Помаранчева революції: думка беспосередніх учасників

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Добра справа
Мас-медіа
Контактна інформація:

Помаранчева революції: думка беспосередніх учасників

Повідомлення Добра справа » 25.11.2005 21:59

РІЧНИЦЯ ПОМАРАНЧЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ: ДУМКА БЕЗПОСЕРЕДНІХ УЧАСНИКІВ

Пройшов рік після подій, які дали світовій спільноті зрозуміти, що українці прагнуть демократичних змін, і вміють відстоювати свої права, свободи. За цей рік „революційні” настрої вляглися, і ми маємо змогу „тверезо” проаналізувати ті події.

ЩО ДЛЯ ВАС ОЗНАЧАЄ МАЙДАН?

Ігор Петрів, перший заступник голови РДА, голова РО НРУ:
- Особисто для мене Майдан викликав радісне відчуття того, що українці засвідчили на цілий світ, що вони є Народом, який здатний і хоче вершити свою волю.

Любов Набока, голова виконкому РО НСНУ:
- Мені навіть бракує слів, щоб передати свої почуття. Майдан не був спонтанним – йому передувало багато акцій, протестів, але нарешті народна воля вилилась у всеукраїнське протистояння злу, фальсифікаціям, брехні. Не можна забути тих відчуттів, коли ми перші виїхали на Майдан – тоді ніхто не знав, на що він їде... Я зберігаю кожну листівку, кожен помаранчевий символ, привезений з Майдану.

Руслан Богачов, голова РО ВО „Свобода”:
- На сьогодні – нічого. Означав – надію.

Володимир Гаразд, голова РО ПППУ:
- На Майдані народ не просто захищав своє право на голос, коли українці повстали проти старого режиму, який упродовж 14 років грабував нашу країну. Це той день, коли кожен з нас скинув із себе ярмо страху і „вичавив з себе раба”. Це той день, коли почалось очищення великого народу.

Яна Осадча, відповідальний секретар газети „Молодогвардеец”, м. Луганськ:
- До подій минулої осені мені здавалося, що треба просто заробляти гроші. Не мала значення політична орієнтованість газет, в яких я працювала. Але коли розпочалася вся ця істерія, коли на екранах телевізорів почали марширувати бандерівці, а на мітинги прибічників Януковича – виносити російські триколори, коли нам, журналістам, які не хотіли в президенти тричі судимого, почали погрожувати та пропонувати добровільно прибиратися до "Бандерщини" – вибору не було. На Майдані я була 9 днів – там я побачила дивовижне гуртування, я навіть не очікувала таке побачити у своєму житті – єдину націю, дружніх доброзичливих людей. Майдан надихнув мене на подальшу діяльність – щоб жити, треба боротися.

Валерій Максимів, студент польського ВУЗу:
- Простий люд, як завжди буває в історії, став знаряддям однієї еліти (декотрі представники котрої, можливо, щиро мали добрі наміри) для відбирання влади в іншої, яка, втім, нікуди не ділась, а просто асимілювала ту нову.

ЯКІ ЗМІНИ ПРОЙШЛИ ЗА ЦЕЙ РІК У НАШІЙ КРАЇНІ?

Ігор Петрів:
- Люди перестали боятись, і тепер вони готові будувати громадянське суспільство, здатне відстоювати свої інтереси.

Любов Набока:
- Суспільство демократизувалося, у зовнішній економіці вимальовується євроінтеграційний підхід. Те, що раніше ми могли тільки бачити по телевізору, реалізовується в нашій країні.

Руслан Богачов:
1) Зміна уряду.
2) Пакт Ющенко – Янукович.
3) І т.д.
Наслідок – втрата тієї ж надії.
Єдине, що важливо – Майдан – це вже суто українська історія, зовсім не пов’язана з Росією та її претензіями (історичними).

Володимир Гаразд:
- Сьогодні багато спекулюють на невдачах та промахах президентської команди. Але я хотів би чітко розділити День Свободи і результати роботи команди Ющенка. Одна справа – руйнувати старий режим, зовсім інша – будувати нове життя! Нинішня управлінська команда не має стратегії розвитку країни. У виконавчій владі повинні працювати не тільки патріоти, але й професіонали, і ні в якому разі – не політики!

Яна Осадча:
- Я б не сказала, що на всі 100% задоволена всім, що відбувається. Проблем багато – і це насамперед не те, чим забивають свідомість моїм землякам – ціни, корупція, мізерні пенсії – а те, що в обраній нами команді немає єдності. Але ж тут важливо пам’ятати інше – ніхто не знає, що сталося б, якщо б не було Майдану, і президентом би став Янукович! Для мене тут, в Донбасі, це була б особиста катастрофа.

Валерій Максимів:
- Особливих змін не помітив. Але переконаний у поступі, який жодна еліта не зупинить.

ЩО, НА ВАШУ ДУМКУ, НЕОБХІДНО ЩЕ ЗМІНИТИ?

Ігор Петрів:
- Участь у змінах має брати усе суспільство. Змін треба не тільки прагнути, а й робити щось для того, а не ходити й плакатись...

Любов Набока:
- Треба будувати суспільство з чітко вираженим середнім класом. Треба позбутися поняття пільг, бо пільги – це жебрацтво. Людина повинна отримувати стільки, щоб їй було соромно вимагати пільги. І я впевнена у Президенті – він нас приведе до цього. Можливо, він і робив помилки, але ми повинні вміти прощати – не помиляється той, хто нічого не робить.

Руслан Богачов:
- Виконати обіцянки Майдану.

Володимир Гаразд:
- Ми повинні бути згуртованими і єдиними в розумінні того, що успіх президентської компанії треба закріпити перемогою національних проукраїнських сил на майбутніх виборах у березні. Взагалі, починати зміни треба з себе і свого оточення.

Яна Осадча:
- Змінити треба все – передусім, стару систему та свідомість – ми не повинні чекати добра від влади, а брати і робити щось самостійно. Ось ми взяли і провели акцію!

Валерій Максимів:
- Теперішній еліті навчитись так здійснювати свої приватні інтереси аби при цьому ріс і добробут народу, тоді вона трохи довше втримається при владі.
Цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Добра справа"

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.12.2005 03:14

Молодець Руслан Богачов!
Все коротко і ясно. Голосувати будемо тілька за "Свободу".

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.12.2005 03:20

Гаразди, петріви, набоки - політичні спекулянти та аферисти.
Українці за червоненків, парашенків, жваній, фельдманів, бродських, ярославських, коломойських, рабіновичів, третьякових голосувати НЕ БУДУТЬ.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.12.2005 15:21

Молодець Руслан Богачов!
Я би теж голосував...
Але не можу пальці так скрутити як у них на емблемі :oops:
Ну і щось недуже розумію...То "Свобода" тепер опозиція???

Одно знаю точно - після цих виборів порядна людина в владі стане ВЕЛИКОЮ рідкістю...

Тепер і дотепер то було просто рідкість...
die Große Schlange

Santjaga
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Santjaga » 09.01.2006 23:33

А хто пам"ятає всі обіцянки Майдану????
Pай хорош с точки зрения климата, но компания лучше в аду

Santjaga
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Santjaga » 09.01.2006 23:35

Швидше за все,що на виборах буде ситуація,коли треба буде вибурати між Янеком І .......

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 09.01.2006 23:42

Santjaga писав:Швидше за все,що на виборах буде ситуація,коли треба буде вибурати між Янеком І .......
A ty koho vybyratymesh? :?:
Зображення

Santjaga
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Santjaga » 09.01.2006 23:52

misha писав:
Santjaga писав:Швидше за все,що на виборах буде ситуація,коли треба буде вибурати між Янеком І .......
A ty koho vybyratymesh? :?:
Важке запитання.Я можу лишень сказати за кого не буду голосувати:КПУ,Регіони,Вітренко,Соціалісти.:-))

misha
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення misha » 10.01.2006 00:10

Pravylne rishenny :)
Зображення

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 10.01.2006 13:54

Треба вибирати з кількох бід меншу... Але вибирати треба по любому, щоб не вибрали інші ;)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 10.01.2006 16:31

vanya писав:Треба вибирати з кількох бід меншу... Але вибирати треба по любому, щоб не вибрали інші ;)
Вже 15 років так обирали . Президентів і парламенти.
Ще 15 років так будемо обирати...
А може вистачить?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 11.01.2006 01:05

А як вибирати???

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.01.2006 01:41

vanya писав:А як вибирати???
Наведу тобі ось такі слова, в яких і є відповідь на поставлене тобою питання:

Особисто я та багато хто з моїх друзів, колег і знайомих голосуватимемо за партійний список Всеукраїнського Об’єднання "Свобода" під проводом Олега Тягнибока.

Час зруйнувати стереотипи пострадянської політики і привести до влади патріотів, які не заплямували себе ані участю в злочинних де-факто організаціях на зразок КПРС (майже всі вищі ешелони актуальної "помаранчевої влади" включно з вищим державним креівництвом), ані угодовським колабораціонізмом з режимом Кучми (середовище РУХ і генетично спорідненої УНП, які довший час легітимізували кучмівські злочини входженням до пропрезидентської більшості у ВР), ані співучастю в розкраданні національного багатства і накопиченні злочинних капіталів. Переважна більшість "помаранчевих" політичних партій, включно з технологічними безідейними клонами типу свіжоспеченого блоку ПОРА--ПРП відстоюють космополітичну модель розбудови України, відповідно до якої титульна нація не буде представлена в органах державної влади і управління, не кажучи вже про фінансові потоки, а буде керованою олігархічною колабораціоністською псевдоелітою скоробагатьків-українофобів.

Симуляція "демократичних перетворень" в Україні супроводжується широкомасштабним зомбуванням суспільства, яке продажні "політтехнологи" трактують виключно як темну неосвічену, легко маніпульовану сіру масу під огидною назвою "електорат". Нав’язується думка про безперспективність свідомого голосування виборця за власними переконаннями, щодня з телеекранів, газетних шпальт і зрадливих уст містечкових політиканів лунає брехня про "мегаблоки" (купка олігархічних потвор), "підтримку програми президента" та "загрозу реваншу" (реванш розпочався у січні 2005 року, тепер його зупинити вже майже неможливо). Людей елементарно залякують, не дозволяючи тверезо поглянути на світ і вибрати ту політичну силу, яка відповідає їх уподобанням, цинічно брешуть та вкотре обіцяють примарні дива.

Біда України в тому, що вона не відбулася, як держава українців. Нами вічно керують "вчорашні", бездарні пристосуванці, демагоги і зрадники, які торгують святим словом "Україна". Впродовж усіх років так званої "незалежності" на патріотичні сили, які вимагали "України для українців" чинився несамовитий тиск з метою остаточного знищення активних і безкомпромісних національно усвідломлених організацій. Сьогодні вистояти зуміла лише одна--"Свобода", і тепер вона кидає рішучий виклик демоліберальній парадигмі псевдосуверенної держави, ставлячи українські народ перед альтернативою: залишатися "маленькими українцями" чи стати Нацією. У такій ситуації є лише дві сторони--та, яка хоче зберегти Малоросію--і та, яка хоче збудувати Україну. І я обираю другу.

Нас поки що небагато--зате ми справжні. Нас провадить Ідея Нації, за яку вмирали в муках українські підпільники 1920-1930-х, за яку воювали бійці УПА у 1940--1950-х і за яку погинули кращі сини українського народу під совєтською окупацією. Сьогодні нас кілька тисяч--зате наші серця сповнені вогнем віри у те, що Українську Націю чекає краще майбуття, без чужинського панування і слабких маріонеткових правителів-лжемесій.

Ми повинні повернути Україну українцям--інакше наші діти не пробачать нам байдужості і компромісу з власною совістю. Якщо зараз ми не виявимо твердої віри у власні сили і капітулюємо перед наступом космополітів--Україну втратить ще чотири роки дорогоцінного часу, продовжуючи панування чужинців і пограбування недограбованого. Колиcь ваші діти запитають вас--: Тату і мамо, а що ви робили, коли українські патріоти боролися за владу? Чи прислухалися ви до голосу свого серця і підтримали українців? Чи піддалися на облудні обіцянки "любих друзів" і злякалися ефемерного "реваншу" та зрадили свою Націю, проголосувавши за неукраїнську наволоч? Вибір залишається за вами.
Тільки не ховайте очі, коли доведеться пояснювати дітям, чому нашу мову знищено і спаплюжено, чому заводи запродано іноземцям, чому вимирає українське село, чому українці вирушають на чужину. Спитайте себе, що ви зробили, аби запобігти цьому. Спитайте себе, чому злякалися.

Слава Україні!
Нахтігаль

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.01.2006 01:44

san писав:
Молодець Руслан Богачов!
Я би теж голосував...
Але не можу пальці так скрутити як у них на емблемі :oops:
Ну і щось недуже розумію...То "Свобода" тепер опозиція???

Одно знаю точно - після цих виборів порядна людина в владі стане ВЕЛИКОЮ рідкістю...

Тепер і дотепер то було просто рідкість...
Цікаво те, що ту ж емблему взяла собі УНП Костенка(схожість на 90%).

Santjaga
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Santjaga » 12.01.2006 00:19

Голосуй за того,голосуй за іншого-дуже нагадує вуличну агітацію баптистів.Багато інфи,єлейні голоски.Misha K чого ти особисто чекаєш від Тягнибока?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей