bula v zahvati. Hocha druzi kazhut sho u nas Planetarij v Kyevi nabagato grandioznishyj.
Після спілкування з тобою бажання відвідати Едмонтон збільшується. Планетарій, українське село, про mall чула дуже багато! А ще поблизу Jasper - перлина гір. Чула про льодовики багато...
Що ще можна подивитися в Едмонтоні? Чи ти буваєш в Калгарі?
Valya писав: Meni nedavno vchytel z Dolyny pryslav website Buznes Centru v Dolyni (http://www.business.dl.if.ua) . Lesya, ty bachyla moe povidomlennya tut pro njogo. Grandizno. Ne spodivalas. Pravda ne znau naskilky efektyvno vony pracjujut. Vanya, a ty shos znaesh pro cej Centr? Vin yakos pov'yazanyj z Kanadoju i z Universytetom v Ontario.
Дякую за адресу сторінки! Було цікаво проглянути.
Перед відїздом в Канаду я брала курси англійської мови в цьому центрі в Івано-Франківську. Також вперше познайомилася з Інтернетом там. Вони вже тоді давали компютерні курси. Я не знаю як ефективно вони допомагають підприємцям... Напевно навчання це основне. А також консультації. В той час вони були досить активні. Якщо відкрили філію в Долині, то це означає їх справи йдуть не зле. Я думаю гроші і контакти йдуть з Онтаріо. Може Ваня розповість більше?
Альберта і Україна не мають міцних звязків. Хоча в Едмонтоні так багато українців!
ЯК українська громада Едмонтона? В Калгарі її нема... або дуже схована. Кучкуються біля церкви. Їх тут 3:
- українсько-англійська для 2 і 3 покоління українців -відправи на англійській
- греко-католицька, організована емігрантами 40-х років
- православна - популярна серед новоприбулих - вбільшості російська мова
До речі виступ вашого українського ансамблю танцю я бачила. Грандіозно!

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 27.02.2004 03:45

Що ще можна подивитися в Едмонтоні? Чи ти буваєш в Калгарі?
V Edmontoni mene vrazyv she botanichnyj sad "Mutart Concervatory". 4 zdorovenni prymishennya pid stiklyanymy konusnymy potolkamy. V kozhnomu prymishchenni predstavlena fauna riznyh teplovyh zon. :) Duzhe garno. V tropichnij kimnati navit e apelsynove derevo z fruktamy, yaki ya z podruzhkoju probuvaly nezamitno zirvaty i poprobuvaty.... hehe... zvychajno bulo duzhe soromno, ale cikavist neresylyla.

E she muzeji cikavi, ale ya niyak ne mozhu tudy zibratys.

V Kalgari ya bula tilky odyn raz. Jizdyla na dva dnya na Ukrainian-Canadian Business Conference. Chasu bagato ne bulo, shob shos pobachyty, ale meni spodobalos, i hotilosya b z'jizdyty podyvytys bilshe.

A she ya hochu litom pojihaty v park z dynozavramy. Vin e des mizh Calgary i Edmontonom, ale blyshche do Calgary. Ty tam bula, Lesya?

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Музей динозаврів

Повідомлення Lesya » 27.02.2004 04:30

Це чудовий музей! І дуже цікава природа. Я не могла повірити, що 100 км від Калгарі цвітуть кактуси. Там якайсь надзвичайна кліматична зона. Худус - так називають горби чи холми - не знаю як назвати, бо такого ще ніколи не бачила. Часом вони у вигляди гриба, що взагалі не виглядає природнім. Земля червонувата. Більше схоже на пустиню. Задоволення погуляти по каньйонах. Дуже незвично. Люди шукають повсюди останки динозаврів і часом знаходять!

Музей один із найкращих в світі. Всі експонати зібрані із справжніх кісток! Переходиш через кожну еру розвитку землі з описами, експонатами... Супер!

Це на південь від Калгарі. Якщо їхати highway 2 з Едмонтона до Калгарі, то поворот майже перед Калгарі, а потім ще 90 км на південь.
Дуже варто зїздити!

Valya
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Valya » 02.03.2004 07:48

Obov'yazkovo pojidu litom. Vzagali stilky v sviti cikavogo. Ya b jizdyla ves chas shos dyvytys. I vsim bulo b cikavo.

Paradoksalno i nazhal ljudy (v Kanadi) mozhut bagato podorozhuvty azh pislya 50-y, na pensiji. A koly molodi treba pracjuvaty, pracjuvaty, pracjuvaty...

Ya zaraz pracjuju v koledzhi yakyj dae kursy i vydae syrtyfikaty na vykladannya anglijskoji 'za kordonom'. Ce taka horosha nagoda pobachyty svit i odnochasno zaroblyaty groshi. Mozhe ya yakos take takozh zroblju. :) Ty ne dumala pro take, Lesya?

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

подорожувати весело!

Повідомлення Lesya » 05.03.2004 03:54

Згідна. що в нас не вистачає часу подорожувати. Ми стараємося використати відпустки і довгі вихідні. Зараз ще вивчаємо Канаду. Подорожували по ВС. Це чудова провінція від глибокого снігу і холоду до пустині в Осоясі. Плануємо зїздити в Едмонтон і на Схід Канади. А потім в Чікаго до наших друзів. Не заню чи будемо мати шанс подорожувати в старості, тому на це і не надіюся.

Про роботу вчителем англійської на кордоном я чула. Як я знаю - вони хочуть native speaker. Моя англійська відрізняється сильним акцентом. А також моя робота - не можу зупинятися, бо втрачу кваліфікацію. Ми вже осіли!

Моєї співробітниці сестра працювала 3 роки вчителем англійської в Японії. Задоволена! Чуть не вийшла заміж за японця. Чим перелякала свою сімю!
Звичайно якщо є шанс, то це дуже цікаво!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей