Україна отримає гроші МВФ уже 13 травня?

Дискусії, які не підходять по тематиці в інших розділах можуть бути розміщені тут. Обмежень практично нема - варто лише дотримуватись правил форуму та нететикету.

Модератори: san, vanya

Відповісти
potop
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Україна отримає гроші МВФ уже 13 травня?

Повідомлення potop » 13.05.2009 00:05

Кошти другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду можуть надійти на рахунки Національного банку до 14 травня.

Про це заявив виконуючий обов'язки міністра фінансів Ігор Уманський, повідомляє агентство "Українські новини".

"Технічно, я думаю, що завтра (13 травня) після обіду ці кошти будуть на рахунках казначейства в Національному банку. Відповідно, уже сьогодні (12 травня) увечері Національний банк їх побачить на своїх рахунках у відповідних центральних банках", - сказав Уманський.

Він повідомив, що НБУ використає ці кошти на поповнення своїх золотовалютних запасів, а ті кошти, які надійдуть до державного бюджету і будуть безпосередньо джерелом фінансування дефіциту, будуть певною гарантією виплат Україною за зовнішніми позиками.

За словами Уманського, загальний розмір позики складає 1,875 млрд. SDR, з яких 1 млрд. SDR піде Міністерству фінансів.

Як відомо, 5 листопада 2008 року МВФ ухвалив рішення про виділення Україні кредиту stand-by на суму близько 16,4 млрд. доларів для подолання проблем в економіці.

10 листопада 2008 року фонд виділив Україні перший транш кредиту на 4,5 млрд. доларів.

8 травня 2009 рада директорів МВФ схвалила надання Україні другого траншу кредиту stand-by у розмірі 2,8 млрд. доларів.

Остаточна сума другого траншу може бути збільшена до 3 млрд. доларів.

А чи врятує це наші банки?

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Україна отримає гроші МВФ уже 13 травня?

Повідомлення Nazik » 13.05.2009 00:37

Думаю їм і без траншу МВФ непогано вдалось нажитись.
Фак мой мозг!!!

Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Julie » 18.05.2009 02:01

Ну да, наші через кризу роблять умови жорсткішими, а іноземні банки намагаються покращити умови, пропонують нові депозитні програми. Той же "УкрСиб" (належить французам) зараз активно рекламує свої "Активні гроші". І правильно роблять, бо умови ціклом хороші.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.05.2009 01:34

Наші банки мають мало відношення до краху економіки. Тобто чи будуть вони "порятовані" мало на що вплине...
Наша фінансова система, на відміну від скажімо швейцарської, не джерелом "добрих" грошей...
Промисловість, с/г - в агонії... Ринок послуг так і не народився.
Це всеодно, що бинтувати руку пораненому без голови...
Якшо вони не могли вірно скористатись власним капіталом до кризи, то навряд чи зможуть правильно прокрутити кредитні (а МВФ ніц не дарує) кошти в умовах тотального занепаду.
Крах банківської системи був неминучий - депозитні гроші не інвестувались грамотно, а кредити видавались завідомо неліквідні.
Взяти початківцю підприємцю бізнес-кредит навіть з найгеніальнішою ідеєю було нереальною. В той час направо і наліво роздавались т.з. "споживчі" кредити: меблі, "євроремонт", весілля і т.п.
Депозити в кращому випадку використовувались для кредитного портфелю, в гіршому - на поточні витрати та девіденди з урахуванням "перспектив" (тобто ділилась шкура досить жвавого ведмедя :lol: )
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей