EnergyCamp Dolyna

Обговорємо події в Долині, місця в Долині, відпочинок в Долині та все, що стосується міста. Тут же обговорюється все, що зв'язано з Долинським районом.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Аватар користувача
Olli
Любить писати
Любить писати
Повідомлень: 414
З нами з: 14.08.2005 12:03
Звідки: Мала Туря/Долина/Івано-Франківськ
Контактна інформація:

EnergyCamp Dolyna

Повідомлення Olli » 21.06.2010 22:08

19-20 червня в Новому МІзуні неподалік санаторію "Джерело" відбувся перший в історії нашого міста інноваційний захід присвячений проблемам енергозбереження та охорони довкілля - EnergyCamp Dolyna.
Організаторами виступили Долинська міська рада та Всеукраїнська мережа енергоефективних інновацій Greencubator.
Суттю кемпу було обговорення проблем та перспектив розвитку сфери енергоспоживання та охорони довкілля в колі представників місцевої влади, журналістів, громадських організацій, екоклубів тощо на відкритому повітрі, "без краваток" та з використанням альтернативних джерел енергозабезпечення.
Тема кемпу була безпосередньо прив'язана до специфіки нашого регіону і звучала як "Життя після нафти".
Потреби в електроенергії для проведення презентацій та показу тематичних фільмів забезпечувались за рахунок використання сонячних батарей.
Загалом, захід зібрав близько 50 учасників з усіх куточків України.

Перед учасниками кемпу виступили ряд цікавих доповідачів, зокрема:
Володимир Гаразд, мер Долини - про перспективи соціально-економічного розвитку міста, поступове зниження залежності від нафтогазової залежності за рахунок впровадження ряду інвестиційних проектів.
Юрій Фаворський, головний інженер Інституту відновлюваної енергетики НАН України - про те, як відновлювана енергетика стимулює енергофективність.
Анатолій Копець, виконавчий директор Асоціації "Енергоефективні міста України" - про причини енергетичного марнотратства людства, і спричинені ним енергетичні загрози сьогоднішнього і завтрашнього дня.
Олександр Ланц, директор з маркетингу і збуту компанії "Квазар" - про використання сонячної енергетики для відродження забруднених територій.
Роман Зінченко координатор мережі Greencubator - про світові інвестиції в нову енергетику, тенденцію до виходу IT-гігантів (Microsoft, Google) на енергетичні ринки та те, як відбувається зближення енергетики та інформаційних технологій.
Оксана Денис, шеф-редактор видавничого дому "ЕКОінформ" - про те, як енергоефективні будинки дозволяють скоротити залежність від викопних енергоносіїв.
Віктор Загреба, керівник проекту "Велокраїна" - про підтримку велосипедного туризму в Прикарпатському регіоні.

Також цікаво, що між присутніми на кемпі численними журналістами і блогерами було розіграно портативний сонячний зарядний пристрій для ноутбука.
За рахунок ж оргвнесків, які були зібрані із учасників кемпу, вдалось накопиити невелику але все ж суму коштів, які буде спрямовано на реалізацію маленького проекту енергомодернізації соціально важливої будівлі (наприклад - ущільнення вікон дитсадка, ФАПу і т.п.) в одній з навколишніх сільських громад.

Детальна стаття про кемп - в найближчому номері газети Добра справа.
Silentium est aurum... ;)

Аватар користувача
Olli
Любить писати
Любить писати
Повідомлень: 414
З нами з: 14.08.2005 12:03
Звідки: Мала Туря/Долина/Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: EnergyCamp Dolyna

Повідомлення Olli » 21.06.2010 22:16

Для скептиків відразу зазначу, що проведення заходу не коштувало міському бюджету жодної копійки.
Але тим не менше, домовленості та контакти, зав'язані в ході дводенного спілкування обіцяють вже найближчим часом вилитись для міста в ряд цікавих, інноваційних та вигідних проектів. :D
Silentium est aurum... ;)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей