Голова РДА Іванишин отримав догану!

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Голова РДА Іванишин отримав догану!

Повідомлення Misha K » 12.02.2009 14:43

Трохи не по темі, але й трохи по темі:
Керівник Долинської РДА Василь Іванишин отримав від Президента догану

Не щастить Долинському району на керівників - не справляються вони з своїми обов'язками!

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко своїм розпорядженням разом з головами РДА інших регіонів оголосив догану за значні недоліки в роботі і Василю Іванишину - голові Долинської РДА.

Згідно розпорядження, догана оголошена "у зв'язку з незадовільним станом реалізації державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та за результатами Всеукраїнського зібрання в рамках постійно діючого Форуму «Влада і бізнес - партнери», що відбулося 3 липня 2008 року".

Нагадаємо, що попередній керівник Долинської РДА Володимир Січко був звільнений із займаної посади у листопаді 2006 року за «неналежне виконання службових обов?язків».
http://www.malakava.com.ua/article/6292

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Голова РДА Іванишин отримав догану!

Повідомлення san » 13.02.2009 01:19

Не знаю як оцінювалась робота т.з. "дозвільної системи" але зараз в Долині вона доведена до абсурду.
Приклад - стою я в земельному відділі, показую свої папери - нема зауважень.
Але для "прискорення" роботи мені не можуть їх погодити - я мушу піти в ДЦ, там написати заяву, на наступний день їх передадуть в земельний відділ, погодять, потім повернуть. Тобто я витрачу як мінімум 3 дні, замість справи на 15хв! :shock:

Тобто замість реального прискорення тепер потрібно ганяти по інстанціях в пошуках своїх паперів (бо і так практично завжди потрібно бути з ними), або кожен раз ходити в ДЦ за зауваженнями...
Одним словом в кращих традиціях вітчизняної бюрократії!

А якщо добре проаналізувати результати роботи інших служб - давно знімати потрібно, не те що догани виписувати.
І взагалі докорінно міняти якісний склад тих службовців та їх кількість. І основне - змінити критерії оцінки результатів їх діяльності.

Це єдиний порятунок від дефолту. Але звичайно то утопія... Щоб раптом і так одразу... З'явилися мізки в такої кількості люду...
die Große Schlange

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 13.02.2009 05:55

А я чув, що іванишина переводять керувати Калуською РДА, а Долинську очолить його заступник Юрій Кравців. Так що війна, яку іванишин почав проти Кравціва обернулася поразкою його самого. іванишин в1990 р. вже очолював Калуський райвиконком. Потім успішно розвалив калуський пивзавод і льонозавод десь на рогатинщині. Про івано-франківський водоканал я думаю ви і самі чули-я маю на увазі баню на очисних спорудах. Трохи не по темі, але я чув, що в Долину має приїхати Юля Тимошенко дивитися на завод по випуску твердого палива з відходів деревини і на котельню в Кальні, на якій вона має робити. Потім має приїхати Президент. Тимошенко мала бути у вівторок, але в той день зробили засідання РНБО.

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 13.02.2009 06:45

в Долину має приїхати Юля Тимошенко дивитися на завод по випуску твердого палива з відходів деревини і на котельню в Кальні, на якій вона має робити
Hto? Yulia?
Vzagali-to diysno htosj mav pruihatu z vusokoposadovtsiv y Vugody. Poghuvem-pobachum

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.02.2009 09:46

і на котельню в Кальні, на якій вона має робити.

Я би її кочегаркою не брав. Довірити котельню? Ще спалить :lol:

Потім має приїхати

Він в основному їздить по вишиванках і старожитностях.

to diysno htosj mav pruihatu z vusokoposadovtsiv

І як спокон віків то дуже "допомагає" населенню. Цар - з нами! :)
В мою дурну голово слабо вкладається, як прем'єрка і презик можуть кудись кататись: по котельних, по катках, по горах і морях в той час коли країна на межі дефолту?

А вцілому топік про РДА її голову і "дозвільний" центр!
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 13.02.2009 11:46

volodymyr писав:а Долинську очолить його заступник Юрій Кравців. Так що війна, яку іванишин почав проти Кравціва обернулася поразкою його самого.
Вибачте, але новина трохи стара вже, за 8 липня 2008 року. Я її наводив в темі про Січка, бо журналісти прирівняли його до Іванишина. ))
На даний час, Іванишин і надалі керує Долинською РДА... а Кравців втратив займану посаду і зара в відставці. Про "війну" знаю тідльки чутки, але щодо поразки... то Іванишин явно не програв. )

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 14.02.2009 01:35

Перевірка з кабінету міністрів визнала діяльність Кравціва правильною і подання на звільнення не затвердила. Так що Кравців і надалі працює заступником голови РДА.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 14.02.2009 12:21

Буду в білій хаті, спеціяльно зайду і подивлюсь чия хвамілія висит на дверях. ))

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 16.02.2009 22:19

Якщо я не помиляюсь, то це не перша догана Іванишину від Президента! Пам’ятається, в червні вже була одна.
Amazonka

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 17.02.2009 00:52

Кравців повернув собі свою посаду. Чудєса. :roll:

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 17.02.2009 01:24

Кравців і не втрачав своєї посади.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 17.02.2009 11:10

Як це не втрачав?! Мандрика було переведено з заступника по гумонітарних питаннях на посаду заступника з питань промисловості та транспорту. А в.о. заступника з гумонітарних питань стала пані Олійник. Скажімо, 22 листопада на віче присвяченому Голодомору, саме так було представлено її посаду. Одже, кадрові перестановки були.

Ше цікава інхвормація:
— Тема пасажирських автоперевезень, йдеться у зверненні пенсіонерів-пільговиків, і нині залишається актуальною, оскільки й досі нема ладу. Прикро, що становленню єдиного пільгового дня для проїзду в автобусах приміського сполучення сприяла влада, власне заступник голови Долинської райдержадміністрації Юрій Кравців, який в усній домовленості дозволив перевізникам пільгову категорію перевозити тільки у понеділок. Та ще прикріше, що після скасування незаконних дій, для чого довелося втрутитися Долинському районному відділенню Всеукраїнського об’єднання ветеранів, на звернення якого зреагувала Долинська міжрайонна прокуратура, винуватці не побажали навіть вибачитися.
http://www.galychyna.if.ua/index.php?id ... kPid%5D=24

volodymyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення volodymyr » 18.02.2009 05:07

Кравціва ніхто не знімав. Він був на лікарняному, тому голова зробив такі перестановки. Один заступник може виконувати обов"язки іншого, але призначати начальника відділу в.о. заступника є незаконним і тягне на корупцію.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей