ПРОДАМ ЦИФРОВИЙ ТЮНЕР TV STRONG SRT 8500

Оголошення про купівлю/продаж, послуги і т. п. Даний розділ для оголошень комерційного і некомерційного характеру які мають пряме відношення до Долини.

Модератори: san, vanya

Правила форуму
Увага! Для того, щоб ваше оголошення не було видаленим потрібно чітко вказати вашу (чи вашого товару/послуги) приналежність до Долини чи регіону. Найкраще - надати номер телефону в Долині або долинську адресу. До публікації приймаються оголошення, в яких йдеться про послугу/товар, яка надається в Долині. Оголошення, які не мають ніякого стосунку до Долини і ніяк не пов'язані з містом - будуть видалятись.
Відповісти
EGORKA
Повідомлень: 1
З нами з: 27.11.2010 09:06
Контактна інформація:

ПРОДАМ ЦИФРОВИЙ ТЮНЕР TV STRONG SRT 8500

Повідомлення EGORKA » 13.09.2012 14:17

ТВ тюнер Strong SRT 8502.

Повний магазинний комплект.
 
STRONG SRT8502 є високотехнологічним приймачем цифрового ефірного телебачення високої чіткості. Він оснащений вбудованою бескарточной системою умовного доступу, що дозволяє дивитися програми кодовані системою умовного доступу Irdeto, додатково до програм, що транслюються у відкритому вигляді. Прийом програм здійснюється на дециметрову зовнішню або кімнатну антену. Відмінні якість зображення і звуку, підтримка телегіду, списків обраного, телетексту і субтитрів - все це робить модель SRT8502 найкращим вибором.

Strong SRT 8502 вже активований, тому для підключення до ефірного ТБ досить налаштувати і підключити дециметрову антену (кімнатну або зовнішню, у залежності від умов прийому сигналу від передавальної станції) і подєднати приймач до телевізора.

Тюнер знаходиться в м.Долина ціна 570 грн.
Можу встановити тюнер у вас вдома, необхідно щоб у вас була проста дециметрова антена.
тел (067)8646090
Оголошення діє до 31.12.2012 р.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість