ФК Нафтовик Долина

Все, що стосується спорту - в цьому розділі. Спорт долинський і не тільки.

Модератор: Nazik

Закрито
Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 20.05.2006 20:34

Суддя зарахував 1 гол Нафтовика, котрого не було, ну просто не було. Був удар зі штрафного, воротар відбив, а суддя чомусь подумав, що воротар відбивав м'яч уже в воротах і зарахував гол. Я впевнений, що голу не було, адже я був майже на лінії воріт......

+ 2 жовті картки просто иак....

+ маса штрафних на користь нафтовика.....

я пишу це не тому що я житомирянин, а тому що арбітр дійсно був якийсь обкурений..... як його тільки не обзивали на матчі....

Я думаю, що делегат ФФУ чи ПФЛ? виставить йому 2!

Загалом, моментами "Нафтовик" виглядав непогано, але... "Житичі" явно переважали суперника.

Хід матчу:

0-1

1-1

1-2

2-2

3-2

Помилка "Нафтовика" в тому, що після рахунку 1-2 вони стали грати тупо в обороні, а наші їх добили......

-----------------------------------------------------------------------------------

Це комантар вболівальника житомирян.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 21.05.2006 12:07

А Міську, то ти "бандерівець" на сайті ПФЛ! :lol:
Silentium est aurum... ;)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 25.05.2006 02:11

"Нафтовик"(Долина) - "Оболонь-2" (Київ) 0:1 (0:1)

Долина: Локатир, Стефанишин, Яковенко, Нігальчук, Гошовський, Копиця (Цюпин), Борис (Морозов 56), Шатковський, Копистянський, Яремчук, Кузьо(к) (Рошко 75)

Київ: Антіпов, Зубахін(к)(Кандауров 75), Чуприна(вилучений 57), Жданов, Лободін, Козир, Зозуля, Комар, Чернишов, Зуєвич (Коробкін 53), Барабаш(Мерзлікін 60)

Гол: Козир 32 0:1

Долина, дощ, +11 300 глядачів.

Матч став класичним прикладом, як одна команда використовує єдиний напів момент, а друга маючи добрий десяток моментів їх не реалізовує.

В першому таймі "Нафтовик" з перших хвилин заволодів ініціативою. Перший небезпечний момент виник вже на 6 хв. після удару Андрія Кузя воротар перевів мяч на кутовий. На 8 хв. Дмитро Яковенко навішував з правого флангу, головогю пробивав Кузьо, знову воротар "Оболоні" продемонстрував відмінну реакцію. На 21 хв. Дмитро Яковенко ударом з правого флангу забиває гол, але нажаль суддя його не зараховує, фіксуючи дуже сумнівне положення поза грою. Де він там його побачив, коли це був удар по воротах, а не пас??? На 26 хв. після навісу з кутового, Яремчук з двох метрів від воріт, пробив головою вище воріт. "Оболонь" на 32хв. використала свій шанс. Штрафний з 25-27 метрів, удар Ігора Козоріза, мяч влучає в "стінку" і летить в протилежний від Локатира кут - 0:1. Перший тайм так і закінчився.

В другому таймі на 57 хв. за грубу гру був вилучений гравець "Оболоні" Євген Чуприна. Після цього гра проходила виключно на половині гостей. Перераховувати моменти долинян нема змісту, їх було ДУЖЕ БАГАТО...

А результат на табло так і залишився 0:1.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 03.06.2006 22:10

"Нафтовик"(Долина) - "Рава"(Рава-Руська) 1:1 (0:1)
Долина: Локатир, Стефанишин, Яковенко, Гошовський, Рошко, Борис (Копиця 28, Морозов 46), Нігальчук, Копистянський (Мацевич 90), Шатковський, Яремчук, Кузьо(к)
Рава-Руська: Литвин, Галун, Павлюх, Оголь (Шалата 79), Дикий, Уштан, Покладок (Писько 68), Фамуляк, Костик, Рибак(Федишин 72), Габ'ян (Баглай 76)

Голи: Оголь 24хв. 0:1, Гошовський 83хв. (п.) 1:1

Долина, ст. "Нафтовик", дощ +9, 150 глядачів.

Протягом цілого матчу не зупинявся дощ, що нівелювало перевагу в класі гравців "Рави". До речі, діями равчан керував ст. тренер Роман Толочко, а робив він це безпосередньо на полі, граючи під 9-им номером.
Гравці обидвох команд, при такій погоді, били по воротах з далеких дистанцій, але до реальних загроз так і не доходило. Перший небезпечний момент виник на 21 хв. нападник "Нафтовика" Кузьо, фактично в притул бив головою після навісу Яковенка, але воротар "Рави" зумів відбити цей м'яч на кутовий. Відповідь "Рави" була приголомшливою, після провалу в обороні долинянм на 24 хв. по правому краю один на один з воротарем вийшов Оголь, і влучно пробив - 0:1.
Тренери "Нафтовика" одразу зробили дві заміни, що правда гри вони не посилили. Більше цікавих подій в першому таймі не було.
В перерві матчу відбулась ще одна заміна в долинян, ушкодження зазнав Копиця, якого і замінив Морозов. Перші 15 хв. другого тайму пройшли в рівній боротьбі в середині поля, і вже здавалось, що "Нафтовик" навряд чи відіграється. Та на 61 хв. на лівому фланзі Морозов обіграв двох равчан і низов видав просто ідеальну передачу на Кузьа, нажаль Андрій в ворота не попав. "Нафтовик" продовжував атакувати, хоча до завершальної стадії діло рідко доходило. "Раву" такий перебіг подій видно влаштовував... Вирішальною в матчі стала 83 хв. Морозов ввійшов в штрафну з лівого краю, де і був збитий. Суддя показав на "точку". Гошовськийдуже чітко виконав "вирок", розвівши воротаря і м'яч по різних кутах - 1:1. Тільки тут "Рава" згадала, що вона один з лідерів групи. На 89 хв. Уштан вийшов сам на сам з воротарем "Нафтовика", поклав його на газон, але в ворота не влучив. Суддя додав до основного часу 5хв., і "Рава" створила ще два небезпечні моменти, в обидвох випадках равчанам трохи бракувало влучності. В ці додані хвилини могли і долиняни вирвати перемогу, але невдало використали контр-атаку два в два. Фінальний свисток зафіксував рахунок - 1:1.
Вразила дуже не спортивна поведінка представників тренерського штабу "Рави" після матчу, зокрема чоловіка, який представляв себе "начальником команди" (такого не значилося в офіційному протоколі) і якого змушена була виводити міліція за погрози в адрес арбітра (Яблонський А. Тернопіль). Збирались гості писати протест, але згодом трохи "охололи".
Отож, "Рава" явно втрат очок не планувала...

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 04.06.2006 11:11

Дуже приємно було дивитися як поміняло "Нафтовик" після перерви! Виявляється можемо як хочемо!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 08.06.2006 15:06

До кінця чемпіонату залишилось три матчі, в якій вже точно не зіграють два ветерани "Нафтовика".
Копистянського запросили помічником головного тренера в клуб модавської вищої ліги "Ністру" (Атаки).
А Гошовський влаштувався на роботу в БМЦ (шо то таке я не знаю), тому зможе допомогти хіба в домашньому матчі з "Факелом".

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 08.06.2006 15:08

Olli писав:Дуже приємно було дивитися як поміняло "Нафтовик" після перерви! Виявляється можемо як хочемо!
Морозов гру зробив. :)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.06.2006 01:32

"Десна"(Чернігів) - "Нафтовик"(Долина) 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 Круковець Валентин 55, 2:0 Алаєв Сергій 85

НУ хоч лідеру бій дали, а то я боявся щоб не набили нам 5-6 голів...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 20.07.2006 11:07

Склад учасників групи "А" (західна зона):
1.Факел (Івано-Франківськ)
2.Нива (Тернопіль)
3.Карпати-2 (Львів)
4.Оболонь-2 (Київ)
5.Буковина (Чернівці)
6.Нафком (Бровари)
7.Верес (Рівне)
8.Єдність (Пліски)
9.Чорногора (Івано-Франківськ)
10.Дністер (Овідіополь)
11.Княжа (Щасливе)
12.Динамо-3 (Київ)
13.НАФТОВИК (Долина)
14.Енергія (Південноукраїнськ)
15.Рось (Біла Церква)
16.Інтер-Боярка (Боярка)

Перший тур відбудеться 31 липня (понеділок)
Факел - Боярка
Нива - Рось
Карпати-2 - Енергія
Оболонь-2 - Нафтовик
Буковина - Динамо-3
Нафком - Княжа
Верес - Дністер
Єдність - Чорногора

11 серпня 1/32 фіналу Кубка України

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 26.07.2006 12:39

11 серпня в 1/32 Кубка України маємо супердуель Штень - Кварцяний!!! :lol: Нафтовик на свому полі прийме Волинь!
Ми вже маємо минулорічний досвід перемоги в 1/32 над Борисфеном який щойно вилетів в Першу лігу! Хотілося би повторити то і з Волинню в якій після міжсезоння із минулорічних "зірок" лишився лише Кварцяний! :lol:

Шльоц

Кубок України Нафтовик - Волинь

Повідомлення Шльоц » 09.08.2006 15:31

Привіт фанам долинським!
Планую приїхати на у п'ятницю на звітний матч і хочу запитатись чи виходять нині у Долині програмки до матчів "Нафтовика" і як можна їх дістати.

[url]http://www.fc.volyn.net[/url]

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Кубок України Нафтовик - Волинь

Повідомлення Misha K » 10.08.2006 21:00

Шльоц писав:Привіт фанам долинським!
Планую приїхати на у п'ятницю на звітний матч і хочу запитатись чи виходять нині у Долині програмки до матчів "Нафтовика" і як можна їх дістати.

http://www.fc.volyn.net
Вітаємо.

Так програмки вже є готові, у нас їх роздають вболівальникам безкоштовно.
Десь за годину до матчу зайдете в спортпавільйон, гостям точно не відмовлять. :)

Гість

Повідомлення Гість » 10.08.2006 22:26

Ок! Дякую! Завтра побачимось!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.08.2006 22:29

Anonymous писав:Ок! Дякую! Завтра побачимось!
Побачитись то побачились, але ти казав шо після матчу підем на пиво.
А ви шось дуже швидко "чкурнули" з стадіону... :(
А програмку я тобі вишлю, напиши як з тобою приватно звязатися, мило, аська...

Шльоц

Повідомлення Шльоц » 12.08.2006 11:05

Misha K писав:
Anonymous писав:Ок! Дякую! Завтра побачимось!
Побачитись то побачились, але ти казав шо після матчу підем на пиво.
А ви шось дуже швидко "чкурнули" з стадіону... :(
А програмку я тобі вишлю, напиши як з тобою приватно звязатися, мило, аська...
Та ми ж ще півгодини на стадіо біля автобуса "Волині" стояли - фотографувались. Я тебе виглядав, але щось не побачив. Якщо в наступному році знову в Кубку зустрінемось - з мене 2 пива буде.

На рахунок програмок - дуже потрібні. Штук 7-8. Як мене знайти? Зайди на мій сайт http://volyncollect.boom.ru - там написано. Що з мене? Можу тобі вислати якісь програми з обміну, або переслати гроші.

Ще раз привіт!

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей