Українські вибори. Як в Долині?

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Українські вибори. Як в Долині?

Повідомлення Lesya » 11.10.2004 20:28

Чи не розкажете як там перед виборами на Україні? В Долині, Києві?
Ми ледве найшли 20 українців в Калгарі, що мають український паспорт і зареєстровані в посольстві! Слідкувати за передвиборчою компанією звідси нелегко :)
але чомусь ні в кого не виникає питання за кого голосувати :wink:
То які шокуючі новини у вас?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Українські вибори. Як в Долині?

Повідомлення vanya » 11.10.2004 23:41

Lesya писав:Чи не розкажете як там перед виборами на Україні? В Долині, Києві?
Ми ледве найшли 20 українців в Калгарі, що мають український паспорт і зареєстровані в посольстві! Слідкувати за передвиборчою компанією звідси нелегко :)
але чомусь ні в кого не виникає питання за кого голосувати :wink:
То які шокуючі новини у вас?
Те що діється в Україні перед виборами - це просто жах!! :shock:
Можна багато про це говорити, якщо буду мати час - то трохи розкажу.
А на разі можу порадити український сайт новин який об'єктивно висвітлює всю ситуацію навколо виборів: http://www.korrespondent.net
P. S. Зверніть увагу, що українська версія сайту, на відміну від російської, не містить в собі всі статті новин.

KAE9
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення KAE9 » 12.10.2004 10:12

Да, про то, что творится в Украине известно наверное по всему миру (в России точно известно все). То что это ужас, это правда. Между прочим в России тоже выбирают Украинского президента. На центральных улицах Москвы можно даже встретить плакаты с Януковычем. Я даже не знаю за кого я бы проголосовал. Если выберут Ющенка, то тогда ужесточится граница между Россией и Украиной. А если Януковыча, то наоборот. Он хочет сделать двойное гражданство-это классно. Но говорят, что Януковыч зэк. Западная Украина против него...ДА-А-А... :?:
Долина forever.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 12.10.2004 10:34

KAE9 писав:Да, про то, что творится в Украине известно наверное по всему миру (в России точно известно все). То что это ужас, это правда. Между прочим в России тоже выбирают Украинского президента. На центральных улицах Москвы можно даже встретить плакаты с Януковычем. Я даже не знаю за кого я бы проголосовал. Если выберут Ющенка, то тогда ужесточится граница между Россией и Украиной. А если Януковыча, то наоборот. Он хочет сделать двойное гражданство-это классно. Но говорят, что Януковыч зэк. Западная Украина против него...ДА-А-А... :?:
Насправді російські газети дуже спритно дезінформують ваших людей, в основному не гірше, ніж українські. Часто газети (говорю про електронні видання) просто НАГЛО брешуть, так як наші ВСІ українські національні канали брешуть на Ющенка і хвалять Януковича.
На рахунок Ющенка - то не збирається "відходити" від Росії, така думка - це результат роботи ваших же рідних політтехнологів :). Він ніколи не заявляв і не припускав, що будуть якісь обмеження в стосунках з Росією. Так, орієнтація Ющенка більше на Захід, на Європу, але при цьому він, як неперевершений економіст, звичайно розуміє, що без Росії Україна далеко не зайде.
Янукович справді зек. Він сидів два рази, а третій раз чудом відвертівся. Два рази - за нанесення важких тілесних ушкоджень і грабіж здається, і третій - за згвалтування... :shock: Кому треба такого президента?
Західна Україна цілком проти нього. Наприклад в Львівській, Івано-Франківській і Волинський областях рейтинг Ющенка більше 80%. А найбільше в Івано-Франківській :) - 90% з копійками.
Пропоную всім агітувати за Ющенка ;), але це, звичайно, особиста справа кожного.
І ще раз - правдиві новини про вибори тільки тут: http://www.korrespondent.net. Там також є і огляди зарубіжної преси, в тому числі російської.
А те, що прочитали там - пропоную обговорювати тут! ;) Не забувайте вказувати лінк на статтю для обговорення.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 12.10.2004 10:35

Забув сказати, що всі судимості з Януковича пізніше зняли - він став святим :), і зараз він чистий :D

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

моя думка

Повідомлення Lesya » 13.10.2004 02:14

Дивлячись з Канади я б сказала, що Ющенко герой. Звідси Ющенко виглядає як підпільник, який ходить під дулом пістолета.
Я мрію бути гордою за Україну і її уряд. :)
Востаннє редагувалось 19.10.2004 16:17 користувачем Lesya, всього редагувалось 3 разів.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

громадянство

Повідомлення Lesya » 13.10.2004 03:38

Если выберут Ющенка, то тогда ужесточится граница между Россией и Украиной. А если Януковыча, то наоборот. Он хочет сделать двойное гражданство-это классно. Но говорят, что Януковыч зэк. Западная Украина против него...ДА-А-А...
Я також за подвійне громадянство і я за Ющенка! Думаю, що Янукович тільки обіцяє, а Ющенко зробить, бо він демократ, а подвійне громадянство признак демократії. До речі його жінка американка, яка збирається прийняти українське громадянство. Думаєте вона не хоче залишити американське? Може і ні...хто зна :)
Те саме можна сказати про кордони. Тільки авторитарні держави (модель Якуновича) мають строгі кордони.
А подумали ви, що може трапитися в майбуньому, якщо прихильник авторитарного режиму і кримінал прийде до вдади? :?:

Дуже сподобалася стаття росіянина-москвича про Київ і українські вибори. Обовязково прочитайте москвичі-долиняни! :)
http://www.korrespondent.net/main/104135

а також слова Вересня які звучать як жарт і мають хороший зміст

- Если Путин хочет геморроя, то он его получит. Адольф Гитлер воевал с Иосифом Сталиным четыре года, а Степан Бандера - семь лет.
Востаннє редагувалось 13.10.2004 06:37 користувачем Lesya, всього редагувалось 1 раз.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: громадянство

Повідомлення vanya » 13.10.2004 12:08

Lesya писав:Дуже сподобалася стаття росіянина-москвича про Київ і українські вибори. Обовязково прочитайте москвичі-долиняни! :)
http://www.korrespondent.net/main/104135
Саме хотів порекомендувати цю статтю! :) Це одна з небагатьох позитивних статей про Україну в російських ЗМІ. І те що там написано - правда. Читайте ;)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 15.10.2004 13:09

Довіряти можна також сайту 5 каналу http://5tv.com.ua . Він дуже обєктивно висвітлює передвиборчу ситуацію в Україні.
В перемозі Ющенка не сумнівається навіть Східна Україна, про Західну Україну не повинно навіть виникати такого запитання.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 17.10.2004 04:49

Дякую за сайт! Я би також радила переглянути сайт штабу передвиборної компанії Ющенка http://www.razom.org.ua/

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 19.10.2004 15:40

Ще один актуальний, а водночас і веселий сайт:
http://www.ham.com.ua

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 19.10.2004 15:59

Thanks! Great site :lol:

Стал Янукович Президентом и проглотил всех оппозиционных журналистов с 5-го канала. Сидят они в желудке, вдруг видят - Вячеслав Пиховшек с "1+1".
Интересуются с ехидцей:

- Ну что, в конце концов он и тебя сожрал?

Пиховшек (гордо):

- Нет, я влез с другой стороны!

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Lesya » 19.10.2004 16:41

I really enjoy this site!!! :lol: Thanks Vanya!

Предложение: поскольку на выборах в России победил Янукович, давайте им его и отдадим!

Из выступления генпрокурора Васильева:
"После тщательной экспертизы видеозаписи покушения на Виктора Федоровича Януковича выяснилось, что яйцо попало в него не тупой, а острой стороной, таким образом уголовное дело переквалифицируется на нападение с применением холодного оружия."
:lol: :lol: :lol:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 19.10.2004 16:47

Not at all ;)
І анекдоти там валять і валять... :)
Такий вже наш "премьєр" знаменитий.

Lesya
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

трохи жартів

Повідомлення Lesya » 21.10.2004 03:56

З тієї самої стронінки!

"В интернете появилось два бесподобных флеш-мультика

"Песня студента" http://www.ham.com.ua/uploads/video/veseli.swf
и "Веселые яйца" http://www.ham.com.ua/uploads/video/veseli2.swf
Смотреть со звуком!"

А також анекдоти...не впевнена, що ви можете відкрити всі сторінки. Цікаво, що вони всі на російській мові! :)
Идет старушка с базара. В одной руке - "кравчучка", в другой - "кучмовоз".
Останавливается под "бигмордой". Пристально вглядывается в портрет и вдруг хлопает себя по лбу:
- А яйца купить - забыла!

Новости телеканала Интер:
"По данным информированных источников из госдепартамента США, за покушением на премьера стоит ЦРУ. Операция готовилась в течение месяца и проходила под кодовым названием "Киндер-сюрприз".

Новости 5-го канала: "Недавно в глухой деревушке Кукуевского района обнаружена семья староверов, которая до сих пор верит теленовостям "1+1"...

Тигипко на пресс-конференции: "Почему у мальчика в штанах оказались яйца?"

Армянское радио спросили:
- Почему яйца отправили премьера в реанимацию?
- Это те самые яйца, за которые Кучма подвесил прокурора...

А кто сказал, что не было тяжёлого и тупого предмета в Ивано-Франковске? БЫЛ! Я САМ ВИДЕЛ ЕГО НА ВИДЕО! Его ещё охрана подхватила и понесла ногами вперёд к машине

Приходе Янухович на конфуренцію,дивиться а там сидять одні жінки
Питає в охнника,а де чоловіки.
Пане Янукович ви ж самі казали з яйцями не впускати

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей