Вища освіта в Празі!

Все про середню, вищу освіту; навчання загалом і в Долині зокрема в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

Хотіли б Ви навчатись в Європі?

Опитування закінчилось 15.09.2007 22:36

1. Так;
1
17%
2. Ні;
2
33%
3. Мені і в Україні непогано;
3
50%

Всього голосів: 6

Tanja
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Вища освіта в Празі!

Повідомлення Tanja » 05.09.2007 22:33

Привіт всім! мене звуть Таня. Я навчаюсь і працюю в Празі, Чехія. Можливо хтось з форумчан теж хоче продовжити навчання в Європі? пишіть! З радістю відповім на всі запитання! :D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.09.2007 23:30

Особисто я емігрувати не збираюся, наразі... 8)

А навіщо в Україні чеська освіта, я не розумію... :)

Вважаю, що оптимальним є навчання за корисною і конкурентноздатною спеціальністю в одному з "старих" ВУЗів України.
Тобто НУЛП, КПІ, ЛНУ, КНУ і т.п.

Ніяких приватних "всеукраїнських академій управління персоналом", "міжнародних академій всеукраїнського менеджменту", а також "університетів", що виросли на базі педінститутів і технікумів :lol:

Потрібно гуманітарну освіту - універи ім.Шевченка і Франка
Технічну - політехи, або спеціалізовані інститути (академії) авіації, будівництва, з"язку, нафти і газу і т.п.

Також ІМХО марно йти на нововідкриті ("комерційні") гуманітарні спеціальності в традиційно технічних ВУЗах і навпаки :) Наприклад навчатись іноземних мов в НУЛП :lol:

Чого можна навчитися в "Європі", я не знаю...
Більшість дипломів взагалі не можна буде застосувати в Україні.
Наприклад економічний, юридичний, будівельний (хоча ще не бачив нікого, хто там навчався технічній спеціальності) і т.п.
Медичний теж під сумнівом...

Взагалі всі більш-менш серйозні спеціальності "прив"язані" до законодавства тієї чи іншої країни"...

Як виняток різноманітні там психології, культурознавства, філософії, мистецтва і т.п.
Зрештою ІМХО на них взагалі не варто навчатися :lol:

Можливо буде корисним післядипломне навчання, чи якесь підвищення кваліфікації. Але коли вже є український диплом.

П.С. Зрештою в основному ІМХО місце навчання і заодно спеціальність вибирають з інших критеріїв: круто, модно, можна вийти заміж за киянина (львівшького), імігрувати в США (Чехію) і т.п.
А ВУЗ - для прикриття :lol:

П.П.С. Зрештою то і є великою сучасною проблемою абітурєнтів... А з часом це стане великою проблемою всієї країни. Кваліфіковані спеціалісти вимирають як динозаври! А молодь приходить "псевдоспеціалістами". Тобто спеціалістами з невідомо чого... Нікому непотрібних галузей.

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 06.09.2007 00:50

Я зрозуміла, що тут не йдеться про іміграцію, а конкретно про навчання. Не думаю, що освіта безплатна. Тоді вже краще вчитися у нас, тим більше, коли працювати намірена в Україні. І взагалі вчитися і працювати , як було сказано, там де збираєшся жити. От імігрують багато з інженерними дипломами, а в них питають підтвердження

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.09.2007 00:59

І взагалі вчитися і працювати , як було сказано, там де збираєшся жити.
От і я про то... :)

В іншому випадку нема резону вчитися за бугром...

Все решта дописав в розвиток теми про вибір спеціальності і ВУЗу і під впливом вражень від спілкування з цьогорічною абітурою і студентами, особливо молодших курсів...
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 06.09.2007 10:27

Таня конкретно не написала чи збирається вона там залишитись чи ні. Підозрюю, що таки збирається :) Тому і вчиться. Бо вчитись за кордоном і працюватив Україні - трохи несерйозно, та ще й економічно не вигідно :) В Україні можна отримати хорошу освіту, доклавши трохи зусиль зі свого боку.

P. S. А чи не звичайний спамер наша Таня? :) Її домашня сторінка наштовхує на таку думку. Але якщо Таня буде поводити себе як людина (наприклад писати в цій темі), то ми не будемо її банити :)

Tanja
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Tanja » 06.09.2007 14:48

Ще раз привіт! Прочитала я Ваші коментарії... Сумно, що Ви думаете. що я "спамер" :cry: Я родом з Долинського району, і хотіла розповісти, що не так вже й погано навчатись "за бугром"! Тут досить непогано :!: Звичайно навчання платне, але всіх студентів академія забезпечує роботою. Можливо Ви маєте рацію, що навчатись в Україні краще, але тут більше можливостей. Тим більше "за бугром" приходиться пройти "школу життя". І багато кому це стає в пригоді в дальшому розвитку.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 06.09.2007 14:53

Ну різні в нас люди бувають. Спамерів не мало, які хочуть заробити на інших... Ти мабуть таки до них не відносишся ;)
Людей найбільше цікавило чи ти вчишся за кордоном, щоб там і далі жити й працювати чи хочеш після того повернутись в Україну і працювати в нас?

Tanja
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Tanja » 06.09.2007 15:13

Цікаве запитання :) Хочеться додому дуже-дуже... але напевно все таки залишусь тут. Я навчаюсь, маю хорошу роботу (працюю в академії). Тут і люди спокійніші, і зарплати вищі, і можливостей більше...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.09.2007 00:08

можливостей більше...
Не погоджуюсь... :lol:

Можливостей там особливих нема. Якщо тут вкалувати як там - буде зарплата не менше.
Про бізнес "там" думаю взагалі не можна говорити.

ІМХО можливостей більше тут. Хоча ризиків зрештою теж...
die Große Schlange

Tanja
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Tanja » 07.09.2007 13:49

Ну... з моїх знайомих, тут, в Празі, повернулось багато народу додому. Причинами були. переважно, погана робота (а на хорошу роботу тут важко потрапити, якщо незнаєш мови), в когось дома дівчина чи хлопець чекають :) ...

Oleg2
Контактна інформація:

Повідомлення Oleg2 » 17.09.2007 16:23

Привіт усім! Окремий привіт до Tanja. Я хотів би навчатись у Чехії і наразі збираю усю можливу інформацію. Був би дуже вдячний за допомгу :)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 17.09.2007 18:30

Oleg2, Tanja здається поїхала відпочивати.

Pavel
Контактна інформація:

Вчіть мову!

Повідомлення Pavel » 10.12.2007 14:35

Якщо хтось хоче вчитись за кордоном і нормально там влаштуватись то першим ділом треба відмінно знати їхню мову! Бо нормальної роботу (тобто нормально оплачуваної) в ЧР без знання «cestiny» нічого крім «строймо-ресторанів» не світить. Будете там як в нас представники з Вірменії чи Грузії, говорити суржиком і хотіти хорошої роботи. :)

Karamelka
Контактна інформація:

Re: Вища освіта в Празі!

Повідомлення Karamelka » 27.09.2008 15:50

Taniysenka!!!!!! ja zovsim ne zgodna z ysima xto puse protu nav4annia zakordonom!!!!!!! adze v Ykrajini z nasumu poriadkamu nema nijakux realnux perspektuv !!!! :( A sodo vartosti nav4annia v 4exiji to v derzavnux VYZax vono dezkostovne!!!
ja takos xo4y nav4atus v Prazi i dyze xotila b otrumatu dejaky informazijy!!!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Вища освіта в Празі!

Повідомлення san » 28.09.2008 02:50

adze v Ykrajini z nasumu poriadkamu nema nijakux realnux perspektuv
А де їм узятися, тим перспективам?
Якщо всі роз'їдуться по аравійських гаремах і чешських цукровнях?
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей