Дрель Eurotec+ за 200 грн без гарантии - покупать?

Модератори: san, vanya

Відповісти
Игорь
Контактна інформація:

Дрель Eurotec+ за 200 грн без гарантии - покупать?

Повідомлення Игорь » 16.02.2007 20:33

Сегодня увидел в супермаркете сабж, 760 Вт, ударная, с ней в чемоданчике 132 инструмента (так написано на коробке), на рисунке куча сверл и такое, чего я даже не знаю. Проблема в том, что магазин это продуктовый, гарантию дают на 14 дней, покупать можно только в упаковке. Ранее магазин был замечен в продаже разных товаров по довольно низким ценам. Сами продавцы не видели, что реально находится внутри упаковки.

Стоит ли рискнуть? Дрель мне как раз нужна. Фирма эта мне неизвестна. Написано, что сделано в Германии, код действительно немецкий (на коробке). Может, кому-то это попадалось? Если можно, откликнитесь сегодня (16 февраля) или утром 17-го - нужно принимать решение немедленно, а то раскупят.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.02.2007 21:54

Написано, что сделано в Германии, код действительно немецкий (на коробке)
Зроблено в Китаї - я гарантую! :)
Проте серед ширпотребу - досить непоганий варіант.

З інструменту Eurotec у мене:
- перфоратор SDS+
- перфоратор SDS Max
- ланцюгова електропила
- кутова шліфмашина (болгарка) 230мм
- дренажний насос

Гарантію на такий інструмент дають тільки при особистому знайомстві з продавцем (наприклад мені 8) ).
Бо часто нею зловживають - ломають інструмент щомісяця і приходять міняти.
Хоча я на гарантію ніколи не надіюсь - простіше ремонтувати самостійно, або просто міняти (потім запчастин купа є)...

З іншого боку - я взагалі "адепт" дешевого інструменту. ІМХО Термін служби залежить від рук які його тримають і від голови що тими руками шевелить :lol:

Моя позиція тут: viewtopic.php?t=1660
Тобто я за "китайщину". А конкретно по Eurotec - раніше надавав перевагу Topex, а зараз більше схиляюсь до Евротеку - більш модерний, приваблива ціна і навіть трошки краща якість. ІМХО

Конкретно по цій покупці - точно не знаю що за дрель, але дорогувато. Напевне через комплект причандал... Особисто я намагаюсь причандали купляти окремо від інстумента - можна помацати-понюхати :) З іншого боку якщо з місцем туго - зручно коли все разом в гарному чумаданчику :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей